Juvena MasterCream

 
 
 

Denná súťaž

vyhrajte každý deň

kozmetický balíček Cremorlab

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 

Najvyššia kvalita - Fann.sk

Najvyššia kvalita
100% originálne produkty

zlava za registraciu fann.sk

10% ZĽAVA
Za registráciu na eshope

Doprava zdarma fann.sk

Doprava zdarma
Pri nákupe nad 50 €

Vzorky zdarma fann.sk

2 vzorky zdarma
K nákupu v eshope

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Úvod > Krása a štýl > Juvena MasterCream
 

Juvena MasterCream

Juvena MasterCreamŽenskou krásou sa JUVENA s nadšením zaoberá už viac ako 50 rokov. Počas svojej histórie viedol intenzívny výskum značky k opakovaným významným inováciám. Teraz sa spoločnosti podaril dosiahnuť ďalší pokrok: prípravky JUVENA podporujú formovanie sviežej, novej pleti. Tento objav je výsledkom dlhodobej tradície výskumu pleti a ozajstným míľnikom v kozmetickej starostlivosti. Tajomstvo sviežej, novej pleti z dielne JUVENA spočíva v spojení dvoch brilantných objavov: technológie Skin Nova Technology a špeciálneho peptidu. JUVENA svoju dvojnásobnú revolúciu označila názvom SkinNova SC Technology. Táto technológia podporuje činnosť vlastných kmeňových buniek pleti – zdroj sviežej, novej pleti a tým chráni jej samoobnovovací potenciál. Inovačná SkinNova SC Technology sa tým stáva oporou značky ako takej a preto bola zakomponovaná do všetkých prípravkov pleťovej starostlivosti, ktoré JUVENA ponúka. V prípravku MasterCream je technológia skombinovaná s celým radom omladzujúcich aktívnych zložiek, preto je hviezdnym produktom, ktorý dokáže vyhovieť všetkým potrebám pleti modernej ženy, ktorej čas je práve teraz.

Dr. Sven Gohla, vedúci tímu pre výskum a vývoj v JUVENA, vysvetľuje: “Kým Skin Nova Technology vytvára ideálne prostredie pre zdravý život buniek, špeciálny peptid podporuje samoobnovovací potenciál, ktorý leží priamo v kmeňových bunkách pleti. Spojením oboch pokrokov je SkinNova SC Technology, kľúč k zachovaniu príťažlivej, sviežej, novej pleti v akomkoľvek veku, ktorý dokáže chrániť pleť a jej prirodzené procesy obnovy.”

MasterCream – viac než len budíček pre pleť

MasterCream je prvým kozmetickým prípravkom JUVENA, ktorý v sebe zahŕňa nielen starostlivosť o bunky pleti, ale aj o vlastné kmeňové bunky, zdroj sviežej, novej pleti. “Pri vývoji tohto krému nám za model slúžila práve mladá pleť”, hovorí Sven Gohla. Mladá pleť sa sama uzdravuje a vytvára si všetko potrebné preto, aby bola krásna, hladká, pevná a svieža. Časom v nej však vzniká čoraz menej tzv. informačných molekúl. Keďže tieto molekuly ovplyvňujú činnosť buniek vo všetkých vrstvách pleti, kvalita prirodzeného bunkového prostredia sa zhoršuje a klesá počet vlastných kmeňových buniek s transformačným potenciálom, v dôsledku čoho pleť stráca hustotu, pružnosť a rovnováhu, objavujú sa na nej linky a vrásky. MasterCream pôsobí proti tomuto zhoršeniu: vytvára sviežu, novú pleť zvnútra. Ideálne podmienky pre tento efekt prináša SkinNova SC Technology. Preto sa odteraz táto inovačná technológia stáva súčasťou všetkých prípravkov starostlivosti o pleť značky JUVENA. V kréme MasterCream, komplexnom prípravku od JUVENA, sa SkinNova SC Technology spája s množstvom ďalších omladzujúcich zložiek. Tento produkt sa predstavuje v originálnom dizajne, ktorý spája moderné prvky s tradičnými prvkami z histórie JUVENA. Vrúbkovaný kelímok a zlatý uzáver podčiarkujú luxus prípravku, ktorý je pri aplikácii pravým pôžitkom.

JUVENA – značka s bohatou tradíciou a neustále na čele

Koncom 60-tych rokov bola JUVENA prvou značkou, ktorá do svojho denného krému zakomponovala ochranné slnečné filtre. V roku 1989 predstavila prvé prípravky s obsahom vitamínu E. O 7 rokov neskôr začlenila do výrobkov Rejuven koenzým Q10 a stala sa tak zakladateľkou neskôr tak úspešného využitia koenzýmu Q10 v protivráskových a spevňujúcich prípravkoch. Len pred pár rokmi JUVENA dosiahla ďalší, veľmi významný úspech: v roku 2004 spojila kozmetické účinky s poznatkami z medicíny vo svojej Skin Nova Technology s cieľom regenerácie pleti. Vďaka svojmu najnovšiemu objavu, SkinNova SC Technology, je značka opäť na čele kozmetickej evolúcie.

MasterCream od JUVENA ponúka pleti holistické riešenia:
  •  spevňuje pleť tým, že podporuje zvýšenú tvorbu kolagénu a elastínu;
  •  zlepšuje regeneráciu;
  •  redukuje hĺbku vrások, vypĺňa linky a vrásky zvnútra;
  •  zvyšuje pružnosť pleti, zabezpečuje jej lepšiu a jemnejšiu štruktúru;
  •  zlepšuje hustotu buniek pleti a tým posilňuje jej odolnosť;
  •  dodáva výživu a hydratáciu – intenzívne a dlhodobo;
  •  upokojuje pleť a poskytuje jej efektívnu ochranu pred ozónom a environmentálnym stresom.

Všetkým potrebám omladzujúcej starostlivosti dokáže JUVENA vyhovieť jediným krémom.

Výsledok
Výrazne lepšia štruktúra a viditeľne krajšia pleť.

Tento efekt umožňuje technológia SkinNova SC Technology, výťažok z ibišteka, lipidy, flavonoidy, ochranný ozónový komplex a ďalšie látky obsiahnuté v prípravku.

Mastercream, krém 75 ml

Termín uvedenia: apríl 2009
 

Glamour Slovakia, a.s.