Lancôme IDÔLE

 
 
 

Denná súťaž

Vyhrajte každý deň

FAnn prekvapenie

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 

Najvyššia kvalita - Fann.sk

Najvyššia kvalita
100% originálne produkty

zlava za registraciu fann.sk

10% ZĽAVA
Za registráciu na eshope

Doprava zdarma fann.sk

Doprava zdarma
Pri nákupe nad 50 €

Vzorky zdarma fann.sk

2 vzorky zdarma
K nákupu v eshope

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Úvod > Krása a štýl > Lancôme IDÔLE
 

Lancôme IDÔLE

Rok 2019. Obdobie, keď svet prechádza zmenami a karty sú znova rozdané. Prichádza nová generácia žien, ktoré poznajú svoje postavenie, oslobodzujú sa od tradícií a znovu definujú význam úspechu.
Digitálna revolúcia inšpirovala k posunu v spoločnosti od starého modelu úspechu, ktorý vytvoril nové a veľmi inšpirujúce osobnosti z radov žien. Tieto ženy sú oveľa viac než len príkladom a inšpiráciou.

Vyjadrujú absolútne presvedčenie, že každá žena má moc zmeniť svet tým, že posunie svoje hranice a rozhodne sa naplniť všetky svoje sny.

Ak chcete zmeniť svet, musíte najprv zmeniť seba. Posunúť svoje vlastné limity. Ženy, ovplyvnené novými modelmi úspechu, získavajú iný pohľad na svoje vlastné ambície a túžby.

Táto nová dôvera sa zdieľa so všetkými ženami. Nabáda ich k tomu, aby zakaždým zdvihli bremeno, ktoré ich ťaží o niečo vyššie. Ďalej. Silnejšie.

IDÔLE: viac než len meno, vízia úspechu
Nová vízia úspechu získala svoju podobu. IDÔLE, nová vôňa od značky Lancôme.

 

IDÔLE. Päť písmen, tak dôležitých, aby všetko vyjadrili: auru a silu, ale aj jemnosť a citlivosť. Všetky hodnoty novej generácie žien, ktoré si podmanili svoj úspech, bez toho, aby obetovali svoju ženskosť, sa zhromaždili pod ikonickým ô značky Lancôme.

IDÔLE kryštalizuje novú víziu úspechu. Úspech, ktorý mení ženy v inšpirujúcich lídrov skôr než v nedotknuteľné bohyne. Individuálny úspech, ktorý je zdieľaný a podaný tak, aby inšpiroval ostatné, aby verili v seba a uspeli. Osobné naplnenie, ktoré prekračuje hranice individualizmu.
V každej žene drieme ikona a každá žena je idolom. IDÔLE predstavuje osobnú víziu úspechu. Meno stvorené z odkazu značky Lancôme, ktoré rezonuje, teraz viac ako inokedy, s jedinečnou silou. Výzva veriť v samu seba, prekonávať sa, vytvoriť novú cestu: svoju vlastnú.

 

 

 

IDÔLE: nadčasový flakón

Bolo vykonaných mnoho technických úspechov a inovácií, založených na presvedčení, že aj nemožné môže byť dosiahnuté.
Flakón novej vône IDÔLE je doteraz tým najtenším na svete s hrúbkou len 15 mm. Táto jemnosť zdôrazňuje svoju geometrickú štruktúru a ideálne proporcie. Ľahko sa s ním manipuluje a je ideálny do ruky. Sklenený povrch je tak tenký a priezračný, že sa zdá, že vôňa je súčasťou dlane, keď ju držíte. Magický pocit. Nevídaný.
Ide o viac ako o úspech ... flakón vône IDÔLE predstavuje symbol.

 

SYMBOL ODVAHY

Tak čisto, ako len to je možné, je flakón IDÔLE olemovaný zlatým rámom.
Je to prázdna stránka, ktorá musí byť popísaná. Prísľub nekonečných možností, v ktorých každá žena môže premietať svoje vlastné sny.
V strede jeho dokonale hladkého povrchu, vibruje kruh, ktorý symbolizuje tlkot srdca, vyvolávajúci odvahu a vášeň.

 

SYMBOL ODHODLANIA

Kryštalická nádoba odhaľuje vôňu, ktorá je tónovaná v hrejivej, radostnej ružovej. Flakón IDÔLE predstavuje filter, ktorým by sme sa mali pozerať na svet. Je to lojálny spoločník žien, ktorý im pomáha kúsok po kúsku zaujať sebavedomý výhľad, nebojácny postoj a rozhodný krok smerom k víťazstvu.

 

 

IDÔLE: vôňa pre ženy novej generácie

 

 

ČISTÁ VÔŇA, NOVÁ FORMA ZÁVISLOSTI

Značka Lancôme sa neustále posúva vpred a objavuje nové oblasti, ktoré neboli dodnes plne preskúmané. Svieže, čisté vône, sú miestom, kde sa stretáva pohoda a pokoj. Rovnako ako nedotknuté územia prináša nekonečnú nádej a možnosti. Táto vôňa pripomína čistú bielu stránku, na ktorú každá žena môže písať svoj vlastný príbeh.

Nový druh kvetinovej vône s pižmom robí z vône IDÔLE skutočný úspech. Vôňa je po kontakte s pokožkou veľmi jemná, príjemná a zároveň intenzívna. Prináša pocit čistoty, svetla a rozžiarenej aury. Aura sebaistoty a ženskosti, ktorá si dokáže podmaniť svet.

 

Hlava: esencia bergamotu

Srdce: esencia ruže, absolút ružovej vody, absolút jazmínu

Základ: pačuli, esencia cédra, extrakt vanilky

 

Zrodenie IDÔLE, nového dobrodružstva

 

Nová vôňa IDÔLE vznikla vďaka spolupráci troch talentov. Tri nadané parfumérky z troch kontinentov.

Tri rôzne životné cesty, tri pocity, tri osobnosti. Jedna láska k vôni.

Shyamala Maisondieu, Adriana Medina a Nadege Le Garlantezec, tri ženy, ktoré spojila túžba vytvoriť novú svetovú závislosť, spolupracovali na vôni IDÔLE. Každá z nich dodáva vôni unikátny podpis seba samej.

Ruža IDÔLE, symbol záväzku Lancôme k udržateľnosti

IDÔLE stelesňuje ideál NOVÉHO SVETA VO VŠETKÝCH STUPŇOCH JEHO VÝROBY, OD KVETINOVÝCH POLÍ AŽ PO EKOSYSTÉM.

 

FAnn parfumérie, 22.8.2019