Tous Oh! The Origin

 
 
 

Denná súťaž

vyhrajte každý deň

FAnn prekvapenie

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 

Najvyššia kvalita - Fann.sk

Najvyššia kvalita
100% originálne produkty

zlava za registraciu fann.sk

10% ZĽAVA
Za registráciu na eshope

Doprava zdarma fann.sk

Doprava zdarma
Pri nákupe nad 50 €

Vzorky zdarma fann.sk

2 vzorky zdarma
K nákupu v eshope

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Úvod > Krása a štýl > Tous Oh! The Origin
 

Tous Oh! The Origin

„TOUS v nás vždy vyvoláva pocity. S každým svojím výtvorom sa nás značka usiluje prekvapiť a v tomto prípade aj zviesť prostredníctvom novej vône.“ Rosa Tous
 
Inšpirácia
Každý dizajn má svoje korene v skoršej inšpirácii. Niekedy je ňou milovaná alebo obdivovaná osoba, inokedy miesto. A často je to pocit, či túžba, ktorá poháňa tvorivú činnosť a vedie k potrebe jej definovania: nájsť vlastné vyjadrenie, aby mohla preniesť tento pocit na ďalšie osoby.

Oh! The Origin čerpá inšpiráciu z pocitu zvádzania.
 
„Kladieme veľký dôraz na vône, pretože vieme, že sú skvelým spôsobom, ako dotvoriť svoj vzhľad, či posunúť neviditeľný odkaz. Vône sú spôsobom prezrádzania pocitov, toho čím sme, ako sa cítime, alebo ako by sme sa chceli cítiť. Chceli sme vytvoriť vôňu, ktorá by prenášala pocity. Podobne ako šperky, aj vône dokážu vyvolať spomienky a živé okamihy, na ktoré nechceme zabudnúť. Táto vôňa potvrdzuje talent TOUS prekvapovať a zvádzať.“ Rosa Tous
 
Dizajn
Flakón vône je vyrobený z elegantného a vysokokvalitného skla, ktoré robí vôňu luxusným doplnkom kozmetického stolíka, či kabelky. Hladké oblé krivky mu dodávajú ženskosť a zmyselnosť.
 
Kovovolesklý uzáver vo farbe ružového zlata je pôsobivým vyjadrením značky, pričom na jeho vrchnej časti sa vyníma symbol vôní TOUS. Presne ako šperk aj flakón je umiestnený v matnej krabičke v príznačnom červenkastom odtieni, ktorý vznikol pridaním ružového pigmentu k nahému základu. Má evokovať rumenec na pokožke. Krabička má podobnú štruktúru ako ľanový papier, čím vyvoláva dojem ručnej výroby. Tento dojem umocňuje vytlačený názov vône, ktorý je ďalšou pripomienkou šperkárstva – bol vytvorený v obľúbenom odtieni ružového zlata.
 
„Toto je vôňa s veľmi silným charakterom, ktorej sme venovali veľkú pozornosť, aby sme prepracovali všetky detaily – rovnako, ako keď vytvárame šperky.“ Rosa Tous
 
Vôňa
Pižmovo kvetinová vôňa s dominantnými tónmi ružového korenia v úvode pôsobí výrazne a dotvára charakter ženy, ktorá si ju zvolí. Vôňa evokuje modernú klasiku, avšak spája ju s optimizmom, zvodnou zmyselnosťou a opojnosťou. V srdci kombinuje romantickú ružu s elegantným kosatcom, čo je ikonická dvojica klasického parfumérstva. V celej svojej neodolateľnosti prenikajú kvetinové tóny cez svieži a žiarivý ovocný kokteil: mandarínka, citrón a čierne ríbezle. Zvodnosť dosahuje zmyselnejší pôvab s hrejivým spojením vanilky, pižma, fazuliek tonky a ambroxu.
 
Sofistikovanú vôňu vytvorila parfumérka Daphné Bugey zo spoločnosti Firmenich.
Rodina vôní: pižmovo kvetinová
 
Kampaň
Niet pochýb, že sa jedná o príbeh zvodnosti. Evokuje okamihy, tak intímne a ženské, kedy sa žena pripravuje na večer strávený von. V hlavnej úlohe je mladá žena, viac atraktívna než krásna, citlivá, ale aj zábavná a sebavedomá, a súčasne elegantná a šik.
 
 
Línia
Parfumovaná voda 30 ml
Parfumovaná voda 50 ml
Parfumovaná voda 100 ml
 
 
FAnn parfumérie