Facederma Face Care krém 50 ml, Pleťový krém s perlami

 
 
 

Denná súťaž

Vyhrajte každý deň

Calvin Klein Everyone

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Hlavná ponuka > Pleť > Krémy > Ostatné > Facederma Face Care krém 50 ml, Pleťový krém s perlami
 

Ostatné

Facederma Face Care krém 50 ml, Pleťový krém s perlami

0 (0 hlasov)
Kód produktu:FCDFCD010
Značka:Facederma
Dodacia lehota
Dodacia lehota: 3-7 dní
Vaša cena: 57,50 € bez DPH
69,00 € s DPH
:

Popis produktu

Popis

Výživný a regeneračný krém. Vhodný pre suchú a zmiešanú pleť. Kmeňové bunky z Alpskej ruže posilňujú, spevňujú a obnovujú bunky pokožky do hĺbky. Pleť bude regenerovaná a dlhšie vitálna so zlepšenou bariérovou funkciou, čo pomáha pokožke vyrovnať sa s klimatickými zmenami počasia. V perlách a prírodných olejoch je jedinečná kombinácia prírodných látok a minerálov, ktoré udržiavajú pleť hladkú, hebkú a vláčnu. Vôňa v kréme je po pomaranči, orchidei, jazmíne a vanilke.

Použitie

Naneste každé ráno a večer na vyčistenú suchú pleť. Na večer odporúčame pod krém použiť Facederma sérum s vitamínom A.

O značke

Značka Facederma je slovenskou značkou, ktorá je na našom trhu od roku 2013. Produkty Facederma obsahujú kombináciu látok, určené pre zákazníkov so stredoeurópskym typom pleti. Prípravky citlivo a s rešpektom akceptujú potreby citlivej, suchej pleti so sklonom k tvorbe cievok pigmentácii, vrások a akné. Pozostáva z pleťových krémov na pokožku tváre, okolie očí, dekolt, ale i telo.

"V salóne, ktorý vlastním, denne riešim problémy s pleťou našich zákazníkov, žien aj mužov. Práve tu sa zrodila myšlienka maximálne vyhovieť ich požiadavkám a vytvoriť kozmetický rad pre lokálneho klienta, žijúceho len v našom klimatickom pásme, čím sa stala odbornou a špecifickou.
Zostavila som skupinu odborníkov na kozmetiku a vyvinuli sme luxusné krémy, séra a oleje, rešpektujúce vašu pokožku.
Namiešali sme zložky na suchú, citlivú, aknóznu a vráskavú pleť. Látky vysokej kvality, ktoré sme použili, sú z 80-tich % prírodné, čím sa radí medzi prírodné značky.
Celá kozmetika je luxusne zabalená v ochrannom obale.
Facederma kozmetický rad si za pár rokov od svojho vzniku obľúbila výrazná väčšina klientely salónu, medzi ktoré patria známe herečky, podnikateľky a športovci.
Značka prešla všetkými záťažovými testami originality a má certifikát kvality pre EÚ. Kozmetika nebola testovaná na zvieratách.
Som hrdá na to, že vám môžem ponúknuť vysokokvalitný, slovenský prírodný produkt."
Vierka Ondríkova, majiteľka firmy Facederma, profesionálna dermatokozmetička so zdravotníckym vzdelaním a 22-ročnou praxou vo svojom salóne krásy na Slovensku.

Krása a štýl

FaceDerma slovenská prírodná kozmetika

Novovzniknutá registrovaná Slovenská značka Facederma pripravila jedinečnú kombináciu látok zameranú hlavne pre zákazníkov so stredoeurópskym typom pleti. Pozostáva z pleťových krémov na pokožku tváre, okolie očí, dekolt ale i telo.

Celý článok