Collistar Pure Actives Elastin

 
 
 
 
 

Najvyššia kvalita - Fann.sk

Najvyššia kvalita
100% originálne produkty

zlava za registraciu fann.sk

10% ZĽAVA
Za registráciu na eshope

Doprava zdarma fann.sk

Doprava zdarma
Pri nákupe nad 30 €

Vzorky zdarma fann.sk

2 vzorky zdarma
K nákupu v eshope

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Úvod > Krása a štýl > Collistar Pure Actives Elastin
 

Collistar Pure Actives Elastin

 
Elastín omladzuje & obnovuje
 
Od roku 2013, kedy línia Pure Actives vznikla, sa predalo viac ako milión jej produktov. Za tento úspech línia vďačí nápadu uzavrieť cenné čisté látky do produktu, a poskytnúť tak pleti to, čo je vyjadrené v názve: molekuly mladosti.
 
Sú to presne tie molekuly, ktoré boli doposiaľ využívané len v estetickej medicíne, v celej svojej jednoduchosti a čistote. Zásluhou vedcov a výskumu sa tieto molekuly neprestajne vyvíjajú a pôsobia ešte lepšie a účinnejšie.
 
Inovačný prístup k ošetreniu
Najprv sa predstavili vo forme kvapiek séra, neskôr sa stali súčasťou pleťových krémov a špeciálnych produktov. Stali sa súčasťou pleťovej aj telovej starostlivosti a dosiahli enormný úspech: Collistar Pure Actives.
 
Po kyseline hyalurónovej a kolagéne sa talianska značka pozrela bližšie na vlastnosti elastínu, proteínu, ktorý pleti poskytuje jej pružnosť, tonus a odolnosť*. Výsledkom je uvedenie dvoch produktov:
-  elastín vo forme kvapiek,
- elastínový hodvábny krém.
 
Dvojica výnimočných produktov sa môže používať samostatne, alebo spolu pre komplexné omladzujúce ošetrenie zlepšujúce pružnosť tkanív, celkovú pružnosť, hustotu štruktúry pleti a posilňuje pleť s cieľom redukcie vrások a prejavov starnutia v dôsledku vonkajších stresových vplyvov.

V podstate elastín zabezpečuje pleti to, aby sa jej štruktúra dokázala vrátiť do originálnej formy po prekonaní mechanického stresu. Odolnosť pleti závisí od elastínu, inými slovami, elastín pleti umožňuje odolávať stresu a starnutiu.
Elastín je jedným z najtrvácnejších proteínov v ľudskom tele a tvorí základ elastických vlákien. Je základným stavebným prvkom mimobunkovej štruktúry a zabezpečuje „dynamiku“ tela.
 

Elastín, spojenec pleti číslo jedna
 
Pružná, tonizovaná a odolná pleť, inými slovami schopná odolávať stresu a procesu starnutia. 
Elastín udržuje zdravý vzhľad pleti, pričom spolu s kolagénom a glukozaminoglykánmi (napr. kyselina hyalurónová) je elastín jedným z najdôležitejších stavebných prvkov spojivového tkaniva. Jeho primárnou funkciou je poskytnúť štruktúre pleti trojdimenzionálny objem, čím harmonicky posilňuje kontúry tváre.

S pribúdajúcimi rokmi, najmä v dôsledku voľných radikálov spôsobujúcich starnutie pleti, elastín prechádza zmenami, poškodzuje sa a stáva sa čoraz menej efektívnym. Tento fenomén sa nazýva elastáza a jej výsledkom je strata pružnosti, ochabnutá pleť a vrásky.

Vedci Collistar skúmali mechanizmy, ktoré elastázu zapríčiňujú, a vynašli spôsob, ako proti nej bojovať.

Tento spôsob nielenže poskytuje pleti elastín, ale tiež zaručuje jeho správnu skladbu, či je kľúčový predpoklad pre jeho optimálnu funkčnosť.
 
Výnimočná aktívna zložka sa stala súčasťou dvoch nových produktov. Jedná sa o extrakt kôpru zvoleného spomedzi tisícky ďalších zložiek na základe testov, v ktorých preukázal svoju schopnosť obnoviť štruktúru látky bez straty efektívnosti.
Znamená to, že produkty pôsobia nielen prostredníctvom pridávania nového elastínu, ale zároveň zachovávajú využiteľnosť vlastného elastínu pleti.  
 

Pure Actives Elastin
Elastín vo forme kvapiek omladzuje a obnovuje štruktúru
 
Tak ako predtým iné čisté molekuly, aj elastín Collistar izoloval a pretvoril do formy kvapiek, ktoré sa môžu používať samostatne, alebo spolu s pleťovým krémom pre ešte vyššiu účinnosť.

