La Prairie Cleansers

 
 
 

Denná súťaž

je do odvolania
pozastavená!

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 

Najvyššia kvalita - Fann.sk

OTVORENÉ VŠETKY
PREDAJNE

zlava za registraciu fann.sk

10% ZĽAVA
Za registráciu na eshope

Doprava zdarma fann.sk

Doprava zdarma
Pri nákupe nad 50 €

Vzorky zdarma fann.sk

2 vzorky zdarma
K nákupu v eshope

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Úvod > Krása a štýl > La Prairie Cleansers
 

La Prairie Cleansers

NÁJSŤ SI NA SEBA ČAS JE NAJDÔLEŽITEJŠÍM RITUÁLOM PRE KAŽDÉHO

 

 

Perfektná pleť bez dôkladného čistenia je mýtus. Je nevyhnutné, aby ste zo svojej pleti odstraňovali zvyšky make-upu, slnečných filtrov a nečistôt, a to správnym a uceleným čistiacim rituálom.

Na zdravie pleti navyše vplývajú aj každodenné stresy a nástrahy hektického životného štýlu. Čistiaci rituál, ktorý pleti ponúka okamihy upokojenia a zmierňuje denné stresy, nie je len príjemným pôžitkom, ale je aj základom starostlivosti o pleť. 

Vo svojom úsilí poskytnúť ženám najvyšší luxus všetkých čias značka La Prairie vyvíja pokrokové inovácie v omladzujúcej starostlivosti o pleť. Vedci La Prairie sú presvedčení o tom, že pokroková veda, ktorá je základom každého produktu La Prairie, pôsobí účinnejšie, ak sú prípravky aplikované na perfektne vyčistenú pleť. Len tak dokáže pleť naplno prijímať aktívne zložky. Preto aplikovali poznatky švajčiarskeho bunkového výskumu pri vytváraní vrcholného čistiaceho rituálu: jedinečného konceptu čistenia pleti, ktorý v sebe zahŕňa čistý pôžitok.

 

La Prairie predstavuje Supreme Balm Cleanser a Crystal Micellar Water Eyes • Face, dva nové čistiace produkty, ktoré uspokojujú individuálne potreby a preferencie žien a ponúkajú im luxus výberu.

 

VEDA O ČISTENÍ POVÝŠENÁ NA UMENIE

Uvádzané novinky La Prairie ponúkajú pleti šetrné, a pritom dôkladné čistenie. Čistiaci balzam Supreme Balm Cleanser sa inšpiruje stáročiami overeným rituálom dvojitého čistenia, ktorý v sebe zahŕňa masáž pre hĺbkové uvoľnenie a čistenie. Crystal Micellar Water Eyes • Face je efektívna odličovacia voda, ktorá zanecháva pleť vláčnu a hladkú v jedinom kroku a pleť dokonale čistí – kedykoľvek a kdekoľvek.

 

SUPREME BALM CLEANSER

ODSTRAŇUJE MAKE-UP. UPOKOJUJE.

PRE PÔŽITOK Z VEČERNÉHO ČISTENIA PLETI.

Balzam pre komplexné čistenie pleti tváre, ktoré je základom zachovania si mladistvej pleti, spojené s pôžitkom z uvoľnenia denných stresov. Supreme Balm Cleanser ponúka pleti neporovnateľný hĺbkovo čistiaci rituál ideálny na večer. Odstraňuje z pleti denné stresy, odličuje make-up, zanecháva pleť dokonale čistú.   

Keď si pomocou aplikátora v balení nanesiete Supreme Balm Cleanser na pleť, jeho textúra prejde úžasnou transformáciou. Pri masáži sa bohatý balzam premení na luxusný olej, ktorý naviaže na seba všetok make-up. S prídavkom teplej vody sa olej znovu premení, tentoraz na mliečnu emulziu odstraňujúcu nečistoty a usadeniny, ktoré sa počas dňa na pleti nazbierali. Potom pleť jednoducho opláchnite a utrite do jemnej utierky, ktorá zavŕši čistiaci rituál jemným exfoliačným pôsobením.

Dôkladné čistenie nesmie narušiť hydratačnú úroveň ani prirodzenú obranyschopnosť pleti. Supreme Balm Cleanser je preto obohatený o antioxidanty a hydratačné zložky, ktoré zachovávajú pleť čistú a vláčnu. Exkluzívny bunkový komplex La Prairie podporuje prirodzené procesy obnovy pleti. Balzam na pleti vytvára pocit komfortu, zanecháva ju hladkú, hydratovanú a pripravenú na aplikáciu ďalších ošetrujúcich prípravkov.

 

CRYSTAL MICELLAR WATER EYES ● FACE

PRE PERFEKTNE ČISTÚ PLEŤ.

V JEDNOM JEDNODUCHOM KROKU.

Krásna pleť sa odvíja od dokonale čistej pleti. Vyčistená, detoxikovaná a hydratovaná pleť je ako plátno, na ktorom vyznie umenie skrášľovania. Crystal Micellar Water Eyes • Face predstavuje základný, jednokrokový čistiaci rituál, ktorý kombinuje technológiu tekutých kryštálov s vodou zo švajčiarskych ľadovcov s cieľom zanechať pleť priezračne čistú.

Aj keď každodenné povinnosti občas znamenajú menej času na plný čistiaci rituál, odstránenie make-upu a nečistôt z pleti je nevyhnutnosťou pre zachovanie mladistvého vzhľadu. Crystal Micellar Water Eyes • Face je jemná a efektívna micelárna čistiaca voda, ktorá viaže make-up a nečistoty, a zotiera ich z pleti bez vysušovania. Je ideálna na ranné čistenie, osvieženie a hydratáciu pleti.

Crystal Micellar Water Eyes • Face obsahuje vodu zo švajčiarskeho ľadovca z Mount Titlis, obohatenú o minerály, a tiež upokojujúce zložky a exkluzívny bunkový komplex. Pleť je po aplikácii svieža a hydratovaná, pripravená na ďalšie ošetrujúce kroky.  

 

ČISTENIE NEBOLO NIKDY TAKÉ PRÍJEMNÉ

Nové prípravky Supreme Balm Cleanser a Crystal Micellar Water Eyes • Face sú súčasťou vrcholného čistiaceho rituálu La Prairie, v ktorom sa dôkladné čistenie spája s potešením zmyslov, ráno i večer. 

 

FAnn parfumérie, jún 2019