GOSH vám prezradí aké farby očných liniek zladiť k farbe očí

 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Úvod > Tipy&Trendy > GOSH vám prezradí aké farby očných liniek zladiť k farbe očí
 

GOSH vám prezradí aké farby očných liniek zladiť k farbe očí

MISS
GOSH

Okrem titulu Miss GOSH sa stala aj absolútnou víťazkou súťaže Miss Slovensko 2019. Rodená Bratislavčanka miluje umenie i šport a sedem rokov sa venuje modelingu, vďaka ktorému precestovala viaceré krajiny sveta. Ovláda tri cudzie jazyky a medzi jej záľuby patrí aj hra na klavír.

Frederika Kurtulíková je milovníčka filmového umenia, na ktorom oceňuje, že sa prostredníctvom neho dajú zdieľať silné posolstvá a myšlienky. Frederika sa tiež zaujíma o interiérový dizajn. Má rada hravosť a pestrosť v líčení, rada experimentuje s farbami. To bol aj jeden z dôvodov prečo vyhrala kurz sebalíčenia GOSH na sústredení pre finalistky Miss Slovensko.

Projekt Miss Slovensko je podľa nej o prekonaní samých seba, spolupráci a o budovaní svojho lepšieho ja každej mladej dámy. Ako novozvolená Miss GOSH 2019 sa pre nás stala tvárou hybridnej očnej linky Hybrid Liner & Shadow, ktorú značka GOSH v tomto roku predstavuje v nádherných farbách.

 

 

GOSH vám prezradí aké farby očných liniek zladiť k farbe očí

Na zvýraznenie farby vašich očí použite očné tiene a linky vo farebnom kontraste. Ak zvolíte rovnakú farbu ako je farba vašich očí, zbytočne ich potlačíte a zanikne ich krása. Hybrid Liner & Shadow, nová očná linka a tieň 2v1, dokáže vykresliť krásnu linku, ale môžete ju použiť aj ako očný tieň. Textúra farby je trblietavá, vláčna a ako stvorená pre žiarivé skrášlenie očí.

 

Modré oči

K modrým očiam sa hodia najlepšie béžové a hnedé odtiene, ale aj zlatistobéžové, studené béžové, medené, červenohnedé a fialové.

 

Lorem - Fann.sk

 

 

Zelené oči

Zelené oči najlepšie zvýrazníte líčením v ružových a fialových odtieňoch. Môžete si vybrať tiež hnedé farby, medené, béžové, kávové a tmavohnedé na kontúrovanie oka.

Lorem - Fann.sk

 

 

Hnedé oči

K hnedým očiam treba farby ladiť podľa ich odtieňa. Ak máte skôr svetlé a teplé jantárové žltohnedé oči, budú sa k nim hodiť hnedé, medené i fialové tiene. Ak sú stredne tmavé, kávovohnedé, pristanú k nim modré, fialové i hnedé.

Lorem - Fann.sk