Lanvin Modern Princess Blooming

 
 
 

Denná súťaž

Vyhrajte každý deň

Calvin Klein Everyone

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 

Najvyššia kvalita - Fann.sk

Najvyššia kvalita
100% originálne produkty

zlava za registraciu fann.sk

10% ZĽAVA
Za registráciu na eshope

Doprava zdarma fann.sk

Doprava zdarma
Pri nákupe nad 50 €

Vzorky zdarma fann.sk

2 vzorky zdarma
K nákupu v eshope

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Úvod > Krása a štýl > Lanvin Modern Princess Blooming
 

Lanvin Modern Princess Blooming

Rozkvitá nová radosť v živote

 

Byť modernou princeznou je hlavne otázka životného postoja. Nájsť spôsob, ako sa vlastným štýlom oslobodiť od konvencií. Skombinovať eleganciu s trúfalosťou. Byť asertívnou tým najviac očarujúcim spôsobom.   

 

Lanvin otvára novú kapitolu svojej modernej rozprávky a odhaľuje hrdinku, ktorá je ešte spontánnejšia a veselšia než kedykoľvek predtým. Je to rebelantka s milujúcim srdcom, odhodlaná nechať svet okolo nej rozkvitnúť.

 

Táto unikátna múza prináša radosť všade, kde sa ocitne a jej neodolateľná vôňa zanecháva lahodnú a sviežu stopu: Modern Princess Blooming.

 

Záchvev slobody

 

Modern Princess Blooming je pižmová, ovocná a kvetinová vôňa nasiaknutá chytľavým entuziazmom. Parfumérka Nathalie Lorson o nej hovorí:

„Novú modernú princeznú som si predstavovala ako asertívnu, veselú a optimistickú ženu, plnú žiarivej energie, ktorú je odhodlaná rozdávať vôkol seba. Pre mňa je to dobrodružka, ktorá je rovnako sebavedomá, ako aj roztomilá. Preto som novú vôňu zostavila ako elixír kontrastných zmyselných zážitkov: živé vrchné tóny sú vyvážené intenzívnym kvetinovým srdcom, ktoré po sebe zanecháva unikátny podpis jednotlivých kvetín.“

 

Vôňa sprvoti pôsobí sviežo a evokuje ovocnú dreň: mandarínka a ružový grapefruit dodávajú extra intenzitu tónom ľadového melóna. Počiatočná spontánnosť prechádza do sýteho buketu osmantu, jazmínu a damaskej ruže. Kvetinové tóny sú výrazné a žiarivé, a ich charakter ešte viac umocňuje dotyk cédra a zamatového bieleho pižma.  

 

Vášnivá červená

 

Od uvedenia prvej vône Modern Princess sa dizajn flakónu vždy opieral o hrdinku tohto príbehu. Flakón pripomína slávnostné šaty a jeho hrdlo zdobí prsteň evokujúci korunu. Moderné je aj prevedenie vonkajšieho balenia.

 

Uvedenie novinky Modern Princess Blooming začína vládou červenej farby... a vládou kvetín.

Červená je farbou flakónu, ktorý tak výrazne zmenil svoju doterajšiu priehľadnú podobu. Červená je farbou desiatok kvetov zdobiacich krabičku a vyjadrujúcich pozitívnu náladu vône. Červená je tiež farbou označenia názvu novej vône. Spomedzi všetkých farieb je červená najlepším vyjadrením živého temperamentu modernej princeznej.

 

Ako kvetina

Značka Lanvin pri príležitosti uvedenia novej vône odhaľuje reklamnú kampaň, kde novodobú princeznú stvárňuje modelka a influencerka Lena Simonne. Nehľadiac na konvencie a názory iných, užíva si svet slobody a každým svojím krokom ho transformuje a napĺňa poéziou. 

 

Línia

Toaletná voda 30 ml

Toaletná voda 60 ml

Toaletná voda 90 ml

 

Novú vôňu Modern Princess Blooming nájdete v predaji od februára 2020.

FAnn parfumérie, s.r.o., 16.1.2020