Bvlgari Eau Parfumée Collection

 
 
 
 
 

Najvyššia kvalita - Fann.sk

Najvyššia kvalita
100% originálne produkty

zlava za registraciu fann.sk

10% ZĽAVA
Za registráciu na eshope

Doprava zdarma fann.sk

Doprava zdarma
Pri nákupe nad 30 €

Vzorky zdarma fann.sk

2 vzorky zdarma
K nákupu v eshope

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Úvod > Krása a štýl > Bvlgari Eau Parfumée Collection
 

Bvlgari Eau Parfumée Collection

Čaj ako inšpirácia luxusnej kolekcie vôní Bvlgari
 

Slávna kolekcia Bvlgari Eau Parfumée zavítala do našich parfumérií. Pätica vôní inšpirovaná japonskými čajovými rituálmi prináša osvieženie, uvoľnenie, harmóniu a unikátny zážitok pre zmysly.

Málokto vie, ale jej históriu odštartovalo uvedenie vône Eau Parfumée au thé vert v roku 1992: luxusná kolínska voda sa mala stať uvítacím gestom pre zákazníkov butikov Bvlgari. Jej ohromný úspech viedol značku k vytvoreniu kolekcie dostupnej pre širšiu verejnosť. Dnes obsahuje kolekcia päticu vôní inšpirovanú jednotlivými druhmi čaju.

Energia zelenej
Zelená je farbou energie a vitality. Až v časoch romantizmu sa začala spájať s prírodou. Zelená začala zažívať svoju slávu s príchodom nového tisícročia, ktoré uznáva bio luxus. Zelený čaj z Japonska má žiarivú a čerstvú chuť, je delikátny a unikátne lahodný. Jeho kvetinový buket evokuje intenzívnu a elegantnú esenciu Eau Parfumée au thé vert.

Svetlo modrej
Vo všetkých svojich odtieňoch odrážajú k sebe obloha a more tiché pokojné svetlo. Modrá je zrkadlom duše. Prísľubom pohodlia a rovnováhy. Eau Parfumée au thé bleu odráža jemnú tekutú harmóniu, akú modrý čaj z Fuji symbolizuje.

Záhadnosť čiernej
Čierna je farbou tajomna, hĺbky a záhad. Presne v tomto duchu sa nesie aj atmosféra vône Eau Parfumée au thé noir, ktorá je inšpirovaná tisícročným čínskym čiernym čajom. Extrémne sofi stikovaná, hlboká, intenzívna a orientálna kompozícia.

Vzrušenie červenej
Odrážajúca slnko, červená je farbou moci, lásky, vitality, krásy a bohatstva. Hlavnou témou vône Eau Parfumée au thé rouge je juhoafrický čaj Rooibos, nazývaný aj červené zlato. Vôňa je charakteristická kombináciou prekvapivých, prenikavo zvodných aróm.

Vyrovnanosť bielej
Biela je vo svete symbolom čistoty, transparentnosti, večného svetla. Je synonymom rovnováhy, múdrosti a vnútorného pokoja. Podľa vedcov má biely čaj – považovaný za elixír nesmrteľnosti – mnoho zdraviu prospešných vlastností. Obsahuje trikrát viac antioxidantov ako iné čaje a je považovaný za najaktívnejšieho bojovníka proti starnutiu. Jacques Cavallier ho interpretoval v podobe hrejivých kvetinových a drevitých harmónií, zvýraznených bielym korením a pižmom vo vôni Eau Parfumée au thé blanc.