ck2 #the2ofus

 
 
 

Denná súťaž

vyhrajte každý deň

Betty Barclay Bohemian Romance

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 

Najvyššia kvalita - Fann.sk

Najvyššia kvalita
100% originálne produkty

zlava za registraciu fann.sk

10% ZĽAVA
Za registráciu na eshope

Doprava zdarma fann.sk

Doprava zdarma
Pri nákupe nad 50 €

Vzorky zdarma fann.sk

2 vzorky zdarma
K nákupu v eshope

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Úvod > Krása a štýl > ck2 #the2ofus
 

ck2 #the2ofus

Lorem - Fann.sk

SVIEŽA, HREJIVÁ, ELEKTRIZUJÚCA!

ck2 je vôňa dvoch tvárí, ktorá vyvažuje dve protichodné sily: úder pikantnej elektrizujúcej sviežosti a hrejivosti príťažlivých drevín. Charakteristická vôňa pre mestskú, alternatívnu, novú sviežosť. Dva svety vôní, zmiešané a napriek tomu v pohode a prirodzene sa spojili dohromady a vytvorili nezáväzné intímne a kontrastné spojenie.

Koncept – vzrušenia #the2ofus

20 rokov po kultovom uvedení ck ONE sa vracia s hymnou pre Generáciu Y, ktorá oslavuje život dnešnej mládeže: odvážne, slobodné, rozmanité, vzrušujúce zážitky sú umocnené spojením medzi dvoma ľuďmi. Stretávame sa bez stereotypov a bez nutnosti prispôsobenia sa; mladé spojenie medzi dvoma ľuďmi na oslavu rozdielov, ktoré robia naše spojenie bohatším a definujú to, čo z náš robí nás”. VZRUŠENIE zo života, VZRUŠENIE z mladosti, keď sme #the2ofus.

 

Lorem - Fann.sk

Vôňa: mestská drevitá svieža

Hlava: wasabi, mandarínka, lístky fialky

Srdce: mokré kamienky, kosatec, ruže

Základ: santalové drevo, vetiver, kadidlo

Kúpiť

 

Lorem - Fann.sk

Flakón –navrhnutý pre #the2ofus

ck2 reinterpretuje minimalizmus a umenie tým, že vás pozve, aby ste sa pozreli cez priehľadný flakón a „zažili“ vôňu pred jej použitím. Genderová neobmedzenosť vône CK2 je vyjadrená dvojdielnym designom spojujúcim mužské a ženské prvky. Samotnú vôňu uchováva elegantne zaoblená nádoba zo skla ukončená pevným štorcovým uzáverom, ktorý umožňuje postaviť flakón dnom nahor. Ako flakón, tak uzáver idú nad rámec klasického flakónu vône a vytvárajú tak dokonalú synchronizáciu a prepojenosť dvoch objektov, veľmi podobné spojeniu dvoch ľudí. Flakón má čistý, priehľadný a futuristický design, ktorý je cool a genderovo neobmedzený.

 

Minimalistický design vonkajšej krabičky zobrazuje každý aspekt flakónu ukrytého vo vnútri, zatiaľ čo postoj „čo vidíte, to dostanete“ vyzdvihuje autenticitu a remeselnú zručnosť flakónu a vrchnáku. Krabička nepodlieha dnešnej stále rastúcej  high-tech sfére, zostáva verná zásadám minimalizmu, ktorý tvorí základ DNA tejto značky.

 


Reklamná kampaň – príbehy o #the2ofus

 

Reklamnú kampaň ck2 nafotil uznávaný fotograf Ryan Mc Ginley, ktorého nekompromisná, kontroverzná a reálna vízia dokonalo doplňuje spontánnosť a vzrušenie ck2.

 

Reklama tvorivým spôsobom predstavuje štyri príbehy, ktoré sa pretínajú v neočakávaných miestach a tým vytvárajú autentické odozvy medzi letmými pohľadmi a rôznymi typmi chúťok alebo príťažlivosti, ktoré sú pre páry tak typické. Na pozadí mestských a prírodných prostredí rozohrávajú štyri páry oduševnené, surové a vášnivé príbehy dnešnej mládeže. Veľavravné prepojenie zdôrazňuje vzrušenie zo života zdieľaného medzi dvoma ľuďmi a zosilňuje jedinečnosť každého vzťahu v našich životoch zdieľaných cez mozaiku skúseností a emócii, ktoré v konečnom dôsledku definujú to, kto sme.

 

Údaje k reklamnej kampani:

 

Kreatívna agentúra

MOTHER

Kreatívny riaditeľ: Michael Jankaye
Tváre: Victoria Britio
  Dakota Garrett
  Luka Sabbat
  Erine Liopulos
  Kyle Mobus
  Sungjin Park
  Baylee Soles
  Kelsey Soles
Režisér/fotograf: Ryan Mc Ginley
Stylista: Carlyne Cerfdedudzeele
Kaderník: Jimmy Paul
Vizážista: Kristima Tamoros
Miesto natáčania: Puertorico