Bottega Veneta Illusion

 
 
 

Denná súťaž

vyhrajte každý deň

FAnn prekvapenie

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 

Najvyššia kvalita - Fann.sk

Najvyššia kvalita
100% originálne produkty

zlava za registraciu fann.sk

10% ZĽAVA
Za registráciu na eshope

Doprava zdarma fann.sk

Doprava zdarma
Pri nákupe nad 50 €

Vzorky zdarma fann.sk

2 vzorky zdarma
K nákupu v eshope

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Úvod > Krása a štýl > Bottega Veneta Illusion
 

Bottega Veneta Illusion

 

Nové vône pre neho a pre ňu

Ďaleko od zhonu každodenného života sa ukrýva talianska vila zaliata slnkom.

Jemný vánok rozohrieva vzduch a zľahka čerí hladinu lákavo chladivej vody v bazéne neďaleko. V diaľke znie monotónny cvrkot cikád.
 

Takéto prostredie prebúdza zmysly a vytvára opojnú atmosféru pokoja a mieru.


Na chvíľu, len malú chvíľu, sa čas zastaví... A hranica medzi snom a realitou pomaly mizne.

Vône z dielne Bottega Veneta rozprávajú príbehy plné čistého Talianska. Už od prvého počinu udala značka vôňam význam, ktorý práve cez vône predstavoval nezameniteľné chvíle, aké zažijete len v Taliansku, a nadčasovú krásu aj odkaz tejto nádhernej krajiny.

Prostredníctvom novinky Illusion Bottega Veneta rozpráva z mužského aj ženského pohľadu nový podmanivý príbeh o čare Talianska.


VÔŇA

Traja majstri parfuméri hľadali inšpiráciu v odkaze, krajine a výnimočných ingredienciách Talianska, domova značky Bottega Veneta, a použili tie najkvalitnejšie esencie, aby vytvorili dve nadčasové vône: Illusione pre nehoIllusione pre ňu.

Dvojica osviežujúcich rafinovaných vôní symbolizujúca navzájom sa dopĺňajúce aspekty prírodných zmyslových vnemov a skutočnosť, ktorá je v dokonalom súlade s ponukou vôní Bottega Veneta.

Vône Bottega Veneta Illusion sa opierajú o olfaktorické napätie medzi sviežosťou a zmyselnosťou, ktoré je dosiahnuté pomocou kontrastu medzi žiarivými vrchnými tónmi talianskych citrusov a hrejivých drevitých motívov v základe.

Bottega Veneta Illusion for her je drevito kvetinová Eau de Parfum, ktorú navrhli parfuméri Annick Menardo a Amandine Clerc-Marie. Povzbudzujúce vrchné tóny bergamotu a čiernych ríbezlí vytvárajú aromatické trblietanie, ktoré odkazuje k čistote a priesvitnému rázu vody. Čisto ženský motív pomarančového kvetu a zelenej figy v kvetinovom srdci vyvoláva predstavu teplého vánku, ktorý celú kompozíciu umocňuje. Základ vône sa opiera o olivové drevo a tonka bôby.

Bottega Veneta Illusion for him je drevito citrusová Eau de Toilette od Antoine Maisondieua.

V jej vrchných tónoch vynikajú esencie citróna a horkého pomaranča, ktoré symbolizujú iskrivú sviežosť talianskych citrusov. Drevitý jedľový balzamový motív a biele cédrové drevo prebúdzajú mužné aspekty a uvádzajú povzbudivú zmes energického vetiveru a zmyselných tonka bôbov.


ELEGANTNÝ DIZAJN

Flakóny Illusion sú moderne podmanivé.

Ich architektonický dizajn odráža čisté línie a majstrovské remeselné spracovanie materiálov, teda aspekty, ktoré sú pre dom Bottega Veneta typické.

Obrovský dojem zanechávajú aj senzorické vlastnosti: ťažké masívne sklo ihneď vyvoláva predstavu luxusu, keď ho človek zovrie v ruke.

Reflexný materiál zvýrazňuje tekutinu ukrytú vnútri a mieša ju s medenými odleskami ružovej, v prípade dámskej vône a svetlo zelenkavej v prípade vône pánskej.

Štvorcovú základňu oboch flakónov dopĺňa organický guľatý motív, ktorý pripomína tvarom kvapku vody.

 

FAnn parfumérie, júl 2019