La Prairie A-A Day Cream SPF 30 & A-A Night Cream

 
 
 

Denná súťaž

vyhrajte každý deň

kozmetický balíček Cremorlab

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 

Najvyššia kvalita - Fann.sk

Najvyššia kvalita
100% originálne produkty

zlava za registraciu fann.sk

10% ZĽAVA
Za registráciu na eshope

Doprava zdarma fann.sk

Doprava zdarma
Pri nákupe nad 50 €

Vzorky zdarma fann.sk

2 vzorky zdarma
K nákupu v eshope

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Úvod > Krása a štýl > La Prairie A-A Day Cream SPF 30 & A-A Night Cream
 

La Prairie A-A Day Cream SPF 30 & A-A Night Cream

La Prairie A-A Day Cream SPF 30 & A-A Night CreamNADČASOVÉ KOZMETICKÉ DUO BOJUJE PROTI ZNÁMKAM ČASU

S NOVINKAMI KOLEKCIE ANTI-AGING COLLECTION OD LA PRAIRIE ZABUDNETE NA ČAS

Keď sa jedná o predĺženie mladistvosti pleti, je dobré mať čas na svojej strane. V súčasnosti sa vo všetkých oblastiach zdravia čoraz väčší dôraz kladie na prevenciu, fitnes programy s cieľom zachovania zdravia a na wellness ako taký. Cieľom je predchádzať a zabrániť degeneratívnym procesom ešte skôr ako sa objavia.

Tú istú logiku využíva omladzujúca kolekcia Anti-Aging Collection od La Prairie, ošetrujúca pleťová starostlivosť s multifunkčným pôsobením, ktorá nepozná vekové ohraničenie. Určené na aplikáciu pred prejavom akýchkoľvek známok starnutia, rovnako ako aj v ktoromkoľvek štádiu starnutia pleti, prípravky Anti-Aging Collection pôsobia na bunkovej úrovni, t.j. tam, kde proces starnutia začína. Starnutiu predchádzajú a zastavujú ho, obnovujú a uzdravujú pleť, zachovávajú jej zdravú štruktúru a redukujú známky starnutia.

Teraz sa k omladzujúcej kolekcii La Prairie pripájajú ďalšie dve novinky, takže Anti-Aging Collection bude pozostávať z ôsmich prípravkov. Obe novinky pôsobia proti tichému mikrostresu pleti - stavu, ktorý spôsobuje neviditeľné poškodenie proteínov a následne sa prejavuje viditeľne predčasným starnutím pleti.

ANTI-AGING DAY CREAM SPF 30 POSKYTUJE ŠIROKOSPEKTRÁLNU OCHRANU

Omladzujúci denný krém SFP 30 sa opiera o pokrokovú technológiu dlhovekosti buniek, preto zahŕňa ochranný komplex, ktorý chráni bunky pleti pred škodlivými UVA a UVB lúčmi pomocou štyroch efektívnych UV filtrov, pričom pleť zároveň chráni pred vonkajším znečistením a voľnými radikálmi, t.j. všetkým, čo spôsobuje predčasné starnutie pleti.

Anti-Aging Day Cream SPF 30 pôsobí cielene proti starnutiu spôsobenému časom, aj starnutiu spôsobenému vonkajším prostredím. Preto prináša množstvo účinkov.

Ochrana a prevencia
Resveratrol, špeciálny antioxidant pre dlhovekosť buniek, chráni bunky a pleť pred voľnými radikálmi. Pracuje v tandeme s ostatnými antioxidantmi na omladení a rozjasnení pleti. Ich účinok zvýrazňuje extrakt zo stromu smrekovca, ktorý zvyšuje prirodzenú antioxidačnú schopnosť organizmu. Novo vyvinutá látka palmitoyl tripeptid-8 zabraňuje poškodeniu proteínov v dermálnom matrixe, zatiaľ čo proteín derivovaný z ryžového mlieka predlžuje život buniek tým, že predchádza ich predčasnému odumieraniu.

