Voňavý horoskop

 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Úvod > Voňavý horoskop
 

Vyberte si ideálnu vôňu podľa znamenia - BARAN

 

Baranov zo všetkého najviac zaujíma ich vlastná osobnosť a ego. Často egoistickí, sú však aj nadšení a mladícki, a svojím nekomplikovaným a nádejným prístupom k životu pôsobia inšpiratívne. Všetku energiu smerujú vpred, túžia dobývať a vládnuť.

Ich živlom je oheň, preto zažíhajú nadšenie, vedia sa zapáliť pre vec, na ceste za svojím cieľom môžu strácať trpezlivosť, avšak neboja sa riskovať. Spoľahliví, dynamickí, podnikaví, bystrí, objavitelia.


Celý článok...
 

Vyberte si ideálnu vôňu podľa znamenia - BÝK

 

Ženy a muži v znamení býka sa vyznačujú stabilitou, vytrvalosťou, istotou a trpezlivosťou. Riskujú len vtedy, keď je to nevyhnutne nutné, a aj to po starostlivej úvahe. Pre svoju spokojnosť potrebujú emocionálnu istotu.

Ich živlom je zem, preto sú s ňou spätí a majú radi kvety. Obľubujú ruže, fialky a prvosienky, radi relaxujú pod stromami cyprusov, figovníka, či jabloní.


Celý článok...
 

Vyberte si ideálnu vôňu podľa znamenia - BLÍŽENCI

 

Znamenie nebeských dvojčiat je známe tým, že zvláda robiť viac vecí naraz. Mužom a ženám v tomto znamení vládne Merkúr, ktorý u nich podporuje bystrosť a komunikatívnosť. Blíženci sú temperamentní, prispôsobiví, logickí a pôsobia mladistvo. Ich slabosťou môže byť nervozita, nedôslednosť a niekedy aj povrchnosť.

Živlom blížencov je vzduch a najviac pookrejú, ak v ňom cítia vôňu konvalinky, levandule, myrty, či anízu.


Celý článok...
 

VYBERTE SI IDEÁLNU VÔŇU PODĽA ZNAMENIA - RAK

 

Rak, ovládaný mesiacom, je tvorcom domova a rodiny. Silné emócie mužov a žien v tomto znamení dopĺňa rovnako silná intuícia a predstavivosť. Pôsobia záhadne, avšak skrýva sa v nich láskavosť, starostlivosť a súciť. 

Živlom raka je voda, preto ho priťahuje všetko, čo je s ňou späté.


Celý článok...