Gucci Premiere

 
 
 

Najvyššia kvalita - Fann.sk

Najvyššia kvalita
100% originálne produkty

zlava za registraciu fann.sk

10% ZĽAVA
Za registráciu na eshope

Doprava zdarma fann.sk

Doprava zdarma
Pri nákupe nad 30 €

Vzorky zdarma fann.sk

2 vzorky zdarma
Ku každému nákupu

 
 
 
 
menu_1 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_6 level2
 
 
 
E-shop > Archív článkov > Gucci Premiere
 

Gucci Premiere

Gucci PremišreGucci Premiere

Predstavujeme novú ikonu medzi vôňami

Pre vyznávačov najštýlovejšej módy je Gucci označením úspechu. Prichádzajúcu jeseň kreatívna riaditeľka módneho domu, Frida Giannini, vytvorila novú voňavú legendu v podobe ikonickej a sofistikovanej vône Gucci Premiere.

Inšpirovaná nadčasovou veľkoleposťou Hollywoodu a stelesnená modernou ikonou Blake Lively, nová vôňa je pozvánkou vychutnať si svoju chvíľu na pomyselnom červenom koberci.

V každej žene Gucci sa spája sila, moc a prítomnosť zmyselnej ženskosti. Žena Gucci je zvyknutá byť vždy v popredí: či už sa jedná o jej kariéru alebo milostný život. A rovnako náročná je aj pri výbere svojej vône. Tak ako úspešné ženy vstupujú na koberec slávy v šatách Gucci, aj každá žena si zaslúži svoj Gucci Premiere okamih.

Inšpirácia

Koncept novej vyzývavej vône čerpá inšpiráciu v couture kolekcii Gucci Premiere, ktorou značka debutovala na filmovom festivale v Cannes v roku 2010. Luxusné večerné róby boli vytvorené pre najočarujúcejšie hollywoodske hviezdy ako Salma Hayek, Jessica Alba, Cameron Diaz, Naomi Watts, Kate Beckinsale, Camilla Belle, Hilary Swank, Berenice Bejo a Li Bing Bing.

Gucci Premiere je oslavou hviezdy, ktorá sa ukrýva v každej žene. Bez ohľadu na to, či je stredobodom pozornosti na významnej filmovej premiére alebo na obchodnom stretnutí, sú to pre ňu zlaté chvíle. Vo svojich bezchybne predvedených šatách púta všetku pozornosť na seba. Jej pôvab dokonale ladí s jej správaním, krásou a mocou. Vychutnáva si vlastné úspechy a svoju úlohu hrá s prirodzenou ľahkosťou. Kdekoľvek sa ocitáva, naráža na obdiv. Je modernou ikonou.

Ako hovorí Frida Giannini, „Úspešná žena potrebuje rovnako pozoruhodnú vôňu. Gucci Premere je ženská, fascinujúca a zvodná ako dokonalá večerná róba.”

Vôňa

Gucci Premiere vytvára sofistikovaný dojem prostredníctvom drevitých a pižmových tónov.

Vrchné tóny: bergamot, kvet pomarančovníka
Vôňu otvára luxusný a búrlivý charakter archívneho šampanského. Príval šumivého bergamotu v spojení s ženským a oslavným pomarančovým kvetom vyjadruje výrazné vzrušenie, ako keď vstúpite na červený koberec.

Tóny srdca: biele kvety, pižmo
V jadre vône sa rozliehajú brilantné biele kvety v intenzívnom bukete, previazanom magneticky zmyselným, moderným pižmom.
Nadčasová zvodnosť významnej dámy, perfektná rovnováha zmyselnosti a sily, inšpiruje celkový charakter zachytený vo vôni.

Základ: koža, dreviny
Hrejivý a príjemný základ odpočíva na zvodnom kokteile dymových kožených a krémových drevitých tónov, ktoré sú stelesnením absolútnej veľkoleposti.
 


 


Dizajn

Dizajn vône Gucci Premiere je dôkazom glancu sprevádzajúceho filmové premiéry, pompéznosti udeľovania Oskarov a voňavým vyvrcholením všetkých foriem úspechu.

Flakón navodzuje pocit žiadanej sošky. Krk elegantného zlatého flakónu obopína medaila s ikonickým zubadlom módneho domu. Nad ňou sa vyníma uzáver s elegantným podpisom „Gucci Premiere”. V jeho vnútri čaká na svoju príležitosť oslnivá, zlatistá tekutina.

Vonkajšie balenie zdobí pozlátená interpretácia slávneho loga značky, prepleteného GG, ktoré sa stalo jedným z najuznávanejších dizajnových prvkov na svete, a ktoré je odkazom na zakladateľa módneho domu Guccia Gucci. Obchodná značka Gucci tradične pretkaná na materiáloch sa na vonkajšom balení objavuje v pozlátenej podobe na zlatom podklade, čím evokuje veľkoleposť červeného koberca.

