Líčenie podľa Revlon

 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Úvod > Tipy&Trendy > Líčenie podľa Revlon
 

Líčenie podľa Revlon

Vytvorte si žiarivý vzhľad na každú príležitosť s prípravkami Revlon uvedenými v tomto roku.

PhotoReady Candi Natural Finish Anti-Pollution Foundation

Pomôže vám dosiahnuť prirodzene bezchybný vzhľad kedykoľvek a kdekoľvek, pričom pleť udržuje hydratovanú po celý deň. Inovačný make-up obsahuje antioxidanty, vitamín E a aktívne zložky proti modrému svetlu.

 

PhotoReady Candid Antioxidant Concealer

Pokrokový antioxidačný korektor napráva chybičky krásy pod očami, prekrýva tmavé kruhy a opuchy, pričom pôsobí proti znečisteniu, redukuje prejavy starnutia a bráni vplyvu vonkajších stresových faktorov na pleť.

 

PhotoReady Candid Anti-Pollution Setting Powder

Sypký transparentný púder fixuje make-up a predchádza nežiaducemu lesku pleti. Púder je navrhnutý tak, aby perfektne dopĺňal efekt make-upu a korektoru pre bezchybnú a prirodzenú pleť.

 

 

 

So Fierce Vinyl Eyeliner

Zvýraznite a skrášlite svoj pohľad s očnou ceruzkou, ktorá vám pomôže zažiariť, pričom má jednoduchú aplikáciu. Krémová, komfortná a dlhotrvajúca farba sa hladko rozplýva a dodáva očným kontúram bohato pigmentovaný, žiarivý vzhľad.

 

 

 

So Fierce Mascara

Je ako stvorená na predĺženie, zdvihnutie a zhustenie rias, ktoré sa stanú nielen doplnkom vášho vzhľadu, ale aj vyjadrením životného postoja. Dodáva im hustotu, dĺžku a krásne ich dvíha. Farba sa nerozmazáva ani neotiera.

 

 

 

Cushion Lip Tint

Tekutý farebný rúž pre skrášlenie pier vytvára šťavnatý efekt vrstviteľnej farby, ktorá im dodá objem, pružnosť a ošetrenie. To všetko pre komfort pier – na pohľad aj na pocit. Je inšpirovaný trendom mrazivého vzhľadu pier.

 

 

FAnn parfumérie, s.r.o., 28.11. 2019