Look podľa GOSH

 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Úvod > Tipy&Trendy > Look podľa GOSH
 

Look podľa GOSH

Inšpirujte sa naším líčením GOSH, ktoré v chladných mesiacoch skrášli váš vzhľad.

Primer Plus Skin Adaptor Anti-Pollution

 

 

 

Podkladová báza, ktorá pleť nielen skrášľuje a povzbudzuje zdravým jasom, ale vďaka aktívnemu komplexu CITYGUARD® + ju zároveň vyhladzuje, hydratuje, omladzuje, chráni pred nečistotami a voľnými radikálmi.

 

 

Under Eye Primer Chameleon

Pôsobia vaše oči unaveným dojmom, máte ráno opuchy, alebo len hľadáte podkladovú bázu, ktorá vám ráno osvieži oblasť pod očami? Unikátna podkladová báza s efektom chameleóna skrášli akýkoľvek tón pleti a dodá jej zdravý jas.

 

 

Dextreme Full Coverage Foundation

 

Tekutý make-up s vysokou krycou schopnosťou. Prekrýva vyrážky, kruhy pod očami, pigmentové rozdiely a mimické linky. Textúra vytvára matný, hodvábny efekt, ktorý je vhodný ako základ pre všetky typy líčenia.

 

 

 

 

Grab & Go Palette

Pripravte sa na dokonale žiarivý look s paletkou, ktorá obsahuje 3 rozjasňovače, 3 kontúrovacie odtiene a 12 očných tieňov v matných a metalických farbách. Paletka je skvelá na každodenné, aj viac rafinované líčenie.

 

 

 

 

Velvet Touch Lipstick Matt

Matný farebný rúž s dlhou trvácnosťou. Krémová textúra je zárukou jednoduchej aplikácie a rovnomerného efektu. Rúž je obohatený o prírodné vosky a kyselinu hyalurónovú pre hydratáciu, vyhladenie a celodenný komfort pier.

 

 

 

 

FAnn parfumérie, s.r.o., 20.12.2019