DAVIDOFF Horizon

 
 
 

Denná súťaž

Vyhrajte každý deň

FAnn prekvapenie

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 

Najvyššia kvalita - Fann.sk

Najvyššia kvalita
100% originálne produkty

zlava za registraciu fann.sk

10% ZĽAVA
Za registráciu na eshope

Doprava zdarma fann.sk

Doprava zdarma
Pri nákupe nad 50 €

Vzorky zdarma fann.sk

2 vzorky zdarma
K nákupu v eshope

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Úvod > Krása a štýl > DAVIDOFF Horizon
 

DAVIDOFF Horizon

HORIZON 
Nová vôňa pre mužov od DAVIDOFF Parfums

 

Dosiahnutie nových cieľov

 

Tu je, ďaleko od vyšliapanej cesty. Pred ním sú hory ležiace v nekonečnej krajine a dotýkajú sa nebies. Vietor je silný, ostro vonia rozmarínom, kožou a vetiverom. On sa díva do diaľky.  Rýchly a voľný ako orol šplhá zo skaly na skalu. Nohami na zemi, presne vie, kam mieri.

Keď dosiahne vrchol, otvoria sa okolo neho nové obzory. Jeho myseľ je čistá, jeho oči prenikavé, jeho pohľad odhodlaný. Dýcha zhlboka, rozpína ruky do vetra, obracia svoju tvár ku slnku. Zastavil sa medzi zemou a nebom, je slobodný. Je tam, kde chce byť. Objavuje svet.

 

 

Lorem - Fann.sk

Vôňa

Unikátny podpis, ktorý vytvorili majstri parfuméri Oliver Pescheux a Jacques Huclier..

Dualita medzi nebom a zemou

Vôňa DAVIDOFF Horizon zachytáva slobodu dobrodružstva, intenzitu skúmania, prekonávanie možností.

Otvára sa vzdušnými vrchnými tónmi  energizujúceho grapefruitu, rozmarínu a zázvoru, ktoré dodávajú živý rozmer vzostupu a objavovaniu. Srdce a báza vône sa naopak pýši silným vetiverom a pačuli, ktoré sú jemne zahalené do bohatého kakaa. Spojenie dodáva vôni hrejivosť a zmyselnosť.

Lorem - Fann.sk

 


Flakón

 

Robustný, mužný, striedmy a elegantný flakón DAVIDOFF Horizon sa inšpiroval tvarmi z prírody, kameňmi narušenými a vybrúsenými pieskom času. Silný a priamočiary vyžaruje intenzívnu istotu, silnú mužnú prítomnosť. Čisté krivky číreho skla odhaľujú hrejivé jantárové tóny vône. Výrazný kovový uzáver, popísaný designérom flakónu Alnoorom ako „predmet, ktorý chcete uchopiť“, je tiež vysoko funkčný a je vybavený mini mechanizmom, ktorý zabraňuje vyliatiu vône pri cestovaní.

 

Muž

 

Silný, dokonalý, túžiaci po dobrodružstve. Chce vidieť nové obzory, cítiť nové pocity, žiť intenzívnejšie. Tento elegantný prieskumník modernej doby je nenútene pohľadný s rozstrapatenými vlasmi, mäkkým bavlneným tričkom, obnosenými topánkami. Nič ho nezastaví.

 

Dokonale spokojný, v pohode sám so sebou a svojim svetom, šíri hlboký pocit pokojnej energie a vnútornej sily. Slobodný, pripravený na nové pocity, páčia sa mu veci vyvážené a jasné, rovnako ako jeho vôňa.

 

 

Reklamná kampaň

 

Kampaň DAVIDOFF Horizon, v nej sa predstavuje taliansky model Simone Bredariol, bola fotená uprostred skutočnej piesočnej búrky, v extrémnych teplotách a drsnom teréne.

 

Televízna reklama, ktorej režisérom je Arnaud Uyttenhove, sleduje cestu muža DAVIDOFF Horizon, ako zdoláva horu. Napätie je vytvorené filmovým zobrazením krajiny. Časozberné fotografie zachytávajú premenlivé pohyby svetla tieňa.

 

Tlačená kampaň, ktorej fotografom je John Balsom, zachytáva jeho príchod do cieľa, hore nad svetom. Je to jeden moment v príbehu. V príbehu muža, ktorý dosahuje vlastné ciele, svoje vrcholy, hľadajúceho svoje nové obzory.