Hugo Boss Boss Bottled United

 
 
 

Najvyššia kvalita - Fann.sk

Najvyššia kvalita
100% originálne produkty

zlava za registraciu fann.sk

10% ZĽAVA
Za registráciu na eshope

Doprava zdarma fann.sk

Doprava zdarma
Pri nákupe nad 30 €

Vzorky zdarma fann.sk

2 vzorky zdarma
K nákupu v eshope

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Úvod > Krása a štýl > Hugo Boss Boss Bottled United
 

Hugo Boss Boss Bottled United

 

BOSS Parfums s hrdosťou oznamuje, že na rok 2018 chystá futbalovú kampaň, ktorá oslavuje individuálne cesty k úspechu špičkových hráčov, akými sú Julian Draxler, Philippe Coutinho, Harry Kane a Alvaro Morata. Krídlo. Ofenzívny stredopoliar. Útočník. A hrotový útočník. Štyria špičkoví hráči na štyroch kľúčových pozíciách. Štyria muži, ktorí dokonale stelesňujú pojem Muž dneška (Man of Today). Muži, ktorí si plnia sny tak, že zostávajú sami sebou. Každú hodinu každého dňa. Nech sa deje čokoľvek.

 

 

Nová futbalová kampaň BOSS Parfums si berie za cieľ objavovať spôsob, akým každý z hráčov prevádza hodnoty z hry do skutočného života. Fanúšikovia, ktorí hľadajú inšpiráciu v ich cti, vášni a vernosti, nájdu dosť síl, aby sa skutočne stali sami sebou. Aby zo seba dostali to najlepšie. Všetci spoločne.

Draxler, Coutinho, Kane a Morata sa podelia o svoje životné dráhy a fanúšikovia zistia, že za svoj úspech vďačia prístupu a hodnotám. Ich cesta začína príbehom vášne a odhodlanie, ktorý ich viedol z ulíc, kde si hrali ako malí chlapci, na štadióny, kde dnes hrajú pre milióny fanúšikov. Úcta k ľuďom, ktorí ich obklopujú, robí v ich podaní z futbalu šport, akým je, a to bez ohľadu na klubovú príslušnosť. Kampaň, ktorá sa zameriava na dôležitosť tohto aspektu, upozorní na ich hodnoty aj na to, ako sa nimi každý deň riadi, a ako sa ich česť a morálne zásady premietajú do všetkého, čo robia. Úspech na ihrisku im zaistil postavenie legiend. Ale ich konanie mimo ihriska z nich urobilo vzory pre ostatných.

Emocionálne nabité zábery kampane od režiséra Terence Nealea a fotografa Vincenta Floureta rozprávajú inšpiratívne príbehy o úspechu, tímovej práci a odhodlanie ... kľúčových pilieroch, ktoré vedú k úspechu vo futbale.

 

Hugo Boss Boss Bottled United

VÔŇA BOSS BOTTLED UNITED

V snahe vzdať hold futbalu spoločnosť BOSS Parfums uvádza novú vôňu BOSS BOTTLED UNITED a venuje ju mužom, ktorí konajú s vášňou, vernosťou i cťou. Táto vôňa oslavuje cestu hráča k úspechu a predstavuje stvárnenie futbalového ihriska uprostred mesta. Kombinácia motívu vonkajšieho prostredia a mestskej hrejivosti ponúka húževnatú sviežosť vďaka jemnej hre s odkazom pôvodnej vône BOSS BOTTLED.

 

Otvára sa juhoafrickým buchom, ktorý v spojení s krvavým pomarančom vytvára citrusový efekt. Srdce z mäty klasnatej a piepornej spolu s kosatcovým olejom  prekvapí živosťou, do ktorej prispievajú tóny vetiveru, pačuli a kašmeranu hrejivou drevitou eleganciou. Vôňa ukrývajúca sa v striebornom flakóne funguje ako skutočná pripomienka úspechov, ktorých hráči docielia, keď zo seba vydajú maximum.

 

FAnn parfumérie, 01.05.2018