Bvlgari Rose Goldea Blossom Delight

 
 
 

Denná súťaž

Vyhrajte každý deň

FAnn prekvapenie

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 

Najvyššia kvalita - Fann.sk

Najvyššia kvalita
100% originálne produkty

zlava za registraciu fann.sk

10% ZĽAVA
Za registráciu na eshope

Doprava zdarma fann.sk

Doprava zdarma
Pri nákupe nad 50 €

Vzorky zdarma fann.sk

2 vzorky zdarma
K nákupu v eshope

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Úvod > Krása a štýl > Bvlgari Rose Goldea Blossom Delight
 

Bvlgari Rose Goldea Blossom Delight

PRÍBEH OSLNIVEJ ŽENY, KTORÁ OTVÁRA NOVÚ KAPITOLU SVOJHO ŽIVOTA

 

NOVÁ CESTA

Podobne ako s vôňou ROSE GOLDEA uvedenou v roku 2016 na poctu ženskosti v jej najčistejšej forme, vzdávajúcou hold kráse kráľovnej kvetov – ruži – aj v roku 2019 prichádza Bvlgari s novým prírastkom oslavujúcim ženu, s vôňou ROSE GOLDEA BLOSSOM DELIGHT.

Rozvinutá okolo tónov ruže, neprestajne odhaľujúca jej nové aspekty a hĺbky, dotvorená akordmi pižma, ROSE GOLDEA BLOSSOM DELIGHT je modernou a vitálnou vôňou v dizajne skrášlenom ikonickým prstencom Serpenti. Tento detail je prvkom prezrádzajúcim vzácnu a symbolickú kvalitu vône.

 

NOVÁ MÚZA PRE PRAVÉ POSILNENIE

Uvedením vône ROSE GOLDEA BLOSSOM DELIGHT Bvlgari datuje začiatok novej kapitoly príbehu ROSE GOLDEA. Nová žiarivá vôňa je príbehom čarovnej premeny, keď sa z dievčaťa stáva žena a jej žiarivosť je na vzostupe. Tam, kde ROSE GOLDEA vyžarovala pokoj, sebavedomie a nadčasovosť, nová ROSE GOLDEA BLOSSOM DELIGHT vyjadruje spontánnosť, žiarivosť, pozitívnu energiu a vyzývavosť.

ROSE GOLDEA BLOSSOM DELIGHT odhaľuje zimomriavky mladej ženy, ktorá sa práve vydáva vlastnou cestou. Je vášnivá a výrazná, odhodlaná premeniť svoje sny na skutočnosť. Žiari, kdekoľvek sa objaví, a ROSE GOLDEA BLOSSOM DELIGHT odráža okamihy jej sebanaplnenia. Miluje svoje ideály i realitu, a svojou prirodzenosťou sa stáva inšpiráciou pre svoje okolie.

 

UMENIE SKLADANIA VÔNE

Na svete je toľko ruží, koľko je v ňom žien, a každá z nich je jedinečná. Obľúbený kvet majstra parfuméra Alberta Morillasa odhaľuje vo vôni ROSE GOLDEA BLOSSOM DELIGHT mladistvú bezstarostnosť. Inšpirovaná nežnou sviežosťou ružových púčikov, vôňa zachytáva presne ten okamih, kedy sa púčik ruže začne otvárať. S príznačnou komplexnosťou Alberto Morillas pretvoril delikátnosť lupienkov ruže a magické kúzlo tejto premeny.

Na vyjadrenie mladistvej eufórie a energie, a tiež pre ikonický podpis BVLGARI použil majster parfumér Alberto Morillas jeden z najväčších klenotov parfumérstva: absolút bulharskej ruže.

„Počas zberu každá ruža odhaľuje unikátnu vôňu s plejádou najrôznejších nuáns, ktoré ma nikdy neprestanú prekvapovať. Ruža je pre mňa mocným elixírom radosti a ženskosti. V novej vôni Rose Goldea Blossom Delight som chcel zachytiť plnú škálu jej prirodzených kvalít. Sviežosť púčikov ruže za úsvitu, vitalitu zelených lístkov a kúzlo kvetov, ktoré sa pomaly otvárajú, aby uvoľnili nenapodobiteľnú vôňu. Predstavoval som si ružu vo všetkých jej podobách, aby som vytvoril vôňu žiarivú, sofistikovanú, modernú a pôsobivú pre všetky ženy milujúce tento kvet.“ Alberto Morillas, majster parfumér

 

ZLOŽENIE VÔNE

BVLGARI a Alberto Morillas nechali preniknúť do všetkých úrovní voňavej pyramídy ružu. Hlava, srdce i základ tak predstavujú premenu ruže z púčika na plný kvet, ale aj premenu dievčaťa na mladú ženu. Vôňa sa odráža od vitálnej energie a chrumkavej
mladistvosti lístkov, aby odhalila bezstarostnú sviežosť púčikov ruže a podčiarkla pudrovú sofistikovanosť lupienkov, keď je ruža v rozkvete a predvádza sa v plnej kráse.

 

PYRAMÍDA TÓNOV
ROSE GOLDEA BLOSSOM DELIGHT
Kompozícia: kvetinová, ružová, pižmová


HLAVA
PRIRODZENÁ ŽIARIVOSŤ A OVOCNÁ NÁLADA
Akord fialkových listov
Akord čerstvej papáje
Absolút jazmínu


SRDCE
PRIRODZENÁ KRÁSA A KVETINOVÝ CHARAKTER RUŽE
Infúzia ružových lupienkov a púčikov
Konvalinkový akord


ZÁKLAD
VZÁCNY ELIXÍR S PRÍJEMNOU ZMY SELNOSŤOU
Absolút bulharskej ruže
Akord bieleho pižma
Akord sivej ambry

 

FAnn parfumérie, august 2019