Bvlgari Le Gemme Rubinia

 
 
 

Denná súťaž

vyhrajte každý deň

kozmetický balíček Cremorlab

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 

Najvyššia kvalita - Fann.sk

Najvyššia kvalita
100% originálne produkty

zlava za registraciu fann.sk

10% ZĽAVA
Za registráciu na eshope

Doprava zdarma fann.sk

Doprava zdarma
Pri nákupe nad 50 €

Vzorky zdarma fann.sk

2 vzorky zdarma
K nákupu v eshope

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Úvod > Krása a štýl > Bvlgari Le Gemme Rubinia
 

Bvlgari Le Gemme RubiniaIntenzívne a vášnivé srdce rubínu predvádza svoju intenzitu v orientálno-ambrovej parfumovanej vode Rubinia, ktorá rozpaľuje zmysly prostredníctvom zmyselných vzácnych surovín. Karmínový elixír s pálivou a opojnou intenzitou je tak zvodný, ako aj žiarivý. Zmes vitálnych citrusov evokuje slnečnú žiarivosť sicílskych mandarínok, vyzdvihnutú silou a charakterom santalového dreva s okázalými akcentmi a návykovou iskrou fazuliek tonky.

V Indii je rubín považovaný za „kráľovnú drahokamov“ a je často opisovaný ako kvapky krvi bohov. Pre jeho hlbokú červenú farbu sa najvzácnejší minerál na svete stal luxusným doplnkom vplyvných mužov a žien sveta. Testament odvahy, sily a víťazstva, stelesňuje neutíchajúcu a rozpálenú lásku.  

„Pre vôňu Rubinia som si predstavoval žiarivý santal ponorený do ambrového kúpeľa, ktorý by upokojil jeho plamene. Nekonečná žiaria sicílskej mandarínky poskytuje zmyslom vitálnu sviežosť. Hrejivosť srdca je znásobená tónmi dreva Copaiba. Fazuľky tonky napokon dodávajú vôni jej návykovosť.“    Alberto Morillas, majster parfumér
 
HLAVA: žiarivá - citrusová
sicílska mandarínka
 
SRDCE: intenzívne – krémové – zahaľujúce
Santalový absolút – tóny dreva Copaiba
 
ZÁKLAD: návykový – zmyselný
Fazuľky tonky
 
Žiarivosť sicílskej mandarínky
Explozívna žiarivosť sicílskej mandarínky je sladká a trpká zároveň. Jej svieža zmes dodáva korenistý nádych zvodnej ženskosti vône. Taliansko je jedným z hlavných producentom tohto citrusového ovocia s pôvodom z Číny. Esencia mandarínky sa získava studeným lisovaním jej kôry.
 
Majestátny santal
Esencia santalového stromu, ktorý má pôvod vo východnej Indii a je považovaný za tekuté zlato. Jeho návyková vôňa vraj dokáže plniť úlohu afrodiziaka. Vzácny a cenný santal je vo vôni Rubinia použitý vo forme absolútu, ktorý jemne stimuluje zmysly.
 
Návykové fazuľky tonky
Fazuľky tonky sú skvostom parfumérskeho umenia. Ich vzácna vôňa a gurmánsky podpis s mandľovým, tabakovým a balzamovým aspektom prispievajú k bohatej a návykovej stope parfumovanej vody Rubinia.  
 
 
Bvlgari Le Gemme Reali je dostupná v parfumérii FAnn, OC Aupark, Bratislava.