FacEvolution Hairplus

 
 
 

Denná súťaž

Vyhrajte každý deň

FAnn prekvapenie

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 

Najvyššia kvalita - Fann.sk

Najvyššia kvalita
100% originálne produkty

zlava za registraciu fann.sk

10% ZĽAVA
Za registráciu na eshope

Doprava zdarma fann.sk

Doprava zdarma
Pri nákupe nad 50 €

Vzorky zdarma fann.sk

2 vzorky zdarma
K nákupu v eshope

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Úvod > Krása a štýl > FacEvolution Hairplus
 

FacEvolution Hairplus

Lorem - Fann.sk

Hairplus

Vyrobený v Nemecku. Registrovaný na CPNP (Cosmetic Product Notification Portal) pod číslom: 1003216 Čo je HAIRPLUS? HAIRPLUS je rastový fluid, vďaka ktorému pri každodennom používaní začnú rásť mihalnice, nielenže sa predĺžia, ale sú aj hrubšie a hustejšie.

HAIRPLUS pomáha dosiahnuť maximálnu prirodzenú dĺžku, hustotu a hrúbku.

Lorem - Fann.sk

 

 

Vhodné aj pre obočie

HAIRPLUS sa používa na mihalnice práve tak, ako aj na obočie. Veľmi veľa zákazníčok, ktoré používajú HAIRPLUS na medzery a holé miesta v obočí, podáva správy o tých najlepších výsledkoch.

Aplikácia

HAIRPLUS sa aplikuje lokálne na miesta, kde je  žiadaný rast  obočia, resp. na  miesta  kde sa aplikujú očné linky, čo najbližšie k mihalniciam. Klinické štúdie dokazujú, že neexistujú žiadne vedľajšie účinky.

Jedno  4,5 ml balenie HAIRPLUS postačí na 10 až 12-týždňovú aplikáciu. Vydrží tak viac než priemernú dobu trvania maximálneho rastu mihalníc alebo obočia.

Obsahové zložky

HAIRPLUS obsahuje biosympeptid, ktorý priamo podporuje rast mihalníc a obočia,  Množstvo prírodných obsahových zložiek, ako sú vitamíny A, C, a  E, biopeptidy, pantenol, kvetinové a ovocné výťažky tento obdivuhodný účinok fluidu HAIRPLUS dotvárajú.

Ako HAIRPLUS funguje?

Hlavná účinná látka prípravku HAIRPLUS je  biosympeptid, ktorý priamo podporuje rast mihalníc a obočia. HAIRPLUS stimuluje práceschopnosť vlasových folikulov a podnecuje ich prirodzený rastový potenciál.

Biopeptidy posilňujú vlasovú štruktúru mihalníc a obočia a redukujú ich vypadávanie.

Vďaka vitamínom A, C a E je pokožka okolo mihalníc a obočia vyživovaná a chránená pred škodlivými vplyvmi okolia.

Žeňšeňový extrakt podporuje prekrvenie vlasových folikulov a okolitej pokožky a zároveň  je tak umožnené lepšie zásobovanie výživnými látkami, takže rastový potenciál vlasových folikulov sa dá maximalizovať.

Pantenol, kvetinové a ovocné výťažky sú ďalšie prvky, ktoré folikuly oživujú, robia mihalnice a obočie hebkými a upokojujú pokožku v prípade podráždenia.

 

Spoločnosť FaceDerma  vznikla v roku 2011 a zaoberá sa výhradnou distribúciou a výrobou kozmetických prípravkov, ktoré pomáhajú upravovať vzhľad bez invazívnych zásahov.

Všetky výrobky sú bezpečné, starostlivo dlhodobo testované a sú vybrané kozmetickou špecialistkou a dermatologičkou. Celý tím  spoločnosti pracuje a  pozostáva z kozmetických špecialistov, ktorí svoj profesionálny život zasvätili svetu kozmetiky.