fenjal - klasika v telovej starostlivosti

 
 
 

Denná súťaž

vyhrajte každý deň

Bvlgari Omnia Crystalline

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 

Najvyššia kvalita - Fann.sk

Najvyššia kvalita
100% originálne produkty

zlava za registraciu fann.sk

10% ZĽAVA
Za registráciu na eshope

Doprava zdarma fann.sk

Doprava zdarma
Pri nákupe nad 50 €

Vzorky zdarma fann.sk

2 vzorky zdarma
K nákupu v eshope

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Úvod > Krása a štýl > fenjal - klasika v telovej starostlivosti
 

fenjal - klasika v telovej starostlivosti

Značka fenjal, ktorá bola založená vo Švajčiarsku v roku 1962, je vyjadrením pôžitku a zmyselnosti vysokokvalitných telových produktov už viac ako 55 rokov.

Značka je medzinárodne orientovaná od jej vzniku, pričom zostáva verná svojej identite: tyrkysovej farbe, ktorá je neoddeliteľne spojená so značkou a podčiarkuje ženskosť produktov, je stále dominantnou farbou produktov. fenjal neprestajne pátra po inováciách, a pritom nezabúda na tradičné hodnoty. Vo svojich produktoch fenjal spája krásne vône s ošetrením a výnimočnou kvalitou. Zabezpečuje, aby produkty držali krok s dobou, vyhovovali najvyšším štandardom v oblasti výskumu a vývoja.

Vyše 55 rokov sa fenjal pri vývoji svojich produktov zameriava na to podstatné – ošetrujúce oleje a zmyselné dámske vône. Hlavné portfólio značky v súčasnosti tvoria krémové olejové kúpele, penové olejové kúpele, sprchové krémy, telové mlieka, dezodoranty a vône pre všetky typy pleti. Dizajn, tvar aj farba balení, ako aj vône prípravkov podčiarkujú prirodzenú ženskosť. Od roku 1962 sa fenjal snaží v maximálnej miere vyhovieť špeciálnym požiadavkám žien a ich pokožky.

fenjal, to nie sú len čistiace telové produkty, ale aj oáza komfortu pre telo a myseľ priamo vo vašej kúpeľni.

 

Najnovšími ošetrujúcimi zložkami fenjal sú moringa a tuberóza, obsiahnuté v zmyselnom sprchovom kréme Shower Crème Moringa. Tajomstvo prípravku spočíva v unikátnom oleji zo stromu moringy, ktorý obsahuje viac ako 90 rozličných potrebných vitamínov, minerálov a aminokyselín, vrátane vitamínov A a C, vápnika, horčíka, železa a esenciálnych mastných kyselín. Vďaka týmto zložkám je sprchový krém vhodný pre všetky typy pokožky. Hydratuje a vyživuje pokožku, pričom pôsobí protizápalovo a antibakteriálne. Tuberóza dodáva prípravku zmyselnú a príjemne povzbudivú vôňu.

 

Sprchový krém Shower Crème Intensive obsahuje výživný olej z maslovníka a avokádový olej pre bohatú hydratáciu pokožky. Vitamín E ju chráni pred voľnými radikálmi a predčasným starnutím, kým malý podiel kyseliny mliečnej stimuluje bunky a podporuje optimálnu hydratačnú úroveň pokožky. Kyselina mliečna slúži aj na reguláciu prirodzeného pH pokožky. Jemná vôňa jazmínu, ruží a vanilky dotvára zážitok z ošetrenia pokožky a pôsobí počas sprchovania ako pohladenie pre dušu.  

 

Telové mlieko Body Milk Intensive je ideálnym ošetrením pre suchú a veľmi suchú pokožku. Je obohatené o slnečnicový olej, ktorý obsahuje vysoký podiel kyseliny linoleovej a nízke percento mastných kyselín, vďaka čomu je známy ako veľmi jemný a vhodný pre výživu veľmi suchej pokožky. Cenný olej z maslovníka skombinovaný s avokádovým olejom dodávajú pokožke hodvábne hladký povrch. Pantenol zlepšuje jej hydratačnú kapacitu a pôsobí ako výnimočne efektívna zvlhčujúca zložka. Navyše pôsobí upokojujúco a regeneračne.

 

Krém na ruky Hand Lotion Intensive rýchlo preniká do pokožky rúk, pričom ju nezanecháva mastnú ani lepkavú. Jeho efekt je výsledkom účinného výživného komplexu, ktorý zároveň zachováva hydratačnú rovnováhu pokožky. Pokožka je tak lepšie chránená pred environmentálnymi vplyvmi, ruky sú na pocit vláčne a hladké. Olej z maslovníka, avokádový olej, pantenol a vitamín E podporujú regeneráciu pokožky a dopĺňajú jej potrebnú hydratáciu – pre viac ochrany, pružnosti a optimálne ošetrenie pokožky rúk.  

 

Vyskúšajte aj výživné sprchové peny  ktoré ošetrujú a čistia pokožku tela, pričom svojou zmyselnou vôňou vnášajú príjemné okamihy do každodenného života. Delikátna textúra a inšpiratívna vôňa prinášajú zážitky všetkým zmyslom. Pre chvíle rozmaznávania, ktoré venujete sami sebe, bez času navyše – jednoducho počas sprchovania!

fenjal Shower Mousse Moringa
Prírodný olej z moringy a vôňa tuberózy ošetrujú pokožku tela a obohacujú ju o cennú výživu v podobe vitamínov a minerálov. Sprchovacia pena pre perfektné ošetrenie pokožky a očarenie zmyslov.

fenjal Shower Mousse with Jojoba Oil & the Scent of Jasmine
Úžasná kombinácia vzácneho jojobového oleja a zmyselnej vône jazmínu ošetruje pokožku tela a dopĺňa jej rôzne vitamíny pre zvýšenie odolnosti. Olej z plodov jojoby chráni pokožku pred predčasným starnutím a zachováva pružnosť spojivového tkaniva.

fenjal Shower Mousse Vitality
Sprchovacia pena s olejom zo zrniek hrozna pokožku čistí a ošetruje, a zároveň prináša potešenie pre zmysly. Spevňujúci účinok hroznového oleja a príjemná, vitalitu povzbudzujúca vôňa prospeje všetkým typom pokožky. Táto sprchovacia pena sa postará o perfektný štart do nového dňa!

 

Kolekcie vôní miss fenjal