Juvena Juvelia sérum 30 ml, Nutri Restore Serum

 
 
 

Denná súťaž

vyhrajte každý deň

FAnn prekvapenie

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Úvod > Hlavná ponuka > Pleť > Špeciálna starostlivosť > Séra > Juvena Juvelia sérum 30 ml, Nutri Restore Serum
 

Séra

Juvena Juvelia sérum 30 ml, Nutri Restore Serum

0 (0 hlasov)
Kód produktu:JUVJVL005
Značka:Juvena
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
Vaša cena: 86,67 € bez DPH
104,00 € s DPH
:

Popis produktu

Popis

Regeneračné výživné sérum

Intenzívny koncentrát s rýchlym účinkom perfektne doplní a podporí účinky bežných ošetrujúcich produktov. Ideálne pre zrelú pleť akéhokoľvek typu.

Obnovuje štruktúru pleti poškodenú glykáciou. Udržuje mikrocievny systém bez porušenia. Podporuje špeciálne detoxikačné systémy pleti, vďaka čomu:

– viditeľne redukuje známky únavy;

– osviežuje mdlú pleť a prinavracia jej mladistvý jas;

– redukuje pigmentové škvrny a efektívne bráni vzniku nových.

Intenzívne vyhladzuje a spevňuje pleť. Minimalizuje mimické linky a vrásky. Dokonale a dlhodobo hydratuje. Okamžite, citeľne a intenzívne pleť vypína, najmä na povrchu; tento efekt žena cíti a vidí niekoľko hodín.

Použitie

Sérum používajte vždy ráno pre intenzívne ošetrenie pleti, alebo ráno aj večer pre povzbudenie a liftingový efekt.

TIP Juvena: Čaká vás špeciálna oslava, či podujatie, a záleží vám na tom, aby vám make-up vydržal po celý čas? Svoj make-up si naneste priamo na sérum JUVELIA Nutri-Restore Serum. Vaša pleť bude žiarivo krásna, vypnutá a pružná, make-up zostane na mieste celé hodiny.

O značke

Krása žien je vášňou značky JUVENA už vyše 50 rokov. Intenzívny výskum spoločnosti neustále prispieva k prevratným inováciám. Od roku 1954 je JUVENA považovaná za priekopníka v oblasti výskumu pleti a experta omladzujúcej kozmetiky. Jej názov pochádza z latinského "juvenalis" - mladistvosť - a označuje oboje - víziu aj prísľub značky.

Na svojej misii JUVENA dosiahla mnohé míľniky, ktoré zohrali úlohu pri vývoji modernej pleťovej starostlivosti. V roku 1950 JUVENA uviedla prvý výživný krém s ľahkou textúrou. V roku 1970 predstavila prvú líniu prípravkov s ochrannými slnečnými filtrami. V 90-tych rokoch nasledoval rad objavov aktívnych zložiek pre zlepšenie vzájomnej bunkovej komunikácie ako aj enzýmov s vysokoúčinnou protivráskovou schopnosťou. V roku 2002 JUVENA trhu predstavila prvý ošetrujúci prípravok s perlovo-proteínovým komplexom. V roku 2004 oslávila JUVENA 50. výročie svojho vzniku. V rovnakom čase predstavila svetu revolúciu - technológiu SkinNova Technology. Táto technológia má svoj pôvod v oblasti lekárskej intenzívnej starostlivosti, kde je úspešne využívaná pre schopnosť obnovenia pokožky.

V súčasnosti výskumníci JUVENA predstavujú ďalší zo svojich úspechov: peptid kmeňových buniek. Spojením technológie SkinNova Technology a výskumu kmeňových buniek pleti vznikla nová technológia - SkinNova SC Technology. Lekári a odborníci na pleť to nazývajú novou érou v starostlivosti o pleť, JUVENA to nazýva novou érou pre ženy...

Krása a štýl

Juvena Juvelia

Juvena predstavuje luxusnú líniu s komplexne novým prístupom k omladzovaniu. Nové prípravky, ktoré sa navzájom doplňujú, obsahujú unikátnu zmes zložiek pre regeneráciu a výživu náročnej, zrelej pleti.

Celý článok