GOSH Copenhagen Catchy Eyes Drama Mascara

 
 
 

Denná súťaž

Vyhrajte každý deň

Calvin Klein Everyone

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 

Najvyššia kvalita - Fann.sk

Najvyššia kvalita
100% originálne produkty

zlava za registraciu fann.sk

10% ZĽAVA
Za registráciu na eshope

Doprava zdarma fann.sk

Doprava zdarma
Pri nákupe nad 50 €

Vzorky zdarma fann.sk

2 vzorky zdarma
K nákupu v eshope

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Úvod > Krása a štýl > GOSH Copenhagen Catchy Eyes Drama Mascara
 

GOSH Copenhagen Catchy Eyes Drama Mascara

CATCHY EYES DRAMA je maskara, ktorá vám poskytne to, po čom ste vždy túžili. Obsahuje pokrokové ľahké zloženie pre vytvorenie nádherne zvýraznených rias. Kefka oblého tvaru dokáže zachytiť aj tie najmenšie riasy a viditeľne ich predlžuje. Výsledok je dokonalý, pričom táto maskara odolá dažďu, potu i slzám.

 

Maskara má certifikát nízkeho rizika alergie, vďaka čomu je vhodná aj pre tie najcitlivejšie oči. Zároveň využíva inovačnú technológiu termálnej citlivosti, čo znamená, že je možné ľahko ju odstrániť. Navyše je jej obal vyrobený z recyklovaných morských plastov.  

 

RECYKLOVANÉ MORSKÉ PLASTY

50% obalu maskary tvoria recyklované morské plasty, na čo je značka GOSH naozaj hrdá. S každým jedným kusom maskary Catchy Eyes Drama sa z mora odstránia dve igelitové tašky. Recyklované plasty sa zbierajú z morí a oceánov, ale aj z riek a pláží.    

 

Kvalita recyklovaných plastov je rovnaká, ako pri nových plastoch, pričom recykláciou morských plastov sa redukuje podiel CO2 pri výrobe o 56% v porovnaní so spracovaním nových plastov. Okrem toho spracovanie morských plastov si vyžaduje o 85% menej energie a vylúči sa pri ňom o 75% menej skleníkových plynov. Pri procese recyklácie vznikajú tiež pracovné príležitosti pre nezamestnaných.  

 

CERTIFIKOVANÉ ZLOŽENIE

Maskara CATCHY EYES DRAMA má certifikát, ktorý ženám s alergiou potvrdzuje, že sa pri jej používaní môžu cítiť bezpečne. Certifikovanie je náročným procesom, pri ktorom musí byť preverená a schválená každá jedna surovina zloženia produktu. Riziko, že by produkty s takýmto certifikátom vyvolali alergiu, je naozaj nízke.

 

APLIKÁCIA

Oblú časť kefky priložte ku korienkom rias a jemným mykaním postupujte až ku končekom rias. Otočením kefky riasy zvýrazníte a oddelíte.  

 

HLAVNÉ VÝHODY

  • o 20% viac farby 
  • Farba odolá dažďu, potu aj slzám
  • Zachytáva a farbí jednotlivé riasy
  • Má certifikát nízkeho rizika alergie
  • Obal je vyrobený z recyklovaných morských plastov
  • Bez parfumácie
  • Vegánske zloženie

 

ODTIEŇ

  

 

FAnn parfumérie, s.r.o., 1.2.2020