Coach Dreams

 
 
 

Denná súťaž

je do odvolania
pozastavená!

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 

Najvyššia kvalita - Fann.sk

OTVORENÉ VŠETKY
PREDAJNE

zlava za registraciu fann.sk

10% ZĽAVA
Za registráciu na eshope

Doprava zdarma fann.sk

Doprava zdarma
Pri nákupe nad 50 €

Vzorky zdarma fann.sk

2 vzorky zdarma
K nákupu v eshope

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Úvod > Krása a štýl > Coach Dreams
 

Coach Dreams

PREDSTAVUJEME NOVÚ DÁMSKU VÔŇU

COACH DREAMS.

Žite vlastné sny.

 

Nová vôňa je inšpirovaná slobodou a dobrodružstvom z cestovania naprieč Amerikou.

 

REKLAMNÁ KAMPAŇ

Nafotená na púšti za Los Angeles, reklamná kampaň zobrazuje dvojicu modeliek a kamarátok Jean Campbell a Binx Walton na vysnívanom road tripe. Pri svojom dobrodružstve dievčatá popúšťajú uzdu svojej predstavivosti a plnia si svoje sny. Na kampani sa podieľal režisér a fotograf Fabien Baron, ktorý v nej úspešne stvárnil hravú náladu priateľstva a slobody.

 

INŠPIRÁCIA

Coach Dreams sa inšpiruje slnečným road tripom naprieč americkým Západom, ktorý ponúka bohaté možnosti. Vôňu otvárajú svieže ovocné tóny a záver patrí pretrvávajúcim tónom drevín. Od počiatku do konca táto esencia evokuje očakávanie z dobrodružstva a nezabudnuteľných zážitkov.  

 

VÔŇA

Vôňu vytvoril parfumér Antoine Maisondieu ako žiarivú drevitú kompozíciu. Úvodné tóny ponúkajú spojenie trpkého pomaranča a šťavnatej hrušky, srdce odhaľuje kvety gardénie a kaktusu. Záver patrí zmyselným drevitým tónom juky a ambroxanu.

 

„Coach Dreams je hravou a žiarivou vôňou inšpirovanou rokmi 21.storočia, ako aj ich bezstarostnou a dobrodružnou náladou. Vôňa je oslavou vzrušenia z cestovania s priateľmi.“

Stuart Vevers, kreatívny riaditeľ Coach

 

PYRAMÍDA TÓNOV

Hlava: trpký pomaranč, hruška

Srdce: gardénia, kvet kaktusu

Základ: juka, ambroxan

 

FLAKÓN

Svojím tvarom pripomína flakón archívnu lekárenskú fľaštičku, ktorá by v sebe mohla ukrývať rôzne cennosti. Zdobí ho strieborný uzáver v tvare čajovej ruže, ikonický prvok značky. Rafinovaný kožený prsteň v spodnej časti uzáveru je odkazom na bohatú tradíciu remeselného spracovania kože Coach.  

 

BALENIE

Vonkajšie balenie odhaľuje ikonické motívy koňa a koča v striebornom prevedení na žiarivom ružovom podklade, ktorý evokuje kúzlo snov.  

 

LÍNIA

Parfumovaná voda 40 ml

Parfumovaná voda 60 ml

Parfumovaná voda 90 ml

Telové mlieko 150 ml

 

PRÍBEH COACH

Coach, originálna americká značka kožených výrobkov, vznikla v roku 1941 priamo v srdci Manhattanu. Od skromných začiatkov malej rodinnej dielne v meste New York značka prerástla do celosvetového módneho domu. Coach neprestajne spája kožu a iné výnimočné materiály s autentickým umeleckým spracovaním a inovačným dizajnom.  Dnes je názov Coach na celom svete synonymom bezprostredného newyorského štýlu.

 

Novú dámsku vôňu Coach Dreams nájdete v predaji od marca 2020.

FAnn parfumérie, s.r.o., 1.3.2020