Cremorlab O2 Couture

 
 
 

Najvyššia kvalita - Fann.sk

Najvyššia kvalita
100% originálne produkty

zlava za registraciu fann.sk

10% ZĽAVA
Za registráciu na eshope

Doprava zdarma fann.sk

Doprava zdarma
Pri nákupe nad 30 €

Vzorky zdarma fann.sk

2 vzorky zdarma
K nákupu v eshope

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Úvod > Krása a štýl > Cremorlab O2 Couture
 

Cremorlab O2 Couture

KÓREJSKÁ KOZMETIKA

=

NESMRTEĽNÁ KRÁSA

 

Celé know-how značky je ukryté ve vode.

Produkty CREMORLAB obsahujú patentovanú termálnu minerálnu vodu T.E.N™ získavanú z hĺbky 1 100 m pod zemou v kórejskej provincii Gangwon-do, ktorá je vyhláseným kúpeľno-medicínským centrom.

Oblasť je známa vďaka tunajšej pôde bohatej na vzácne minerály (vápnik, horčík, draslík, vanad, selen, germanium), ktorých koncentrácia je tu 300 krát vyššia ako pri bežných pramenitých vodách. Laboratórne rozbory patentovanej termálnej minerálnej vody T.E.N™ naviac preukázali, že obsiahnuté látky v podobe koloidných nanočastíc daleko lepšie a rýchlejšie prenikajú do hlbších vrstiev pokožky a poskytujú jej tak tu nejefektívnejšiu starostlivosť.

 

Kyslík, základná zložka pre život, sa stáva hlavnou zložkou novej prevratnej línie Cremorlab O2 Couture.

Aktívny kyslík zlepšuje dýchanie buniek, čím prispieva k ich optimálnym funkciám, komunikácii a obnove vo všetkých krokoch starostlivosti o pleť.

 

 

čistenie & tonizácia

O2 Couture Marine Algae Cleanser
Čistiaca pena s aktívnym kyslíkom a morskými zložkami. Jednokrokový čistiaci gél, ktorý sa pri aplikácii mení na penu, odstraňuje z pleti nečistoty a zvyšky make-upu.

 

O2 Couture Hydra Balancing Toner
Okysličujúce pleťové tonikum s hydratačným a rovnováhu obnovujúcim efektom. Hydratačné a upokojujúce tonikum s minerálnou vodou T.E.N.™ udržuje pleť hydratovanú a zabezpečuje jej komfort obnovou pH rovnováhy.

 

špeciálna starostlivosť

O2 Couture Oxygenic Peeling Mask
Okysličujúca maska s peelingovým efektom vytvára hladkú a žiarivú pleť prostredníctvom bubliniek kyslíku.
Ako sa používa? Napeňte si v dlani 3-5 dávok masky a aplikujte na suchú pleť v krúživých ťahoch od stredu tváre do strán. Nechajte pôsobiť 3 minúty, kým pôsobia na pleti bublinky kyslíku a dôkladne opláchnite vlažnou vodou. Používajte raz až dvakrát týždenne.

 

pravidelné ošetrenie

O2 Couture Hydra Bounce Ampoule
Okysličujúca a hydratačná pleťová esencia.
Hydratačný koncentrát s obsahom výťažku hnedej riasy udržuje pleť pružnú a spevnenú. Jemná textúra prípravku sa v okamihu vstrebáva.
 

O2 Couture Hydra Intense Cream
Okysličujúci a intenzívne hydratačný krém obohatený o hydratačné morské zložky pre posilnenie bariéry pleti a doplnenie vlhkosti zvnútra.

 

FAnn parfumerie, 23. 4. 2018