Giorgio Armani Sì Fiori

 
 
 

Denná súťaž

Vyhrajte každý deň

Calvin Klein Everyone

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 

Najvyššia kvalita - Fann.sk

Najvyššia kvalita
100% originálne produkty

zlava za registraciu fann.sk

10% ZĽAVA
Za registráciu na eshope

Doprava zdarma fann.sk

Doprava zdarma
Pri nákupe nad 50 €

Vzorky zdarma fann.sk

2 vzorky zdarma
K nákupu v eshope

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Úvod > Krása a štýl > Giorgio Armani Sì Fiori
 

Giorgio Armani Sì Fiori

 

Sì je pocta Giorgia Armaniho, modernej ženskosti a manifest slobody, lásky a života. Vôňa Sì sa na trhu objavila v roku 2013, v podobe Sì Eau de Parfum, a v roku 2018 sa predstavila v novej verzii: pôsobivej a živej Sì Passione. V roku 2019 však Sì vstupuje do nového, kvetinovejšieho sveta s vôňou Sì Fiori Eau de Parfum.

 

NOVÁ KVETINOVÁ EMÓCIA, ROVNAKÁ DUŠA

Novinka Sì Fiori Eau de Parfum, ktorú vytvorila parfumérka Julie Massé (MANE), predstavuje novú verziu klasického Sì Eau de Parfum s neroli, návykovým stredomorským kvietkom, ktorý vyjadruje dimenziu kvitnutia, a prináša otvorenejší a sviežejší zážitok.

Kompozícia s hornými tónmi šumivej zelenej mandarínky a povzbudivého čierneho ríbezlia sú osobité prísady všetkých vôní Sì, a so spodnými tónmi vanilky a bieleho pižma… Sì Fiori disponuje eleganciou, ktorá je jednoduchá a zároveň komplexná, a je ako kvetina, k čomu sa hrdo hlása aj svojím názvom.

V podobe Sì Fiori Eau de Parfum, Giorgio Armani definuje, čo kvetina znamená pre ženskosť, odvahu a silu. Každá nová interpretácia Sì sa rodí v dokonalej harmónii a na základe silnej túžby modernej ženy.

 

NOVÝ PRÍSTUP K LEGENDÁRNEMU FLAKÓNU

S vôňou Sì Fiori Eau de Parfum prichádza moderná a jemná telová ružová farba vnútorného lakového filmu flakónu, ktorý sa stal rukopisom Sì od povzbudzujúcej červenej Sì Passione. 

Nezameniteľný a legendárny dizajn flakónu Sì zostáva rovnaký. Má netradičnú štruktúru, napriek tomu je jednoduchý, základňa nie je ani kruhová ani štvorcová, nenútene a neodolateľne pôsobí jeho línia i uzáver.

Flakón vsádza na dualitu sily a ľahkosti a kombinuje priesvitnosť skla s hlbokou čiernou hutnosťou uzáveru. Dokonalú harmóniu završuje telovo ružový lakový film vo vnútri. Zlatavý prstenec, symbol večnosti a nadčasovosti, dáva hrdlu eleganciu a uzamyká vo vnútri silu ovládanej a neodolateľnej ženskosti.

Uvedenie: Apríl 2019

 

FAnn-parfumérie, s.r.o. 04.04.2019