Juvena Juvelia fluid 50 ml, Nutri Restore Fluid

 
 
 

Denná súťaž

vyhrajte každý deň

Baldessarini Black

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Úvod > Podľa značiek > Juvena > Pleť > Juvelia > Juvena Juvelia fluid 50 ml, Nutri Restore Fluid
 

Juvelia

Juvena Juvelia fluid 50 ml, Nutri Restore Fluid

0 (0 hlasov)
Kód produktu:JUVJVL010
Značka:Juvena
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
Vaša cena: 79,17 € bez DPH
95,00 € s DPH
:

Popis produktu

Popis

Regeneračný výživný fluid

Obnovuje proteínovú štruktúru poškodenú glykáciou, zachováva optimálnu zásobu energie, udržuje mikrocievny systém bez porušenia a podporuje špeciálne detoxikačné systémy pleti, vďaka čomu:

– viditeľne redukuje známky únavy;

– osviežuje mdlú pleť;

– redukuje pigmentové škvrny a efektívne bráni vzniku nových.

Intenzívne vyhladzuje pleť a redukuje mimické linky. Vytvára v pleti optimálne prostredie pre obnovu kmeňových buniek a vznik nových zdravých buniek. Poskytuje pleti cennú hydratáciu až na 72 hodín. Chráni pleť pred poškodením voľnými radikálmi. Udržuje pleť hladkú a pružnú, s hodvábne vláčnym pocitom.

Použitie

Nanášajte na čistú pleť tváre a krku ráno a/alebo večer.

TIP Juvena: Pred aplikáciou fluidu pripravte svoju pleť na prijímanie aktívnych zložiek nanesením esencie Miracle Boost Essence a dosiahnete neuveriteľné výsledky v krátkom čase.

O značke

Krása žien je vášňou značky JUVENA už vyše 50 rokov. Intenzívny výskum spoločnosti neustále prispieva k prevratným inováciám. Od roku 1954 je JUVENA považovaná za priekopníka v oblasti výskumu pleti a experta omladzujúcej kozmetiky. Jej názov pochádza z latinského "juvenalis" - mladistvosť - a označuje oboje - víziu aj prísľub značky.

Na svojej misii JUVENA dosiahla mnohé míľniky, ktoré zohrali úlohu pri vývoji modernej pleťovej starostlivosti. V roku 1950 JUVENA uviedla prvý výživný krém s ľahkou textúrou. V roku 1970 predstavila prvú líniu prípravkov s ochrannými slnečnými filtrami. V 90-tych rokoch nasledoval rad objavov aktívnych zložiek pre zlepšenie vzájomnej bunkovej komunikácie ako aj enzýmov s vysokoúčinnou protivráskovou schopnosťou. V roku 2002 JUVENA trhu predstavila prvý ošetrujúci prípravok s perlovo-proteínovým komplexom. V roku 2004 oslávila JUVENA 50. výročie svojho vzniku. V rovnakom čase predstavila svetu revolúciu - technológiu SkinNova Technology. Táto technológia má svoj pôvod v oblasti lekárskej intenzívnej starostlivosti, kde je úspešne využívaná pre schopnosť obnovenia pokožky.

V súčasnosti výskumníci JUVENA predstavujú ďalší zo svojich úspechov: peptid kmeňových buniek. Spojením technológie SkinNova Technology a výskumu kmeňových buniek pleti vznikla nová technológia - SkinNova SC Technology. Lekári a odborníci na pleť to nazývajú novou érou v starostlivosti o pleť, JUVENA to nazýva novou érou pre ženy...

Krása a štýl

Juvena Juvelia

Juvena predstavuje luxusnú líniu s komplexne novým prístupom k omladzovaniu. Nové prípravky, ktoré sa navzájom doplňujú, obsahujú unikátnu zmes zložiek pre regeneráciu a výživu náročnej, zrelej pleti.

Celý článok