Collistar

 
 
 

Najvyššia kvalita - Fann.sk

Najvyššia kvalita
100% originálne produkty

zlava za registraciu fann.sk

10% ZĽAVA
Za registráciu na eshope

Doprava zdarma fann.sk

Doprava zdarma
Pri nákupe nad 30 €

Vzorky zdarma fann.sk

2 vzorky zdarma
Ku každému nákupu

 
 
 
 
menu_1 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_6 level2
 
 
 
 

Collistar

CollistarCollistar v parfumériách FAnn.

Zákazníci parfumérií FAnn sa majú na čo tešiť.
V septembri sa na pultoch vybraných predajní objavia prípravky úspešnej talianskej značky Collistar.

Značka, ktorá vznikla len pred necelými 30 rokmi ako divízia farmaceutickej spoločnosti, dnes vo svete láme rebríčky popularity a predajnosti. V Taliansku sa jej podarilo stať sa absolútnym lídrom v predaji dekoratívnej kozmetiky a prípravkov starostlivosti o pleť, aj napriek silnej konkurencii a dlhoročnej dominancii predovšetkým významných západoeurópskych značiek.

Najvýznamnejším medzníkom v krátkej histórii je rok 2003, kedy Collistar po prvý raz dosiahol prvenstvo v oblasti pleťovej a dekoratívnej kozmetiky v Taliansku. Gigantický pokrok dokazujú tiež medzinárodné úspechy - značka sa v súčasnosti vyváža do 40 krajín sveta.

Výnimočný nárast a úspech, ktorý Collistar dosiahol na trhu s kozmetikou len v priebehu niekoľkých rokov, preslávil značku a stal sa príkladom aj študijným materiálom mnohých kurzov marketingu a obchodnej stratégie. Hoci je cenová politika značky zameraná na širší záber klientov, Collistar kladie mimoriadny dôraz na pokrokový dermatologický výskum, prísne testovanie a kontroly kvality, pričom a úspešne vyhýba akémukoľvek testovaniu na zvieratách a zachováva ekologické štandardy.

Prínosom mnohých inovácií a revolučných produktov vyniká Collistar od svojho vzniku. V portfóliu značky sa dokonca nájdu aj produkty, ktoré svojím uvedením určili nový trend vo výrobe prípravkov starostlivosti o pleť. Vďaka tomu je Collistar prvou kozmetickou značkou, ktorej sa podarilo uspieť s prípravkom tak, že bol vystavený v múzeu.

Hydratačný výživný krém Compact Supermoisturizing-Nourishing Cream bol v roku 1991 umiestnený do sekcie technologických inovácií v milánskom múzeu vedy a technológie „Leonardo da Vinci Museum of Science and Technology“.

Na aké produkty Collistar sa zákazníci a zákazníčky FAnn parfumérií môžu už túto jeseň tešiť?

V prvom rade sa zrejme potešia dámy - Collistar na náš trh uvedie ohromnú škálu dekoratívnych prípravkov skvelej kvality a neodolateľných odtieňov.

Spolu s líčiacimi prípravkami na Slovensko prichádza tiež kompletná pleťová starostlivosť rozdelená do jednotlivých línií podľa typov pleti, ktorá zahŕňa aj cielený omladzujúci program a luxusné prípravky. Na svoje si prídu aj páni, Collistar ponúka inovačnú kozmetickú líniu prípravkov pre mužov, ktorá sa opiera o výskum mužskej pokožky a jej potrieb a v Taliansku sa krátky čas po svojom uvedení prepracovala na prvé miesto v predaji.

K najpopulárnejším vo svete patrí telová starostlivosť Collistar, ktorú slovenskí zákazníci takisto budú môcť od septembra vyskúšať. Zahŕňa množstvo hydratačných a výživných prípravkov a obľúbený proticelulitídny program s preukázanými viditeľnými výsledkami.

Príďte sa presvedčiť o kvalite výrobkov Collistar.
Prvých 1.000 zákazníkov, ktorí si kúpia ľubovoľný výrobok Collistar, získa zdarma minišpirálu Mascara Infinito.

Výrobky Collistar nájdete na týchto predajniach:

FAnn parfumérie:
Banská Bystrica, Dolná 11
Banská Bystrica, SC Europa
Bratislava, Shopping Palace
Bratislava, Polus
Bratislava, OD Dunaj
Bratislava, OC Danubia
Dunajská Streda, ZOC Max
Košice, OC Cassovia
Nitra, OC Galéria
Nitra, Galéria Mlyny
Nové Zámky, OC Aquario
Piešťany, Winterova 31
Poprad, ZOC Max
Trenčín, OC Laugaricio
Trenčín, OD Prior
Trnava, OC Galéria
Zvolen, Nám. SNP 12
Žilina, ZOC Max

Iné distribučné miesta:
Nové Zámky, M. R. Štefánika 6

Glamour Slovakia, a.s.