Lanvin A girl in Capri

 
 
 

Denná súťaž

Vyhrajte každý deň

balíček cestovných balení La Prairie

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 

Najvyššia kvalita - Fann.sk

Najvyššia kvalita
100% originálne produkty

zlava za registraciu fann.sk

10% ZĽAVA
Za registráciu na eshope

Doprava zdarma fann.sk

Doprava zdarma
Pri nákupe nad 50 €

Vzorky zdarma fann.sk

2 vzorky zdarma
K nákupu v eshope

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Úvod > Krása a štýl > Lanvin A girl in Capri
 

Lanvin A girl in Capri

Niektoré zážitky si vážime viac, pretože nás zachraňujú od každodenného chaosu, prebúdzajú v nás život a chuť. Sú ako dotyk kúzla, tiché zázraky: teplý vánok, nežný bozk na zamatovej pokožke krku, šum letnej fontány.
A teraz sa k nim radí aj nová vôňa Lanvin.

A GIRL IN CAPRI
DIEVČA A OSTROV
 
Má v sebe nevídaný pôvab, čistý šarm, je ako stelesnenie fantázie. Sviežosť, ktorá z nej vyžaruje, pripomína žiarivý slnečný deň. A GIRL IN CAPRI, alebo vyjadrenie číreho pôžitku.
 
Vyjadrenie, ktoré vás uchváti. Pre ženu s radostným úsmevom a veselou iskrou v očiach. Pre dievča so sebavedomým slobodným vyžarovaním, ktorej prítomnosť vyvoláva potešenie. Jej štýl, jej mladistvosť – oboje sú neodolateľné.

Potuluje sa po očarujúcom ostrove, ktorý je od čias Rímskeho impéria obľúbenou stanicou tých, ktorí milujú Stredomorie. A GIRL IN CAPRI, alebo ľahkosť ženskosti.
 
Prísľub lásky a krásy je všadeprítomný. Tyrrhenské more je tyrkysovomodré, jeho farba je priezračnejšia a príroda luxusnejšia, než kdekoľvek inde. Farby a arómy sa tu pretekajú, všade navôkol. Biela farba patricijských domov, zelené listy, fuksiové bogénvily, a temer čierne siluety borovíc šplhajúcich sa po popraskaných útesoch. Zlaté lúče slnka, ružová vôňa kvetov a žltá farba citrusov. A GIRL IN CAPRI, alebo stelesnenie toho, čo môžeme nazvať „sladkým životom“.
 
Táto zem, osídlená už vyše 2.000 rokov, pripomína Eden, či Záhradu Hesperidiek. A GIRL IN CAPRI, alebo umenie jemnosti.
 
 
VÔŇA
 
Bájna sladkosť sadov a záhrad prekypujúcich zrelými plodmi. Kompozícia sa otvára esenciou citróna Primafiore. Charakterizuje ho žiarivá vôňa, intenzívne optimistická, ako obedňajšie slnko dopadajúce na chodníky tichých ulíc. Tento citrón vyznieva nezvyčajne, pretože v sebe obsahuje výnimočnú kvalitu vonných olejov a neustále kvitne, takže celoročne napĺňa atmosféru ulíc svojou sýtou vôňou. Bergamot riedi živý úvod vône a ružové korenie jej dodáva nádych nezbednosti.  
 
Srdce vône sa pýši neslýchanou delikátnosťou málo známeho bieleho kvetu. Keď sa púčiky grapefruitu otvoria, pripomínajú puky neroli. Tieto sú však iskrivejšie, živšie a zaiste aj elegantnejšie. Jednoducho výnimočné, nekonečne pôsobivé.

A keďže Capri je raj, ktorý vyvstal z vody, parfumérka Sophie Labbé vytvorila kvetu grapefruitu protipól v podobe jemného morského akordu.  
 
Pretrvávajúce tóny základu prinášajú záhadnú ozvenu naplaveného dreva. Desaťročia putujúce na morských vlnách, prichádzajú, aby si odpočinuli na piesočnej pláži. Tajomno je vo vôni vyjadrené práve naplaveným drevom a jeho intenzitou, ktorá evokuje dávne legendy. 

Biele pižmo v závere vône pôsobí nežne a harmonicky, poskytuje vôni finálne tóny.
 
Viac ako vôňa... harmonické splynutie: A GIRL IN CAPRI.
 
 
ŠATY
 
Jednoduchosť je látkou, čistota vyjadrením. Celok vyžaruje slnečný jas. Flakón je pevný, bez ostrých tvarov a uhlov; je ako fúkané sklo. Zahalený do zlata a ovenčený bielym uzáverom, ktorý má krištáľovo číre a príjemne oblé krivky. Odhaľuje to, čo sa nedá vysvetliť: zázrak alchýmie.  
 
Telo flakónu a balenie odkrývajú heslo zvodnosti. Štyri červené slová sa vynímajú na slnečnom žltom pozadí ako ručne písaný odkaz, pripomienka významu šťastia.
 
 
LÍNIA
 
Toaletná voda 30 ml
Toaletná voda 50 ml
Toaletná voda 90 ml


FAnn parfumérie 1. 4. 2019