Lancôme La Nuit Trésor L’eau de Parfum Caresse

 
 
 

Denná súťaž

vyhrajte každý deň

Jimmy Choo Urban Hero

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 

Najvyššia kvalita - Fann.sk

Najvyššia kvalita
100% originálne produkty

zlava za registraciu fann.sk

10% ZĽAVA
Za registráciu na eshope

Doprava zdarma fann.sk

Doprava zdarma
Pri nákupe nad 50 €

Vzorky zdarma fann.sk

2 vzorky zdarma
K nákupu v eshope

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Úvod > Krása a štýl > Lancôme La Nuit Trésor L’eau de Parfum Caresse
 

Lancôme La Nuit Trésor L’eau de Parfum Caresse

L’eau de Parfum
Caresse

Značka Lacnôme prichádza s novou podobou prvej ružovej Caresse, ktorú vytvorili dve hviezdy francúzskej parfumérie a predstavili tak nápoj lásky pre 21. storočie. Nová Eau de Parfum Caresse je nápojom lásky žeravej noci, ktorá spája dvoch ľudí prepojením tých najvzácnejších prísad. Vôňa obsahuje jemnú esenciu ruží prepojenú motívom bielych pižiem a doplnenú krémovým extraktom semienok tonky.

 

 

 

Ruža symbolom Lancôme už viac ako 25 rokov

Nový vzácny klenot La Nuit Trésor Caresse obsahuje novú nežnú a neuveriteľne jemnú podobu ruže, ktorá sa rozochvieva aj pri najjemnejšom dotyku. Predstavuje nové stvárnenie intenzívneho pocitu prostredníctvom tohto vzácneho klenotu. Tento jedinečný klenot, ktorý sa z podoby temnej ruže posunul do nežnejšej polohy, vytvorili rovnaké hviezdy parfumérskeho sveta: Christophe Raynaud a Amandine Clerc Márie.

 

La Nuit Trésor Caresse ako "pleťová vôňa"

La Nuit Trésor Caresse, legendárna vôňa prinášajúca prímes skutočnej lásky, predstavuje novú podobu seba samého a vystupuje ako nežný dotyk.
Vôňa povznáša nový charakter zmyselnej a návykovej ruže, ktorý je umocnený ušľachtilými prísadami, a ktorý existuje v dokonalej harmónii s pleťou. Bohyňa noci preberá svoju pastelovú podobu a jedinečnú jemnosť. V milostnom objatí sa spája s lahodným krémovým motívom semienok tonky a kvetu mandľovníka. Vrcholom tohto spojenia je nekonečne hodvábna stopa bielych pižiem. Esenciu z damašskej ruže osviežujú extrakty elegantného bergamotu, malín a liči, ktorými prestupujú esencie z ružového korenia.

 

Ešte krajší flakón v tvare drahokamu

Vylepšený flakón La Nuit Trésor pripomínajúci briliant, sa pre túto príležitosť obliekol do telových krištáľovo-čistých šiat. Fazety tohto vzácneho klenotu sa blyštia ako milióny hviezd, ktorých žiaru umocňuje hra svetiel a tieňov, ktoré sa odrážajú do večného nekonečna.
K hrdlu vône je priviazaná nová ruža Caresse. Tú umocňuje prchavá vôňa vo flakóne, ktorá pôsobí dojmom nežných ružových pukov. Ružička je poskladaná z pastelových jemne trblietavých okvetných plátkov. Krabička chrániaca vôňu vyniká elegantným, meňavým, ženským a nežným odtieňom svetlo ružovej farby.