Juvena MasterCaviar očný krém 15 ml, Eye Cream

 
 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Úvod > Hlavná ponuka > Pleť > Krémy > Očné > Juvena MasterCaviar očný krém 15 ml, Eye Cream
 

Očné

Juvena MasterCaviar očný krém 15 ml, Eye Cream

0 (0 hlasov)
Kód produktu:JUVMAT004
Značka:Juvena
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
Vaša cena: 124,17 € bez DPH
149,00 € s DPH
:

Popis produktu

Popis

Luxusný omladzujúci očný krém

Luxusný očný krém s kaviárovo- hodvábnym komplexom omladzuje pleť v očnom okolí. Spevňuje, vyhládza a zmierňuje vzhľad liniek a vrások. Pomáha bojovať proti opuchom a kruhom v očnom okolí. Vďaka technológii Skin Nova SC Technology poskytuje ideálne prostredie pre obnovu pleťových buniek a pomáha vytvárať sviežu, novú pleť.

Použitie

Používa sa ráno a večer samostatne, alebo v kombinácii s prípravkom Specialists Skin Nova SC Eye Serum. Vhodný aj pre zákazníčky s citlivou pleťou v očnom okolí.

O značke

Krása žien je vášňou značky JUVENA už vyše 50 rokov. Intenzívny výskum spoločnosti neustále prispieva k prevratným inováciám. Od roku 1954 je JUVENA považovaná za priekopníka v oblasti výskumu pleti a experta omladzujúcej kozmetiky. Jej názov pochádza z latinského "juvenalis" - mladistvosť - a označuje oboje - víziu aj prísľub značky.

Na svojej misii JUVENA dosiahla mnohé míľniky, ktoré zohrali úlohu pri vývoji modernej pleťovej starostlivosti. V roku 1950 JUVENA uviedla prvý výživný krém s ľahkou textúrou. V roku 1970 predstavila prvú líniu prípravkov s ochrannými slnečnými filtrami. V 90-tych rokoch nasledoval rad objavov aktívnych zložiek pre zlepšenie vzájomnej bunkovej komunikácie ako aj enzýmov s vysokoúčinnou protivráskovou schopnosťou. V roku 2002 JUVENA trhu predstavila prvý ošetrujúci prípravok s perlovo-proteínovým komplexom. V roku 2004 oslávila JUVENA 50. výročie svojho vzniku. V rovnakom čase predstavila svetu revolúciu - technológiu SkinNova Technology. Táto technológia má svoj pôvod v oblasti lekárskej intenzívnej starostlivosti, kde je úspešne využívaná pre schopnosť obnovenia pokožky.

V súčasnosti výskumníci JUVENA predstavujú ďalší zo svojich úspechov: peptid kmeňových buniek. Spojením technológie SkinNova Technology a výskumu kmeňových buniek pleti vznikla nová technológia - SkinNova SC Technology. Lekári a odborníci na pleť to nazývajú novou érou v starostlivosti o pleť, JUVENA to nazýva novou érou pre ženy...

Krása a štýl

Juvena MasterCaviar

Exkluzívna, luxusná, komplexná...

Celý článok