Jesenný look podľa Lukáša Kimličku

 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Úvod > Tipy&Trendy > Jesenný look podľa Lukáša Kimličku
 

Jesenný look podľa Lukáša Kimličku

 

 

Aktuálna Miss GOSH Frederika Kurtulíková sa stala tvárou jesenného líčenia, ktoré pre GOSH navrhol ambasádor značky Lukáš Kimlička.

 

1. Dextreme Full Coverage Foundation

Na hydratovanú pleť, ošetrenú podkladovou bázou, som aplikoval vysokokrycí make-up v odtieni 004 Natural. Zafixoval som ho prípravkom Primer & Mattifying Setting Powder s kyselinou hyalurónovou.

 

2. The One

Na viečka som použil 3 odtiene nových monotieňov. Vnútorný kútik a stred viečka som vyplnil odtieňom 001 Shooting Star, vonkajší kútik som stmavil matným odtieňom 004 Matt Aubergine a záhyb oka vytieňoval odtieňom 003 Matt Terracotta.

 

 

3. Boom Boombastic Volume Mascara

Pre extrémne dramatický pohľad som zvolil „bombastickú“ maskaru, ktorá riasam dodáva úžasný objem bez zlepenia. Vhodná je aj na aplikáciu na spodné riasy, čím celkový vzhľad nadobudne ešte dramatickejší výraz.

 

 

4. Brow Hair Stroke

Frederike som kefkou prečesal jej prirodzené obočie. Voľný priestor medzi obočím som vyplnil v smere rastu chĺpkov trvácnou farbou. Farba vo forme pera vytvára efekt imitácie chĺpkov a je odolná voči rozmazaniu.

 

 

5. I´m Blushing

Dotvorenie celkového vzhľadu v čisto prírodných odtieňoch doplnila lícenka v novom odtieni 004 Crush, ktorú som naniesol pomocou štetca.

 

 

 

6. Velvet Touch Lipstick

Frederikiným perám som dodal prirodzenú farbu aplikáciou tenkej vrstvy rúžu v odtieni 003 Matt Antique. Štetcom som vyplnil pery do najmenšieho detailu, aby na nich rúž vydržal čo najdlhšie.

 

 

 

FAnn parfumérie, 3.10.2019