Marlies Möller uv-light & pollution protect hairspray

 
 
 

Denná súťaž

Jimmy Choo Floral

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 

Najvyššia kvalita - Fann.sk

Najvyššia kvalita
100% originálne produkty

zlava za registraciu fann.sk

10% ZĽAVA
Za registráciu na eshope

Doprava zdarma fann.sk

Doprava zdarma
Pri nákupe nad 50 €

Vzorky zdarma fann.sk

2 vzorky zdarma
K nákupu v eshope

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Úvod > Krása a štýl > Marlies Möller uv-light & pollution protect hairspray
 

Marlies Möller uv-light & pollution protect hairspray

Komplexná ochrana s prispôsobivou fixáciou  oslnivým leskom

Stresy, ktoré vyplývajú zo životného štýlu, si vyžadujú klásť väčší dôraz na ochranné produkty. Tak ako vonkajšie stresové vplyvy negatívne pôsobia na pleť, aj vlasové vlákna podliehajú ich pôsobeniu, a to dokonca v ešte vyššej miere.

uv-light & pollution protect hairspray predstavuje novú generáciu vlasových sprejov, ktoré spájajú komplexnú ochranu vlasov s prirodzeným fixačným efektom stylingového produktu. Vlasový sprej ideálny pre každú ženu, ktorá túži po optimálnej ochrane svojich vlasov s efektom prirodzeného vzhľadu plného ľahkosti. Či už túžite po prirodzenom, alebo zložitejšom účese, tento vlasový sprej ponechá vlasom ich pohyb a udrží ich upravený tvar.

 

UV ochrana
Vlasy majú len veľmi limitovanú schopnosť vlastnej ochrany pred UV žiarením, ktoré ich vysušuje, oslabuje a zosvetľuje. UV ochrana vo vlasovom spreji chráni vlasy pred prienikom UV lúčov do vlasovej štruktúry a chráni vlasové proteíny, čím udržuje vlasy zdravé.

Nádherný lesk
Drsné mechanické vplyvy ako česanie, natáčanie, nosenie šiltoviek a klobúkov oberá vlasy o vitalitu a žiarivosť. Ochranný vlasový sprej obsahuje zložky pre lesk a vyhladenie vlasovej štruktúry, udržuje vlasy pružné a vláčne, zahaľuje ich do prirodzenej žiarivosti bez zaťaženia.

Ochrana pred vonkajšími stresovými faktormi
Každodenne sa na vlasoch usadzuje celá škála čiastočiek nečistôt z ovzdušia, slanej vody, piesku a prachu, pričom oberá vlasy o vitalitu a prispieva k ich drsnému povrchu. Vlasy vyzerajú bez života, drsné a bez lesku. Ochrana pred znečistením v novom vlasovom spreji vyhladzuje povrch vlasov a zahaľuje ho do neviditeľnej ochrannej vrstvy, ktorá bráni pôsobeniu vonkajších stresových vplyvov.

Prirodzená fixácia
Mnoho účesov si vyžaduje prirodzenú ľahkosť a pohyb vlasov. Prílišná fixácia oberá vlasy o ich pôvab. Kokteil podporných a posilňujúcich aktívnych zložiek posilňuje vlasy zvnútra a zlepšuje ich upravovanie. Účes tak pôsobí prirodzene a fixácia umožňuje vlasom pohyb a prispôsobivosť.

 

AKTÍVNE ZLOŽKY


UV OCHRANA
Vlasy charakterizuje nízka úroveň vlastných obranných mechanizmov. Pre optimálnu ochranu vlasov pred negatívnymi vplyvmi UV lúčov ich tento sprej zahalí do ochrannej vrstvy, ktorá zachováva žiarivosť a farbu vlasov – či už prirodzenú, alebo umelú – a bráni jej vyblednutiu.

FRUITBIOTM
Komplex ovocných extraktov a zeleného čaju zahaľuje vlasy do ochrannej vrstvy, ktorá predchádza usadzovaniu vonkajších nečistôt (z výfukových plynov, prachu, slanej vody, piesku atď.), čím chráni vlasovú štruktúru. Komplex zároveň vyhladzuje povrch vlasov, zanecháva ich vláčne, pružné a uľahčuje ich úpravu.

KERATÍN NA RASTLINNEJ BÁZE
Keratín, ktorý je súčasťou nášho komplexu na vlasy & korienky, je veľmi podobný samotnému keratínu vlasov. Dopĺňaním rastlinného keratínu sa vlasy vyživujú zvnútra a ich poškodenie je menej viditeľné. Vlasy sú posilnené proti mechanickým stresovým faktorom, ľahšie sa rozčesávajú a zachovávajú si prirodzený lesk.

GLOSSYLIANCE
Kombinácia výťažkov z kôry citróna a trstinového cukru vyhladzuje štruktúru vlasov, udržuje vlasy pružné a zahaľuje ich do nádherného zamatového lesku.

NOVÁ GENERÁCIA VLASOVÝCH SPREJOV
… ako fixačný sprej s prirodzenou fixáciou
Nastriekajte sprej uv-light & pollution protect hairspray na upravené vlasy.

... ako komplexný ochranný sprej
• Aplikujte uv-light & pollution protect hairspray na zmyté, uterákom presušené, ešte vlhké vlasy a nechajte ich voľne vyschnúť, alebo vysušte fénom. Ak si svoje vlasy žehlíte, alebo natáčate, použite špeciálny ochranný produkt pre prevenciu tepelného poškodenia.
• Pre optimálnu ochranu vlasov pred UV žiarením a vonkajšími vplyvmi používajte sprej uv-light & pollution protect hairspray na celé vlasy, od korienkov po končeky.

… pre extra lesk a osvieženie účesu
Nastriekajte jemnú vrstvu prípravku uv-light & pollution protect hairspray na celé vlasy, alebo miesta účesu, ktoré chcete zvýrazniť.

 

APLIKÁCIA
Vlasový sprej uv-light & pollution protect hairspray nanášajte na vlasy vždy aspoň zo vzdialenosti 30 cm pre rovnomerný efekt. Zvyčajne platí, že ak si sprej nanesiete príliš zblízka, vlasy zostanú po aplikácii mokré!

NÁŠ TIP:
… PRE RÝCHLU ZMENU ÚČESU POČAS DŇA.
Naneste si vlasový sprej uv-light & pollution protect hairspray na jednotlivé pramene vlasov, ktoré natočíte na okrúhlu kefu Round Styling Brush a zľahka prefúkajte fénom. Výsledkom budú prirodzené kučery.

 

FAnn parfumérie