Valentínsky týždeň so značkou ESTEE LAUDER

 
 
 

Najvyššia kvalita - Fann.sk

Najvyššia kvalita
100% originálne produkty

zlava za registraciu fann.sk

10% ZĽAVA
Za registráciu na eshope

Doprava zdarma fann.sk

Doprava zdarma
Pri nákupe nad 30 €

Vzorky zdarma fann.sk

2 vzorky zdarma
K nákupu v eshope

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Úvod > Predajné akcie > Valentínsky týždeň so značkou ESTEE LAUDER
 

Valentínsky týždeň so značkou ESTEE LAUDER

Vybrať správny odtieň make-upu nikdy nebolo jednoduchšie. Určite ste počuli o legende medzi make-upmi menom Double Wear. 

Špeciálny prístroj  iMatch Vám vyberie odtieň presne na mieru. Naskenuje odlíčenú pleť na viacerých miestach a odporučí správny odtieň. Make-up si môžete hneď vyskúšať. Zákazníčky si môžu odniesť  vzorku a testovať v pohodlí domova odtieň, ktorý naozaj sadne.  Ak ste si doteraz nevedeli nájsť správny  odtieň, v prípade Double Wearu si ho určite nájdete. Odtiene rešpektujú aj podtón pleti, či už ste fanúšikom podtónu do žlta, ružova i neutrálna. Vyberieme Vám ten správny make- up, ktorý perfektne sadne. Poradenstva budú prebiehať  12.02.2018 – 14.02.2018, od 12:00- 18:00 hod.

 

 

 

 

 

Vo štvrtok 15.02.2018 je pripravená akcia pre milovníčky luxusu. Exkluzívne uvedenie novinky Re-Nutriv Ultimate Renewal Nourishing Radiance. Revolučná obnova pleti, vďaka špeciálne získaným ingredienciám. Masážnym prístrojom vpravíme krém priamo do pokožky, čo zvýši jej žiarivosť. Pokožka získa pružnosť a zníži vzhľad vrások. 

 

V piatok 16.02.2018 bude prebiehať VIP akcia líčenie. Líčenie podľa najnovších trendov. 2 miesta na líčenie.

 

 

 

Počas celej akcie, celého týždňa bude prebiehať akcia 20% zľava na výrobky Estée Lauder.
Po celý čas akcie získate špeciálny darček k nákupu v hodnote nad 150 €  a darček luxunú Re-Nutriv taštičku s produktami k nákupu v hodnote nad 290 €.