Matis Reponse Corrective Line vyhladzujúci prípravok 15 ml, Corrective Flash Gum

 
 
 

Denná súťaž

vyhrajte každý deň

FAnn prekvapenie

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Úvod > Hlavná ponuka > Pleť > Krémy > Denné > Matis Reponse Corrective Line vyhladzujúci prípravok 15 ml, Corrective Flash Gum
 

Denné

Matis Reponse Corrective Line vyhladzujúci prípravok 15 ml, Corrective Flash Gum

0 (0 hlasov)
Kód produktu:MATRCI006
Značka:Matis
Dodacia lehota
Dodacia lehota: 3-7 dní
Vaša cena: 30,00 € bez DPH
36,00 € s DPH
:

Popis produktu

Popis

Vyhladzujúca korekčná guma.

Prípravok s gumovou textúrou a priam zázračným účinkom: okamžite po nanesení opticky redukuje vrásky a nerovnosti pleti. Technológia s kyselinou hyalurónovou vypĺňa vrásky a vyrovnáva povrch pleti vyplnením nerovných miest. Vypĺňajúce mikročiastočky púdru posilňujú efekt vyplnenia pleti optickým vyhladením a vytvárajú na pohľad dokonalú pleť. Prekvapivo prispôsobivá textúra sa hladko nanáša a vytvára dokonale matný, rovný povrch pleti. Výnimočný efekt: pleť vyzerá hodvábna, hladká, matná a jednotná. Aplikujte ráno po nanesení denného krému. Môže sa používať samostatne alebo pod make-up. Korekčná guma je vhodná aj na vyhladenie a úpravu pleti počas dňa.

O značke

MATIS, jedinečný svet krásy a najlepšej starostlivosti… Už od roku 1985, keď sa po prvý krát objavila na pultoch, si kozmetická značka MATIS vydobyla popredné miesto v odvetví luxusných prípravkov starostlivosti o pleť a to nielen v rodnom Francúzsku, ale vo viac ako 65 krajinách sveta. Filozofia MATIS je veľmi jednoduchá - ponúkať také produkty, ktoré majú najlepšiu kvalitu, vyžarujú čistotu a elegantnú krásu, zaujmú svojou originalitou a príjemnou vôňou, tak aby si získali vernosť a obľubu svojich zákazníčiek. MATIS využíva všetky bohatstvá prírody: aromaterapiu, fytoterapiu, vitamínoterapiu a oligoterapiu. Objavovaním čarovného sveta živej prírody, MATIS vo všetkých svojich procesoch využíva prírodné zdroje a vytvára aktívne zložky, prísady a prenosné systémy. Neustály záujem o tvorivé inovácie, ktoré môžu prispieť ku kráse a mladosti tým najefektívnejším spôsobom. Pre ženy a mužov, ktorí žijú mestský život, sú vystavení stresu, znečisteniu a škodlivým vplyvom prostredia, MATIS poskytuje kozmetickú starostlivosť prispôsobenú podmienkam vonkajšieho prostredia, čím regeneruje, okysličuje a omladzuje pleť. To je krása od spoločnosti MATIS!