Hviezda

Gucci s poctou predstavuje tvár vône Gucci Premiere, herečku Blake Lively.

Lively sa objavila vo veľkoformátových filmoch The Town,Green Lantern a The Private Lives of Pippa Lee. V súčasnosti hrá v medzinárodne úspešnom televíznom seriáli Gossip Girl a onedlho zahviezdi vo filme režiséra Olivera Stone-a Savages. Vplyvná štýlová ikona sa v roku 2011 objavila v rebríčku 100 najvplyvnejších ľudí časopisu TIME.

Frida Giannini vyjadruje svoje nadšenie: „Na obrazovke aj mimo nej vyžaruje Blake Lively jedinečný pôvab ikonických herečiek zlatej éry Hollywoodu. Vo svojich vystúpeniach odhaľuje vrodený vkus a vlastný štýl. Každý projekt, do ktorého sa zapojí, čerpá výhody jej charizmy, štýlovosti a inteligencie. Je dokonalou múzou vône Gucci Premiere.”

Sama herečka hodnotí spoluprácu takto: „Je pre mňa potešením spolupracovať s Fridou Giannini a značkou Gucci na tejto novej vôni. Páči sa mi koncept aj rôzne dizajnové prvky. Je pre mňa cťou prezentovať ženu Gucci Premiere, ktorej vlastnosti obdivujem”.

Kampaň

Kampaň na vôňu Gucci Premiere s Blake Lively v hlavnej úlohe je oslavou ikonickej ženy zlatej éry Hollywoodu – silnej, dokonalej, očarujúcej a vždy pokrokovej.

Tlačová aj televízna kampaň sa pripravovali na jednom z najznámejších a najbohatších miest v Beverly Hills, v historickej rezidencii Sheats Goldstein Residence s bezkonkurenčným výhľadom na mesto.

V tlačovej verzii reklamy sledujeme dámu v nádherne jagavej, couture róbe, ako sa pripravuje na svoje vystúpenie na červený koberec. Na pozadí žiarivých svetiel Los Angeles pôsobí vyrovnane a dokonale – povzbudená vôňou Premiere na svoju veľkú premiéru.
Kampaň nafotili vo februári 2012 fotografi Mert Alas a Marcus Piggott, známi ako Mert & Marcus, poprední celebritní fotografi, ktorí svoju prácu komentovali takto: „Chceli sme vytvoriť atmosféru filmu, takmer ako film noir, ale s moderným šmrncom.”
O spolupráci s herečkou Blake Lively povedali: „Bola to naša prvá spoločná práca, no je skutočné zlatíčko! Zbožňuje hranie, šaty a fotografie. Prežili sme zábavný deň a noc.”
V televíznej reklame sme svedkami zmyselnosti, s akou žena stelesňuje svoj okamih Premiere. Pripravuje sa na červený koberec: jej šaty, make-up a samozrejme vôňa Premiere, vôňa úspechu a tiež prostriedok, ktorý jej pomáha vybaviť si spomienky a zvyšuje jej sebadôveru. To, ako sa táto žena pred našimi očami mení na očarujúcu hviezdu, ktorá sa navždy vryje do pamäti, chytá za srdce, je úchvatné.

Pozerá sa na horizont mesta, okno jej minulosti a spomienky povzbudené vôňou, romantické a nostalgické zároveň. Usmeje sa, jej obavy z nadchádzajúcej noci sa pominú, a ostáva len sebavedomá žena, pripravená vystúpiť do žiary reflektorov. Žena Gucci je sexy a sebavedomá – zlatá hviezda nad jagavým mestom.

Režisérom žiarivo krásnej reklamy je Nicholas Winding Refn, ktorý režíroval napríklad kritikmi ocenený thriller Drive (2011), za ktorý získal ocenenie najlepšieho režiséra na filmovom festivale v Cannes v roku 2011, medzinárodne známu trilógiu Pusher trilogy (1996-2005), ako aj kultové hity Bronson (2008) a Valhalla Rising (2009). V súčasnosti dokončuje svoj ďalší film s názvom Only God Forgives.

Winding Refn poznamenáva: „Práca so značkou Gucci bola pre mňa novým druhom výzvy, a vychutnával som si ju. Príbeh tejto ženy zapôsobí na každého. Je to moderná vysnívaná postava, pravá múza všetkých našich predstáv.”

Umeleckej réžie sa ujala spoločnosť Ruini e Mariotti. REM už má na svojom konte množstvo spoluprác s módnym domom, pričom za prácu na kampani vône Gucci Guilty získala v roku 2011 cenu za najlepšiu mediálnu kampaň Best Media Campaign americkej akadémie US FiFi Awards.

 

Prestige Products Slovensko, s.r.o.