Eisenberg Paris - luxusná francúzska značka pre ženy aj mužov

 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Úvod > Tipy&Trendy > Eisenberg Paris - luxusná francúzska značka pre ženy aj mužov
 

Eisenberg Paris - luxusná francúzska značka pre ženy aj mužov

Kozmetický priemysel ponúka nespočetné množstvo značiek pleťovej starostlivosti, telovej starostlivosti a ešte viac dekoratívnej starostlivosti.

FAnn parfumérie vždy zastávali pozíciu inovátorov a prinášali na slovenský trh značky, ktoré svojim zložením ponúkali pleti zákazníčok extra starostlivosť. Každá značka má svoj vlastný recept na úspech, a my by sme vám radi teraz o niečo podrobnejšie tieto jedinečné zloženia predstavilli. Starostlivosť o pleť bola vždy alfou a omegou mlado vyzerajúcej pleti, a obzvlášť v súčasnej dobe keď je pleť tváre, ale aj tela vystavovaná oveľa väčšej záťaži ako kedykoľvek predtým.

Ako prvú vám predstavujeme značku EISENBERG PARIS.

 

EISENBERG je luxusnou francúzskou značkou pre ženy aj mužov, ktorá má v svojej ponuke celý rad cielených produktov na pleť tváre aj pokožku tela, vrátane skrášľujúcich prípravkov, prípravkov slnečnej starostlivosti a unikátnej kolekcie pôsobivých vôní.

Svetový expert snúbiaci vedu a prírodu, EISENBERG, vo svojom 15-ročnom výskume vyvinul a patentoval revolučné ZLOŽENIE TRIO-MOLECULAR®, v ktorom trojica molekúl synergicky pracuje na regenerácii, doplnení energie a okysličení pleti.

Od úplného začiatku sa výskum zameriaval na kombinovaný účinok omladzujúcich efektoch bio-kozmetických molekúl enzýmu, cytokínu a biostimulínu. Vyvinuté tak, aby vyhovovalo požiadavkám pleti žien aj mužov, je patentované ZLOŽENIE TRIO-MOLECULAR® srdcom každého pleťového prípravku EISENBERG PARIS.

 

PREČO JE ZLOŽENIE TRIO-MOLECULAR®  TAKÉ JEDINEČNÉ:

 

  • ENZÝMY - sa starajú o regeneráciu. 

Ich úlohou je vstrebať a eliminovať odumreté bunky, ktoré sú príčinou nevýraznej, šedej a hrubej pleti. Zlepšujú asimiláciu aktívnych zložiek v pleti a zaručujú lepšiu kvalitu buniek.

  • CYTOKÍN - dodáva energiu.

Prispievajú k zlepšeniu štruktúry, vzhľadu aj k spevneniu pleti.

  • BIOSTIMULÍN - okysličuje bunky.

Vitálny zdroj energie, pre podporu syntézy kolagénu a elastínu.

 

 

 

Uľavte svojej vystresovanej pleti

 

Lorem - Fann.sk

Viac

Melt-in Repairing Mask 

Hypoalergénna upokojujúca a regeneračná maska na tvár & oči poskytuje aj tej najcitlivejšej pleti dokonalý komfort a hydratáciu. Krémová vláčna textúra masky okamžite upokojuje a regeneruje pleť a jej zloženie Trio-Molecular®, výťažok kadilovníka a kmeňové bunky z listov malín pôsobia protizápalovým a DNA ochranným účinkom. Vaša pleť bude viditeľne upokojená už od prvej aplikácie!

 

 

Comforting Calming Serum 

Špeciálna starostlivosť pre citlivú pleť v podobe hypoalergénneho upokojujúceho séra chráni DNA buniek pleť. Toto delikátne sérum prináša viditeľné výsledky na začervenanú a podráždenú pleť tváre a očných kontúr len 30 minút po nanesení!

 

 

Lorem - Fann.sk

Viac

 

 

 

Lorem - Fann.sk

Viac

Soothing Repairing Cream 

Hypoalergénny upokojujúci regeneračný krém na tvár & očné kontúry pleť hydratuje, chráni a v okamihu zmierňuje začervenania a zjednocuje tón. Vďaka antioxidačnému, protizápalovému a DNA chrániacemu účinku kmeňových buniek z listov malín regeneruje poškodenia pleti spôsobené vonkajšími stresovými faktormi.

 

 

Anti-Stress Treatment 

Detoxikačná nočná starostlivosť v podobe hladkého a úplne neviditeľného krému obnovuje rovnováhu vašej pleti, pričom z nej odstráňuje prejavy vyvolané znečistením a stresom. Táto jedinečná nočná starostlivosť hydratuje a detoxikuje vašu pleť, zatiaľ čo vy spíte.

 

Lorem - Fann.sk

Viac

 

 

 

BODY

Špeciálna starostlivosť - celulitíta a strie

 

Lorem - Fann.sk

Viac

Body Refining Serum 

Cielené telové ošetrenie pôsobí dvojitým efektom proti tukovým zásobám a odolnej celulitíde. Obsahuje jedinečný a exkluzívny tvarujúci komplex s vysokou koncentráciou aktívnych zložiek pre hĺbkový efekt na rozklad tukov a drenáž tkaniva.

 

 

Body Lifting Treatment 

Regeneračné, vláčne a delikátne telové ošetrenie s bohatou krémovou konzistenciou podporuje vitalitu buniek kombináciou vitamínov C a E a zloženia Trio-Molecular®. Intenzívne spevňujúce zloženie, obohatené o oligopeptid zo zelených mikrorias, posilňuje pružnosť pokožky a viditeľne zmierňuje vzhľad strií.

 

Lorem - Fann.sk

Viac

 

 

 

Kompletný sortiment značky

 

FAnn parfumérie, 28. 4. 2020