Výnimočne hodvábna textúra s rýchlou absorpciou robí aplikáciu extra príjemnou.

Perfektné pre všetky typy pleti a kedykoľvek v roku, toto sérum je vaším nevyhnutným spojencom, keď sa na pleti objavia prvé známky ochabnutia.

Výsledky sú viditeľné už po pár dňoch používania: kontúry tváre sú pružnejšie a pleť je plná života. Prekvapivé výsledky produktu okúsite s pravidelnou aplikáciou. Štruktúra pleti sa obnovuje a kontúry sa prirodzene spevňujú. Používajte ráno a/alebo večer. Pár kvapiek séra zahrejte medzi prstami a aplikujte na tvár a krk.
Balenie s pipetou 30 ml


Elastin Silk-Cream
Elastínový hodvábny krém omladzuje a obnovuje štruktúru

Nový omladzujúci krém Collistar má špeciálnu „pamäťovú“ textúru -  keď si z neho naberiete, textúra sa vráti do pôvodného stavu vďaka vlastnej „pružnosťi“. V okamihu nanesenia vytvára pocit intenzívneho pôžitku. Inovačná textúra je hodvábna a výživná, pričom sa rýchlo absorbuje. Tento špeciálny krém dopĺňa elastín priamo do tkaniva pleti, ihneď ju vyživuje, upokojuje a vyhladzuje kontúry tváre. Už po pár aplikáciách je pleť pružnejšia a vitálnejšia, kontúry tváre sa viditeľne obnovujú. Krém je ďalším dôkazom schopností Collistar spojiť pokrokový výskum s výnimočne zmyselnou textúrou.
Balenie 50 ml

 
Pure Actives
Molekuly mladosti
 
Dôležité pre zdravý a krásny vzhľad, tieto molekuly sú základom krásy, pričom prichádzajú v ich najkoncentrovanejšej a najčistejšej forme.

Pravé molekuly mladosti starostlivo zvolené a sformulované s ohľadom na ich funkčnosť a dokonalosť. Trojica molekúl sa predstavuje vo forme pleťových sér v sklenenom balení s praktivkou pipetou: elastín pre omladenie a obnovu štruktúry, kolagén pre redukciu vrások a spevnenie, kyselina hyalurónová pre hydratáciu a vypnutie pleti.

Cenné aktívne zložky sú dostupné aj v krémovej textúre ako: hodvábny elastínový krém Elastin Silk-Cream, krémový gél s kyselinou hyalurónovou Hyaluronic Acid Aquagel a krémový balzam s kolagénom Collagen Cream Balm. Pleťové séra a krémy Pure Actives sa môžu používať samostatne, alebo sa môžu vzájomne kombinovať pre ešte výraznejšie výsledky.
 
 
Elastín omladzuje a obnovuje štruktúru
Elastin Silk-Cream Anti-Age Recompacting
Pure Actives Elastin Anti-Age Recompacting

 
Kyselina hyalurónová hydratuje a vypína
Hyaluronic Acid Aquagel
Pure Actives Hyaluronic Acid Moisturizing Lifting
Hyaluronic Acid Bio-Magnetic Mask Moisturizing Lifting

 
Kolagén redukuje vrásky a spevňuje
Collagen Cream Balm Anti-Wrinkle Firming
Pure ActivesCollagen Anti-wrinkle Firming
Micromagnetic Mask Collagen Anti-Wrinkle Firming


Eye Contour Hyaluronic Acid + Peptides Perfect Eyes
Inovačné ošetrenie spája molekuly mladosti – kyselinu hyalurónovú a peptidy – pre redukciu opuchov, tmavých kruhov, vrások a padajúcich viečok. Kyselina hyalurónová pleť hydratuje, vypína a stimuluje bunkový metabolizmus. Tetrapeptid 5 bojuje proti vráskam, opuchom a tmavým kruhom. Hexapaptid 8 zmierňuje vrásky a bráni vzniku nových.
Účinky: vypína očné kontúry · redukuje vrásky, opuchy a tmavé kruhy · hydratuje a spevňuje tkanivo pleti · zmierňuje známky únavy.
Výsledky: očné okolie je v okamihu žiarivejšie a hladšie. Deň po dni sa pleť očných kontúr spevňuje, zlepšuje sa pružnosť, pleť je vitálnejšia a krajšia. Vhodné v každom veku a pre všetky typy pleti. Ideálne ako S.O.S. ošetrenie, ktoré môžete mať stále pri sebe pre okamžité povzbudenie očných kontúr.
Tuba s pipetou 15 ml
 

 
FAnn parfumérie, 4. 3. 2019