Objavy v kozmetike

 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Úvod > Tipy&Trendy > Objavy v kozmetike
 

Objavy v kozmetike

 

Dobré baktérie

Posilnenie mikroflóry pre ozdravenie a skrášlenie pleti sa stalo cieľom pleťového krému Matis SensiBiotic začleneného do línie pre citlivú pleť. Podľa vedcov je pleť s vyváženou mikroflórou menej náchylná k podráždeniu, pretože si dokáže zachovať funkčnú bariéru a vie sa ubrániť pred vonkajšími stresovými vplyvmi. Pleť s vyváženou mikroflórou sa tiež ľahšie regeneruje, vďaka čomu starne pomalšie. SensiBiotic Cream s výťažkom kvetu šafranu, lipovou vodou, esenciálnym voskom z neroli a revolučným mikrobiotickým komplexom je ideálnym ošetrením nielen pre citlivú pleť, ale aj pre pleť, ktorá je dennodenne vystavovaná rozličným stresovým faktorom – nečistotám, mestskému prostrediu, vplyvu počítača a iným.

 

 

Minerálna voda T.E.N.TM

Analýza minerálnej vody Geumjin Mineral Water z regiónu Gangwon-do v Južnej Kórey preukázala, že voda obsahuje minerály v koncentráciách, ktoré sú 300-násobne vyššie ako podiel minerálov v iných horúcich minerálnych prameňoch. Spoluprácou s dermatológmi vznikla patentovaná voda T.E.N.TM , ktorá sa stala hlavnou súčasťou výrobkov Cremorlab. Využíva koloidné minerály v nanočasticiach, ktoré dokážu rýchlo preniknúť do hĺbky pleti, kde odstraňujú toxíny a iné škodlivé látky. 10 minerálov, ktoré voda obsahuje, pôsobí prospešne pre všetky typy pleti: draslík a sodík dodávajú bunkám energiu, horčík zrýchľuje metabolizmus pleti a železo je dôležité pre okysličenie buniek. Zaujímavosťou je, že bežnú vodu v Cremorlab nahrádza minerálna voda Minerálna voda T.E.N.TM , vďaka čomu výživne a blahodarne na pleť pôsobia všetky prípravky vrátane čistiacej starostlivosti.

 

Pokroková kaviárová veda

Pokrokové vedecké objavy La Prairie viedli k obohateniu prírodného kaviárového extraktu o biotechnologické komponenty, ktoré doposiaľ nebolo možné z kaviáru izolovať. Týmto značka posúva hranice efektívnosti a po prvý raz využíva plný potenciál kaviáru. Výsledkom tohto pokroku je komplex kaviárových komponentov Caviar Premier, ktorý sa stal súčasťou luxusných krémov Skin Caviar Luxe Cream, Skin Caviar Luxe Cream · Sheer a pleťovej masky Skin Caviar Luxe Sleep Mask.

 

 

Maska na prsia

Teaology prichádza s historicky prvou maskou na prsia White Tea Miracle Breast Mask. Jej cieľom je spevniť a posilniť pokožku poprsia kombináciou infúzie bieleho čaju, kyseliny hyalurónovej a fytokolagénu. Jednorazová maska sa aplikuje na celé poprsie a odporúča sa, aby pôsobila 20 minút. Pravidelnou aplikáciou dvakrát týždenne sa prsia spevnia a ich pokožka bude dokonale hladká.

 

 

 

Pleťový krém namiešaný na čerstvo

Clinique iD je nový koncept personalizovanej starostlivosti, ktorý umožňuje vytvorenie až 15 ošetrujúcich kombinácií. Výskumníkom Clinique sa podarilo izolovať koncentrované aktívne zložky do náplní, ktoré sa prakticky vkladajú do hydratačnej bázy podľa typu a potrieb pleti. Každá pumpička kombinovaného prípravku je tak čerstvou dávkou na mieru prispôsobených aktívnych zložiek.

V ponuke sú tri bázy podľa typu pleti – hydratačná emulzia, hydratačný gél bez oleja pre problémovú pleť a hydratačné želé s antioxidačnou ochranou. Aktívne koncentráty sú namiešané s ohľadom na želaný efekt: proti únave, pre redukciu liniek a vrások, na zmiernenie citlivosti, zmenšenie pórov a pre zjednotenie tónu pleti.

 

 

 

Mikrodrink zo superpotravín

Do našich parfumérií zavítali nápoje Waterdrop – malé kocky predstavujúce koncentrát superpotravín, ovocia, vitamínov, energie a osvieženia. Podľa toho, či sa potrebujete uvoľniť, sústrediť, nabudiť, alebo túžite po ochrane, či omladení, si môžete vybrať spomedzi 5 zložení a príchutí. Pre tých, ktorí sa s mikrodrinkom Watrdrop chcú najprv zoznámiť, odporúčame testovacie balenie Discovery kit so štvoricou nápojových kociek v rôznych príchutiach.

 

 

 

 

 

FAnn parfumérie, 4.10.2019