Lancôme Grandiôse

 
 
 

Denná súťaž

vyhrajte každý deň

Jimmy Choo Urban Hero

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 

Najvyššia kvalita - Fann.sk

Najvyššia kvalita
100% originálne produkty

zlava za registraciu fann.sk

10% ZĽAVA
Za registráciu na eshope

Doprava zdarma fann.sk

Doprava zdarma
Pri nákupe nad 50 €

Vzorky zdarma fann.sk

2 vzorky zdarma
K nákupu v eshope

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Úvod > Krása a štýl > Lancôme Grandiôse
 

Lancôme Grandiôse

Grandiôse Liner

 

... Sa stala legendou módnej fotografie a filmového priemyslu

... Predstavuje manifest žien, ktoré hľadajú vlastné a osobitú kozmetickú identitu

... Ešte nikdy nebola tak moderná a žiadúca ako dnes.

Navyše ju možno ju nanášať podľa ľubovôle: môžete s ňou tvoriť geometrické línie, pretiahnuť ju za viečko, alebo maľovať jemné a decentné linky pri korienkoch rias. Symbolizuje neskonalú túžbu žien tvoriť a baviť sa líčením, vystúpiť z davu, alebo si jednoducho užívať proces líčenia.

 


Grandiôse Liner

V snahe oslobodiť líniu a prekročiť jej hranice navrhol Lancôme linku Grandiose Liner, ktorá čerpá inšpiráciu v technikách profesionálnych vizážistov. Táto revolučná linka sa rozchádza so zažitými normami, umožňuje jemnejšie techniku aplikácie a ponúka neuveriteľnú škálu možností nalíčenie. Tento malý zázrak technológie zahŕňa aplikátor ohýbateľný do uhla 35 stupňov, ktorý je súčasťou viečka a ktorý vás prekvapí neuveriteľnou ergonómiou. ​

 

Lorem - Fann.sk

Grandiôse Liner

Nové hutné a intenzívne matné zloženie samotného produktu úžasne zvýrazní oči a doslova nabáda k odvážnym linkám. Presný uhol inovatívneho štetca navrhla Lisa Eldridge, Lancôme Make-up Creative Director, na základe svojich skúseností a hlbokých znalostí. 35 stupňov značí zmenu smeru k absolútnej slobode tvorby. Pomocou špeciálneho kĺbu možno ohýbať a používať v dvoch polohách: rovné a zahnuté. V ohnutej polohe nie je nič nemožné! Špička dosiahne oveľa ľahšie k línii horných rias, čo vedie k presnejšej aplikácii produktu od vnútorného až k vonkajšiemu kútiku oka. Táto neuveriteľne jednoduchá a užívateľsky ústretová technika ponúka neobmedzené možnosti využitia. Grandiose Liner ďalej vyniká nebývalo jemnou špičkou (len 0,2 mm) a nylonovými mikrovláknami so živicovú textúrou zaručujúce maximálnu pružnosť. Tieto dva zásadné aspekty prinášajú absolútnu presnosť linky. Táto linka sa namáča, čo znamená, že špička nasiakne optimálne množstvo farby, keď ju ponoríte do fľaštičky. Dostupný v troch mimoriadne intenzívnych odtieňoch - karbónovo čiernej, zafírovo modrej a tmavo hnedej.

 

 

GrandiôseExtrême
maskara

Ďalej Lancôme predstavuje novú riasenku Grandiose Extrême, ktorá má za cieľ skompletizovať look Grandiose pomocou rias s maximálnym objemom. Táto novinka ponúka nový koncept výrazne dlhodobého objemu a kefka pripomínajúca tvar labutieho krku, ktorý značne uľahčuje zachytenie rias už pri korienkoch, a to pozdĺž celého viečka.

 

Lorem - Fann.sk

Grandiôse Extrême

Grandiose Extrême riasy úžasne rozdeľuje do podoby vejára, predlžujú ich a zvyšujú ich objem pre extrémnu rafinovanosť a umocnenie zvodnosti. Hlavné tajomstvo objemu tkvie vo vysokom obsahu elastomérov v kefke. Disponuje značným množstvom štetín, ktoré sú v pároch usporiadanie do pravidelných radov. Tie zaručujú lepšie oddelenie rias každým ťahom a ešte jednotnejšiu aplikáciu. Štetiny zachytávajú všetky riasy naraz a nanesú na ne optimálne množstvo farby, pričom zaručí efekt zväčšenia objemu.


Sourcils Styler:
dokončuje dotyk looku Grandiôse

... A jeho najlepšia vlastnosť? Farbí obočie, ale nie pokožku! Výsledok nikdy nebol prirodzenejší. Jeho špecifický tvar navyše umožňuje ľahkú manipuláciu a perfektne priľne k línii obočia. Pomer pigmentov a jemných trblietavých častíc sme starostlivo skombinovali, aby dokonale ladil s prirodzenou farbou obočia. Lisa Eldridge navrhla štyri odtiene, ktoré sa hodia ku všetkým farbám obočia: číry, blond, svetlo hnedý a hnedý. Líčenie očí možno považovať za skutočne dokončené a dokonalé až po učesaní, zvýraznení a stylingu obočia. Dosiahnuť prirodzene vyzerajúce a zároveň perfektné obočie ale nie je vôbec ľahké.

 

Lorem - Fann.sk

Sourcils Styler

Spoločnosť Lancôme preto navrhla novú generáciu maskár na obočie, ktorá čerpá inšpiráciu v produktoch na styling vlasov, a ktorá prináša jednoduchú a bezchybnú krásu. Prvýkrát v histórii maskár na obočie kefku Lancôme s obsiahnutými elastoméry češe obočie a fixuje ho v dokonalom tvare.

 

 

Uvedenie: koniec júna 2016