Jaguar Stance

 
 
 

Denná súťaž

Jimmy Choo Floral

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 

Najvyššia kvalita - Fann.sk

Najvyššia kvalita
100% originálne produkty

zlava za registraciu fann.sk

10% ZĽAVA
Za registráciu na eshope

Doprava zdarma fann.sk

Doprava zdarma
Pri nákupe nad 50 €

Vzorky zdarma fann.sk

2 vzorky zdarma
K nákupu v eshope

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Úvod > Krása a štýl > Jaguar Stance
 

Jaguar Stance

VYTVORTE SI VLASTNÚ REALITU S NOVOU PÁNSKOU VÔŇOU JAGUAR STANCE

Spoločnosť Jaguar Fragrances predstavuje pôsobivý doplnok kolekcie pánskych vôní Jaguar Stance. Venovaná tvorivému, nezávislému mužovi, ktorý je tvorcom vlastnej budúcnosti, luxusná vôňa dotvára jeho vzhľad pulzujúcim charakterom a neprehliadnuteľným dizajnom flakónu.

 

Voňavé vyjadrenie pre muža s vlastnými pravidlami

Inšpirovaná. Inšpiratívna. Individualistická a predsa prepojená so svetom – tým skutočným aj virtuálnym. Vôňa pre muža, ktorý objavuje vlastnú prirodzenosť a ktorý je autorom vlastnej existencie. Sám sa rozhoduje, kým chce byť. A chce, aby ho vôňa dotvárala v každom aspekte. Vôňa sa stáva sebavedomým vyjadrením jeho štýlu. Je tvorivým, zmyslovým zážitkom. Ako pretrvávajúca spomienka na vzrušujúce okamihy jeho aktívneho života.  

 

Vôňa: výrazný podpis zmesi korenín a dreva

Michel Almairac, jeden z najviac rešpektovaných majstrov parfumérov na svete, zostavil vo vôni Jaguar Stance zmes výrazne mužných akordov ako vzrušujúce a moderné vyjadrenie muža.

Vrchné tóny sú žiarivým nábojom mandarínky a chrumkavého šťavnatého jablka podčiarknutým citrusovým kardamómom, šteklivým korením a aromatickým muškátovým orieškom.  

Srdce odhaľuje presvedčivú zmes ikonických drevín. Dymový náznak vetiveru. Zamatovú hĺbku pačuli. Príjemnú arómu cédru. Zmyselnú hladkosť kašmírového dreva.  

Komfort a zmyselnosť vône má na svedomí základ zložený z pižma, ambry a vanilky, ktoré vynášajú vôňu Jaguar Stance na novú úroveň a premieňajú ju na vzrušujúci zmyslový zážitok. Nezabudnuteľný voňavý podpis.

 

Jaguar Stance: pyramída tónov

Rodina: drevito orientálna

Hlava: kardamóm, čierne korenie, muškátový oriešok, mandarínka, jablko

Srdce: vetiver, pačuli, céder, kašmírové drevo

Základ: pižmo, ambra, vanilka, mach, papyrus

 

Flakón: vyzývavý a pôsobivý

Inšpirovaný tvarovaným kosoštvorcovým logom Jaguar odhaľuje flakón vône Jaguar Stance nové vizuálne kódy, ktoré boli použité ako dekoračný prvok nového automobilu Jaguar I-Pace.

Vyrytý v dymovom čiernom skle, 3D geometrický tvar premieňa flakón na zmyslový zážitok. Jeho vzhľad skrášľuje platnička s názvom vône a tmavý kovový uzáver s ikonickou pečaťou.

Vonkajšie balenie imituje 3D efekt flakónu pokrokovou štruktúrovanou potlačou.

 

Reklamná kampaň: vytvorte si vlastnú realitu

Nafotený v čiernobielom prevedení, vizuál k vôni Jaguar Stance zobrazuje mladého, moderného a nezávislého muža v žiarivej perspektíve nočnej metropoly siahajúcej po slobodu otvorenej diaľnice. Muž na ceste. Mestský, no spojený s prírodou.

 

Línia

Toaletná voda 60 ml
Toaletná voda 100 ml

 

FAnn parfumérie