Collistar Unico Sérum

 
 
 

Denná súťaž

Vyhrajte každý deň

Calvin Klein Everyone

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 

Najvyššia kvalita - Fann.sk

Najvyššia kvalita
100% originálne produkty

zlava za registraciu fann.sk

10% ZĽAVA
Za registráciu na eshope

Doprava zdarma fann.sk

Doprava zdarma
Pri nákupe nad 50 €

Vzorky zdarma fann.sk

2 vzorky zdarma
K nákupu v eshope

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Úvod > Krása a štýl > Collistar Unico Sérum
 

Collistar Unico Sérum

Od líčenia k ošetreniu pleti: komplexne skrášľujúca kolekcia Collistar Unico, ktorú odštartovalo uvedenie maskary a rúžu, teraz rozširuje svoje pôsobenie a zasahuje až do pleťovej starostlivosti s novým pleťovým sérom UNICO® SERUM, UNIVERSAL YOUTH ESSENCE SERUM.

 

OD OMLADZOVANIA PO POHODOVÉ STARNUTIE

 

Maximálna efektívnosť v exkluzívnom pleťovom ošetrení, ktoré pôsobí ako prevencia, ochrana i náprava.

 

ESENCIA

 

Nenapodobiteľné zloženie – ľahké, ale aj bohaté a príjemné - v sebe ukrýva superkoncentrát brilantných efektívnych zložiek, ktoré zlepšujú a podporujú prirodzenú funkčnosť buniek pleti a prebúdzajú v nej vnútornú mladosť.

 

UNIVERZÁLNOSŤ

 

Vďaka vyváženému zloženiu sérum zabezpečuje výbornú znášanlivosť aktívnych zložiek pre všetky typy pleti, vrátane tej najcitlivejšej, ako aj pre všetky vekové skupiny – 365 dní v roku.

 

UNICO® SERUM, UNIVERSAL YOUTH ESSENCE SERUM je prvým krokom smerom k pozitívnemu, harmonickému postoju k starnutiu: mení staromódny koncept omladzovania na tzv. pohodové starnutie, čo znamená pozitívne akceptovanie veku pleti, jej ochrana a podpora vlastných regeneračných procesov pleti prostredníctvom vysokoúčinnej kozmetiky.

 

PREČO SÉRUM?

 

Pretože trh nám ukazuje jeho potenciál: v roku 2018 sa predaj pleťových sér zvýšil o 16,1% podľa hodnoty, ktorá dosiahla 60 miliónov eur, a o 13,4% podľa objemu, pričom bolo predaných 600.000 kusov sér. Význam prvého ošetrujúceho kroku narastá, rovnako ako aj jeho popularita. Sérum sa začleňuje do ošetrujúceho režimu miliónov zákazníčok. To je tiež jeden z dôvodov, prečo sa talianska skrášľujúca značka Collistar rozhodla uviesť sérum s unikátnym a prevratným zložením.

 

* Údaje agentúry NPD, ročný predaj pleťových sér v Taliansku zaznamenaný do decembra 2018

 

INTENZÍVNY PRÍVAL ENERGIE

 

Produkt pôsobí na bunky ako výživový doplnok, zahŕňa ich bohatým prílivom energie. Ihneď po nanesení aktivuje v pleti procesy regenerácie a zlepšuje jej vlastnú schopnosť obnovy. Keďže výrazne podporuje metabolizmus pleti, pleť je v okamihu zdravšia, žiarivejšia a vitálnejšia.

 

UNIKÁTNE V KAŽDOM OHĽADE

 

Cieľ bol ambiciózny: vytvoriť unikátny produkt, ako žiadny iný. Aby to bolo možné, výskum Collistar sa venoval viacerým smerom.

Prvým bolo zloženie s perfektnou zmesou dvoch rôznych extraktov ženšenuvýťažkom ibišteka: ženšen dodáva bunkám náhlu energiu, a zároveň posilňuje ich odolnosť voči externým faktorom (vrátane modrého svetla), zatiaľ čo ibištek zlepšuje vlastnú obnovovaciu schopnosť buniek, zlepšuje komunikáciu v ich vnútri a stimuluje prirodzené obranné mechanizmy epidermy.

 

Výsledkom je komplexne omladzujúci účinok, ktorý pôsobí na prebiehajúce procesy starnutia a chráni pleť pred poškodením v dôsledku vonkajších faktorov a voľných radikálov. Toto zloženie vzniklo ako reakcia na narastajúci trend „čistej krásy“.

Revolučná infúzia aktívnych zložiek je uzavretá v báze z výnimočne znášanlivej kyseliny hyalurónovej, ktorá znásobuje efektívnosť ošetrenia vďaka svojej jedinečnej schopnosti pôsobiť na pleť. Bez silikónov, vôní a alkoholu, toto sérum je testované na obsah niklu** a má potvrdené, že nepodnecuje vznik komedónov.

Sérum má hodvábnu hydratačnú textúru, ktorá je unikátna na pohľad aj pocit: v jeho textúre sú viditeľné mikrosféry vitamínu E známe svojou antioxidačnou a regeneračnou silou.  

 

**Obsah niklu < 0,0001%

 

Dokonca aj tá najcitlivejšia pleť si môže vychutnať bohaté a príjemné zloženie Unico séra, pretože je vhodné pre všetky typy pleti.  

 

PRVÝ KROK VÁŠHO OŠETRUJÚCEHO RITUÁLU

 

Efekt je viditeľný a citeľný takmer okamžite. Prvé viditeľné výsledky sa dostavia už po 7 dňoch používania. Textúra pleti je jednotnejšia, žiarivejšia a viac hydratovaná, linky a vrásky sú zmiernené.

Unico Serum si aplikujte ráno a večer na čistú, tonizovanú pleť tváre a krku. Podľa potrieb vašej pleti ho používajte pod váš bežný pleťový krém, alebo samostatne. 

 

TESTY POTVRDZUJÚ VÝNIMOČNÉ ÚČINKY SÉRA

 

EFEKTÍVNOSŤ UNICO SÉRA  7 dní   14 dní 28 dní
       
Žiarivosť pleti  8% 14,1% 24,1%
Vitálnejší vzhľad (viac ružová pleť)  3,6% 4,6% 5,2%
Lepšia pružnosť     4,1% 7,5% 10,1%
Hydratácia   8,6% 14,8% 18,6%

                                     

***Výsledky meraní v teste, ktorého sa zúčastnilo 50 osôb vo veku od 30 do 65 rokov.

 

COLLISTAR UNICO® SERUM NÁJDETE V PREDAJI OD FEBRUÁRA 2020.

 

 

FAnn parfumérie, s.r.o., 1.2.2020