Matis Reponse Corrective Line prípravok na pery 10 ml, korekčný prípravok na pery

 
 
 

Denná súťaž

Vyhrajte každý deň

FAnn prekvapenie

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Hlavná ponuka > Líčenie > Pery > Balzamy > Matis Reponse Corrective Line prípravok na pery 10 ml, korekčný prípravok na pery
 

Balzamy

Matis Reponse Corrective Line prípravok na pery 10 ml, korekčný prípravok na pery

0 (0 hlasov)
Kód produktu:MATRCI029
Značka:Matis
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
Vaša cena: 31,67 € bez DPH
38,00 € s DPH
:

Popis produktu

Popis

Riešenie pre plné, krásne pery

Pery patria k najcitlivejším častiam tváre. Značka Matis sa na základe svojej expertízy teraz zameriava práve na pery. Postupná strata objemu, nevýrazné kontúry, vysúšanie z dôvodu klimatických podmienok... to všetko poškodzuje krásu vášho úsmevu. Práve tieto dôvody viedli Matis k vyvinutiu riešenia, ktoré je výnimočné: Lip Control je starostlivosť o pery, ktorá im poskytuje objem a odvracia známky času.

Od prvej aplikácie sa vaše pery stanú vláčne a pružné. Postupom času sa obnovuje ich krása a objem. Bez invazívneho zásahu, bez bolesti a nepríjemných pocitov.

Keď efektívnosť prípravku ide ruka v ruke s príjemným pôsobením na zmysly, výsledky sa dramaticky zlepšujú. To je prvý princíp, ktorý je od počiatku základom filozofie Matis.

Čo môže byť pre pery zmyselnejšie ako rozplývajúci sa balzam? Krémová textúra špeciálne navrhnutá laboratóriami Matis pre tento produkt poskytuje perám komfort a plnosť. Ohromne hydratačný a výživný, Lip Control v okamihu pokrýva pery jemnou žiarivosťou a skrášľujúcim pohladením.

Použitie

Špecifický aplikátor v tvare prispôsobenom perám uľahčuje rovnomerné nanesenie. Lip Control si zľahka vmasírujte krúžením aplikátora pre podporu mikrocirkulácie, vyhladenie vrások a stimuláciu tvorby kolagénu.

CEZ DEŇ

POUŽÍVAJTE TAK ČASTO, AKO JE TO NUTNÉ

• Aplikácia pred nanesením rúžu: Lip Control vaše pery ochráni a zvláčni.

• Aplikácia po nanesení rúžu: krémový balzam pokryje pery a dodá im krásny lesk.

V NOCI

POČAS SPÁNKU POUŽÍVAJTE AKO SKRÁŠĽUJÚCU MASKU NA PERY

• Aplikujte v bohatšej vrstve jemne presahujúcej kontúry pier.

O značke

MATIS, jedinečný svet krásy a najlepšej starostlivosti… Už od roku 1985, keď sa po prvý krát objavila na pultoch, si kozmetická značka MATIS vydobyla popredné miesto v odvetví luxusných prípravkov starostlivosti o pleť a to nielen v rodnom Francúzsku, ale vo viac ako 65 krajinách sveta. Filozofia MATIS je veľmi jednoduchá - ponúkať také produkty, ktoré majú najlepšiu kvalitu, vyžarujú čistotu a elegantnú krásu, zaujmú svojou originalitou a príjemnou vôňou, tak aby si získali vernosť a obľubu svojich zákazníčiek. MATIS využíva všetky bohatstvá prírody: aromaterapiu, fytoterapiu, vitamínoterapiu a oligoterapiu. Objavovaním čarovného sveta živej prírody, MATIS vo všetkých svojich procesoch využíva prírodné zdroje a vytvára aktívne zložky, prísady a prenosné systémy. Neustály záujem o tvorivé inovácie, ktoré môžu prispieť ku kráse a mladosti tým najefektívnejším spôsobom. Pre ženy a mužov, ktorí žijú mestský život, sú vystavení stresu, znečisteniu a škodlivým vplyvom prostredia, MATIS poskytuje kozmetickú starostlivosť prispôsobenú podmienkam vonkajšieho prostredia, čím regeneruje, okysličuje a omladzuje pleť. To je krása od spoločnosti MATIS!