Eisenberg Paris - Moderátorka BECCA v looku Borisa Bordácsa

 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Úvod > Tipy&Trendy > Eisenberg Paris - Moderátorka BECCA v looku Borisa Bordácsa
 

Eisenberg Paris - Moderátorka BECCA v looku Borisa Bordácsa

 

Na hydratovanú pleť som po vstrebaní krému naniesol PERFECTEUR TEINT EXPRESS bázu, ktorá vyrovnala tón pleti, vyhladila ju i v okolí očí a zamatovo zmatnila.

 

 

Plochu pod očami lícne kosti som presvetlil korektorom CORRECTEUR PRÉCISION v odtieni Natural.

 

 

Maskara LE MASCARA NOIR pridala jej riasam hustotu, sýtu farbu a pevnosť.

 

 

 

 

 

 

FOND DE TEINT CORRECTEUR INVISIBLE mejkap v odtieni Natural Luminous pekne zjednotil pleť a zakryl drobné nedostatky. Ak bolo treba niekde pridať kvôli krytiu, dá sa pekne vrstviť a stále pôsobí prirodzene a ľahko.

 

 

Posledným produktom, ktorý som použil je BAUME FUSION BALM, ktorý som naniesol na pery a to v odtieni Cardinal. Každé jedno pretretie pier týmto balzamom pridávalo na jeho intenzite. Takže ho viete využiť ako balzam, ale zároveň aj ako rúž, keď si ho nanesiete viac. Krásne hydratuje. Použil som ho aj na líca a rozklepkal prstami. Na lícne kosti a na viečko som naniesol balzam tiež, ale v odtieni Naturel, vďaka čomu celkové líčenie pôsobilo ešte ľahšie a sviežejšie.

 

 

 

 

 

BORIS BORDÁCS, profesionálny vizážista

 

Celá línia dekoratívnej kozmetiky zhrnutá v malom množstve produktov je úžasný, a pritom jednoduchý nápad, ktorý je mi veľmi blízky. Pre ženu nie je nutné okrem kvalitnej starostlivosti o pleť mať veľa produktov na líčenie.

Na každodenné používanie, pre ľahký pocit pleti, naozaj stačí to, čo Eisenberg ponúka. Veľmi pekne krycí a trvácny mejkap, pritom ľahkej tekutej textúry. K tomu tekutý korektor, ktorý ho skvele dopĺňa. I bez púdra krásne držia a nesušia pleť.

Zamatová báza ma prekvapila využitím nielen na pleť ako podklad, ale aj ako zjemňovač očného okolia, a zároveň produkt, ktorý môže pomôcť pri vyhladení viečka. Nie každá báza sa môže pochváliť, že je vhodná na celú tvár. Maskara zahustí aj predĺži riasy, tie zostávajú spevnené a krásne čierne. Hydratačný balzam-rúž, ak ho tak môžem nazvať, je pre mňa viacfunkčný malý zázrak, ktorý môžete vrstviť, a vytvoriť tak jemný aj výraznejší efekt nielen na perách.

 

Foto: Marek Lovás

Modelka: Katarína Balážiová alias BECCA

Make-up: Boris Bordács

 

FAnn parfumérie, s.r.o, 1.3.2020