Declaré Body Trio

 
 
 

Najvyššia kvalita - Fann.sk

Najvyššia kvalita
100% originálne produkty

zlava za registraciu fann.sk

10% ZĽAVA
Za registráciu na eshope

Doprava zdarma fann.sk

Doprava zdarma
Pri nákupe nad 30 €

Vzorky zdarma fann.sk

2 vzorky zdarma
K nákupu v eshope

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Úvod > Krása a štýl > Declaré Body Trio
 

Declaré Body Trio

Okúzlite svoje zmysly a doprajte pôžitok svojej citlivej pokožke s novou líniou sprchových gélov a telových mliek od Declaré.


Nie každý deň je rovnaký. Jedno ráno sa prebudíme zasnené a predstavujeme si samé seba v letnom slnečnom dni pri mori. Iný deň zas túžime po zmyselnej a ženskej vôni, ktorá by nás odviedla do sveta rozprávok z tisíc a jednej noci, alebo do omamnej sviežosti exotického prostredia. Všetky tri telové duá Declaré majú intenzívny a výživný efekt. Je len na vás vybrať si, akú náladu si v daný deň zvolíte a akú vôňu budete vyžarovať.

 

SPRCHOVÝ GÉL
Lamesoft: komplex olejov – kokosového, palmového a slnečnicového – pre pružnosť a výživu pokožky počas sprchovania.
Plantacare: komplex jemných čistiacich zložiek pre osvieženie a výživu pokožky spojené s pocitom komfortu.

 

TELOVÉ MLIEKO
Olej z makadámiových orechov: cenný prírodný olej s úžasnou znášanlivosťou a okamžitou absorpciou. Suchú pokožku premieňa na zamatovo-vláčnu, obnovuje hladkosť a pružnosť.
Alantoín: prináša úľavu, upokojenie a rovnováhu vypätým miestam pokožky.
Vitamín E: intenzívne chráni bunky pred škodlivým vplyvom voľných radikálov.

 

Exotic
SHOWER GEL & BODY LOTION

 

Vôňa kombinujúca exotické tóny s dynamickou sviežosťou mora vás v mysli prenesie do prostredia Karibiku... Ocitnete sa uprostred záhrady prekypujúcej exotickým ovocím a naskytne sa vám pohľad na otvorené more. Na vlastnej koži okúsite pocity cestovateľa evokované hrejivým spojením vanilky a pižma. Jednoducho si exotickú vôňu vezmite k sebe do kúpeľne. Pre ovocno-svieži štart, ktorým zmažete všetky známky únavy, či zlej nálady a doprajete si povzbudivý začiatok nového dňa.

 

 

 

 

Oriental
SHOWER GEL & BODY LOTION

Vôňa pripomínajúca pestrosť orientálneho trhu. Ovocné vrchné tóny sú orámované hrejivými vôňami kvetov v srdci, ktoré sprevádza sladká vanilka a tóny dreva. Len jedno hlboké nadýchnutie vás premení na záhadne voňavú a zvodnú východnú krásku. Táto vôňa vás vtiahne do záhadného sveta Ďalekého Východu, zahalí vás do očarujúcej a elegantnej arómy, ktorá dodá vášmu bežnému životu pôvab rozprávky.

 

 

 

 

Mediterranean
SHOWER GEL & BODY LOTION

Vôňa spájajúca čerstvosť ovocia s delikátnou arómou zeleného čaju a vitálnymi tónmi ruže. Vaše myšlienky vás odvedú späť do dovolenkových dní na pobrežie Stredomoria, kde ste trávili teplé letné večery oddychom pri čítaní v záhrade plnej ruží. Dovoľte, aby sa vaše spomienky a sny znovu oživili prostredníctvom južanskej arómy, stredomorskej sviežosti a ľahkosti, ktorá vám počas sprchovania vyvolá na tvári úsmev.

 

Všetky telové produkty Declaré