Alma K - kozmetika z Mŕtveho mora

 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Úvod > Tipy&Trendy > Alma K - kozmetika z Mŕtveho mora
 

Alma K - kozmetika z Mŕtveho mora

Ak patríte medzi milovníkov SPA, produkty Alma K sú prísľubom trojice jedinečných účinkov: ČISTOTY, HYDRATÁCIE a UVOĽNENIA. Okrem toho delikátna vôňa, výživné rastlinné oleje a upokojujúce výťažky poskytujú harmóniu vašim zmyslom.

 

 

Pleť

Rozjasnite a vyčistite si pleť jemnou silou morských minerálov, rastlinných olejov a výťažkov, ktoré pomôžu vašej pleti obnoviť si prirodzenú vitalitu. Dodajte jej potrebnú výživu v podobe prírodných zložení, ktoré sú zárukou bohatej hydratácie a hodvábne hladkého povrchu.

 

 

Lorem - Fann.sk

Viac

Gentle Exfoliating Gel 

Zmes minerálov z Mŕtveho mora v zložení gélu dopĺňa čistiaci komplex olejov z hroznových zrniek a nechtíka, vďaka ktorému je pleť po použití nielen čistá, ale aj vyživená. Upokojujúci extrakt harmančeka bráni podráždeniu a uvoľňuje pleť.

 

 

Hydrating Day Cream 

Výživný pleťový krém pre prirodzenú obnovu a doplnenie hydratácie pleti. Vďaka bohatému podielu rastlinných olejov a výťažkov pôsobí nielen výživne, ale aj upokojujúco.

 

Lorem - Fann.sk

Viac

 

 

 

Lorem - Fann.sk

Viac

Nourishing Night Cream 

Intenzívne výživný nočný krém sa opiera o hydratačnú silu minerálov z Mŕtveho mora, prirodzene výživný olej z kukui, ako aj upokojujúce výťažky uhorky a zeleného čaju pre povzbudenie pleti počas spánku.

 

 

Rich Nourishing Mask 

Bohatá výživná pleťová maska, ktorá sa opiera o výživný komplex rastlinných výťažkov a prírodných olejov, minerálov z Mŕtveho mora a vitamín E, vytvára na pleti hodvábny čistý pocit.

 

Lorem - Fann.sk

Viac

 

 

 

Telo

Objavte hĺbkové čistiace účinky minerálov z Mŕtveho mora, prírodných rastlinných výťažkov a olejov pre hodvábne hladkú pokožku, dokonalú čistotu a žiarivosť.

 

Lorem - Fann.sk

Viac

Stimulating Body Scrub 

Výživný a povzbudzujúci telový peeling s výťažkom bieleho čaju a minerálmi z Mŕtveho mora. Šetrne odstraňuje odumreté bunky z pokožky, zanecháva ju zjemnenú a perfektne čistú.

 

 

Soap Infused Bath Sponge Eco-Friendly

Inovačná penová hubka bohatá na minerály z Mŕtveho mora, ako aj prírodný olej zo sladkých mandlí a hroznových zrniek pre jemné čistenie a hydratáciu, ktorá je zároveň šetrná k životnému prostrediu.

 

Lorem - Fann.sk

Viac

 

 

 

Lorem - Fann.sk

Viac

Nutritive Body Butter 

Bohatý kokteil hydratácie minerálov z Mŕtveho mora, výživného oleja z maslovníka a upokojujúceho sezamového oleja v zamatovom telovom kréme pre intenzívnu hydratáciu tej najsuchšej pokožky.

 

 

 

Pre pánov

Účinný zdroj výživy v podobe kvalitných minerálov z Mŕtveho mora, rastlinných extraktov a olejov špeciálne prispôsobený potrebám dynamického a aktívneho životného štýlu súčasných mužov.

 

 

 

Nourishing After Shave Balm - výživný balzam po holení

Exfoliating Facial Cleanser - peelingový čistiaci gél

Active Face Moisturizer - intenzívny hydratačný krém

Refreshing Shampoo & Shower Gel - osviežujúci šampón a sprchový gél

 

 

Lorem - Fann.sk

Viac

 

 

 

Všetky produkty značky

FAnn parfumérie, 30. 4. 2020