Inteligentná hydratácia
Okrem hydratačných účinkov v momente aplikácie omladzujúci denný krém Anti-Aging Day Cream SPF 30 „myslí dopredu“ na výrazné zlepšenie neskoršej hydratácie. Dlhodobú a postupnú hydratáciu zabezpečuje výťažok rastliny Salicornia, ktorá zvyšuje množstvo akvaporínov (proteínov bunkovej membrány, ktoré regulujú hospodárenie s vodou) v bunkách a tým zvyšuje množstvo hydratácie. Výťažok z rastliny Selaginella rovnako znásobuje hydratáciu a olej zo slnečnicových semien obnovuje v pleti lipidy.

Redukcia liniek a vrások
Dvojica pokrokových peptidov posilňuje pevnosť a pružnosť pleti zvýšením tvorby kolagénu, laminínu a fibronektínu na mieste spojenia dermy a epidermy. Výsledkom je redukcia liniek a vrások, ako aj celkovo hladšia, spevnená pleť. Tento účinok dopĺňa karnozín, ktorý spomaľuje poškodenie proteínov v dermálnom matrixe ako aj výťažok zelenej riasy, ktorý posilňuje podporný systém pleti.

OMLADZUJÚCI NOČNÝ KRÉM ANTI-AGING NIGHT CREAM OBNOVÍ PLEŤ POČAS SPÁNKU

Dokonalý doplnok denného krému Anti-Aging Day Cream SPF 30, omladzujúci nočný krém Anti-Aging Night Cream pôsobí vtedy, keď telo odpočíva. Obnovuje pleť a pripravuje ju odolávať nástrahám ďalšieho dňa, pričom jej poskytuje výbornú ochranu, redukciu liniek, hydratáciu a tiež ďalšie špecifické účinky.

Prečistenie a ochrana pleti
Výťažok z výhonkov záhradnej žeruchy aktivuje čistiaci systém pleti a minimalizuje denné vplyvy a vonkajšie nečistoty. Výťažok smrekovca podporuje prirodzenú antioxidačnú schopnosť pleti, výťažok z listov myrty aktivuje proteín SIRT-1, ktorý zvyšuje obnovu pleti a chráni dlhovekosť buniek.

Inteligentná hydratácia
Výťažky rastlín Salicornia a Selaginella posilňujú okamžitú aj postupnú a dlhodobú hydratáciu pleti. Okrem toho nočný krém Anti-Aging Night Cream obsahuje pokrokový hydratačný komplex, olej zo slnečnicových semien, olej z maslovníka a ovocia capuacu.

Redukcia liniek a vrások
Dva pokrokové peptidy použité po prvý raz v ošetrujúcom prípravku zlepšujú hladkosť a pevnosť pleti. Acetyl dekapeptid-3 redukuje existujúce linky a vrásky, pričom predchádza vzniku nových. Navyše zlepšuje pružnosť pleti zvýšením počtu nových buniek a dôležitých proteínov – kolagénu, fibronektínu, laminínu. Exfoliačný efekt hexanoyl dipeptidu-3 omladzuje pleť, redukuje vrásky a podporuje hladkosť pleti. Výťažok zelenej riasy posilňuje štruktúru pleti, chráni kolagén a elastín.

OŠETRUJÚCI PROGRAM PRE MLADÝ VZHĽAD PLETI: 24 HODÍN DENNE, 7 DNÍ V TÝŽDNI

Pri spoločnom používaní poskytujú Anti-Aging Day Cream SPF 30 a Anti-Aging Night Cream nepretržité ošetrenie predchádzajúce predčasnému starnutiu pleti a redukujúce jeho viditeľné známky. Obe novinky pôsobia v dokonalej harmónii aj s ostatnými prípravkami kolekcie Anti-Aging Collection od La Prairie.

Glamour Slovakia, a.s.