Lanvin Modern Princess

 
 
 

Najvyššia kvalita - Fann.sk

Najvyššia kvalita
100% originálne produkty

zlava za registraciu fann.sk

10% ZĽAVA
Za registráciu na eshope

Doprava zdarma fann.sk

Doprava zdarma
Pri nákupe nad 30 €

Vzorky zdarma fann.sk

2 vzorky zdarma
K nákupu v eshope

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Úvod > Krása a štýl > Lanvin Modern Princess
 

Lanvin Modern Princess

INŠPIRÁCIA

Prostredníctvom svojej novej vône Lanvin objavuje modernú víziu ženy: tej, ktorá žije záhadne, ktorá akceptuje skryté a nevyslovené podoby vlastných činov, ženy, ktorá je dobrodružnou rebelantkou.

Uvoľnená a bezstarostná, žije život modernej princeznej, stále porušujúcej pravidlá a najmä pravidlá romantiky. Pôvabná, neskrotená a ohnivo zmyselná, využíva vlastnú slobodnú vôľu, pohráva sa s tajomstvami aj istotami. Nikdy nebola zajatcom nikoho a ničoho. Sama si tvorí svoj osud a nadovšetko si váži vlastnú slobodu.

 

PRÍBEH

Sloboda, dobrodružstvo, intenzita, odvaha…  Vo svojom modernom zámku môže byť táto žena tajnou agentkou – žiť dvojitý život a vracať sa domov na svitaní. Ale kde bola v noci? A čo robila?

Samostatná a odhodlaná žena rozhodne nie je otrokom svojich pocitov. Zhadzuje špiónsku výbavu a oblieka sa do priehľadných červených šiat... pretože je to žena mnohých protikladov. Nebezpečenstvo, zákazy... Keď stretne svojho muža, privrie oči, aby si vychutnala každý okamih ich bozku. Ona jediná drží kľúč k vlastnému príbehu a na jej pokožke sa rozptyľuje vôňa poznačená jej dualitou.

 

VÔŇA

V tejto sexy kvetinovej vôni rezonuje nové pokušenie s tónmi jazmínu a jablka Pink Lady. Vrchné tóny sú mladistvé a svieže, takmer nevinné – spojenie jablka a lesných plodov im dodáva šťavu a lahodnosť. Stredné tóny sú viac ženské, vyjadrujú sebavedomie a postoj modernej princeznej. Dualitu jej osobnosti vyjadruje jazmín, delikátny a živočíšny zároveň, ktorý koketuje s nadčasovou eleganciou frézie. Krehká, romantická a na povrchu jemná vôňa sa po rozvinutí mení na neskrotnú a zvodnú. Sebavedomú ženskosť ešte viac zvýrazňuje biele pižmo v základe, ktoré vôňu zahaľuje do zamatového sexy pocitu. Poslednou zložkou, ktorá vrcholne umocňuje zmyselnosť a premieňa našu hrdinku na femme fatale, je vanilková orchidea. Svetlé drevo zapečaťuje kompozíciu luxusom, kým pižmo jej poskytuje sexy charakter a intenzívny komfort, neuveriteľne príjemný na pokožke.

 

TVÁR

Hravá, spontánna, ohnivá a sexy, modelka Steffy Argelich je tvárou novej vône. Vyžaruje neodolateľný pôvab, vrodený zmysel pre eleganciu a romantickú mestskú charizmu, ktoré sú v absolútnom súlade s modernou princeznou. Charakterizuje ju modernosť, prirodzená ženskosť, sloboda a nezávislosť. 

 

DIZAJN

Prispôsobivý a mnohostranný, presne ako moderná žena, flakón je odetý do vertikálneho tvaru umiestneného v zmyselných krivkách. Kovová retiazka – symbol módneho domu – je omotaná okolo hrdla flakónu. Odpovedajúc nálade protikladov, rezolútne moderné vonkajšie balenie vyjadruje dualitu identickú s vôňou: explozívne vášnivú červenú dotvára žiarivé logo v bielej farbe – synonymum absolútnej čistoty.

 

LÍNIA

Parfumovaná voda 30 ml

Parfumovaná voda 60 ml

Parfumovaná voda 90 ml

 

 

INTERVIEW S PARFUMÉROM

Christophe Raynaud, Firmenich

 

Čo pre Vás znamená červená?

Červená je synonymom vášne, zmyselnosti a intenzity. Je to farba lásky, ale aj farba zakázaného. Je neodolateľne atraktívna a fascinujúca; vábivá ako návykové ovocie.

 

Prečo ste sa rozhodli použiť ružové jablko Pink Lady a nie iný typ – napríklad nejaké červenšie?

Ružové jablká majú neodolateľnú farbu a chuť. Sú viac chrumkavé a osviežujúce ako červené; ich skvelú ovocnú a delikátne sladkú chuť sa nám podarilo zachytiť pomocou exkluzívnej technológie Firmenich. Tieto tóny sme vytvorili v spolupráci s odborníkmi na vône tak, aby odrážali chuť, štruktúru aj pocity. Preto je možné od prvého streknutia vône Modern Princess identifikovať práve šťavnaté ružové jablko a dokážeme cítiť jeho chrumkavú a návykovú chuť.  

 

Ako sa Vám podarilo rozvinúť „šťavnatý“ charakter vône?

Jablká Pink Lady majú samé o sebe šťavnatý a chrumkavý charakter, ktorý sa výborne hodí k červeným ríbezliam. Spoločne vytvárajú dynamické a šťavnaté vrchné tóny, ktoré evokujú čerstvosť, asertívnu ženskosť a náznak hravosti. 

 

Ako by ste vysvetlili dvojitú úlohu jazmínu v tejto vôni, jeho rozptýlenie na pokožke, a najmä dualitu krehkosti a neskrotnosti, ktorá z neho vyžaruje?

Použil som špeciálny extrakt jazmínových lupienkov s unikátnou kvalitou, ktorá je najviac podobná prirodzenej vôni jazmínu na stopke. Na pokožke spočiatku pôsobí vzdušne a ľahko, no potom prechádza do zmyselnej živočíšnej podoby, ktorá vyvoláva dojem neskrotnosti a vzrušenia.