Juvena MasterCaviar nočný krém 50 ml, Night Cream

 
 
 

Denná súťaž

je do odvolania
pozastavená!

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Hlavná ponuka > Pleť > Krémy > Nočné > Juvena MasterCaviar nočný krém 50 ml, Night Cream
 

Nočné

Juvena MasterCaviar nočný krém 50 ml, Night Cream
zväčšiť obrázok
Akcia
Ušetríte: 20 %
Juvena MasterCaviar nočný krém 50 ml, Night Cream
 

Juvena MasterCaviar nočný krém 50 ml, Night Cream

0 (0 hlasov)
Kód produktu:JUVMAT005
Značka:Juvena
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
Vaša cena: 134,00 € bez DPH
160,80 € s DPH
Bežná cena: 201,00 €
:

Popis produktu

Popis

Luxusný nočný krém pre obnovu a zvláčnenie pleti

Luxusný nočný krém s kaviárovo - hodvábnym komplexom zvláčňuje a ošetruje pleť počas noci. Preniká do hĺbky pleti, spevňuje, zvláčňuje a ošetruje. Zlepšuje hustotu pleti, podporuje jej obranyschopnosť. Vďaka technológii Skin Nova SC Technology poskytuje ideálne prostredie pre obnovu pleťových buniek a pomáha vytvárať sviežu, novú pleť. Vhodný pre všetky typy pleti, ideálny pre zákazníčky, ktoré obľubujú vláčne, hodvábne a výživnejšie textúry.

Použitie

Odporúčame používať večer v kombinácii s prípravkom MasterCaviar Concentrate, alebo ktorýmkoľvek sérom z línie Specialists, prípadne samostatne.

O značke

Krása žien je vášňou značky JUVENA už vyše 50 rokov. Intenzívny výskum spoločnosti neustále prispieva k prevratným inováciám. Od roku 1954 je JUVENA považovaná za priekopníka v oblasti výskumu pleti a experta omladzujúcej kozmetiky. Jej názov pochádza z latinského "juvenalis" - mladistvosť - a označuje oboje - víziu aj prísľub značky.

Na svojej misii JUVENA dosiahla mnohé míľniky, ktoré zohrali úlohu pri vývoji modernej pleťovej starostlivosti. V roku 1950 JUVENA uviedla prvý výživný krém s ľahkou textúrou. V roku 1970 predstavila prvú líniu prípravkov s ochrannými slnečnými filtrami. V 90-tych rokoch nasledoval rad objavov aktívnych zložiek pre zlepšenie vzájomnej bunkovej komunikácie ako aj enzýmov s vysokoúčinnou protivráskovou schopnosťou. V roku 2002 JUVENA trhu predstavila prvý ošetrujúci prípravok s perlovo-proteínovým komplexom. V roku 2004 oslávila JUVENA 50. výročie svojho vzniku. V rovnakom čase predstavila svetu revolúciu - technológiu SkinNova Technology. Táto technológia má svoj pôvod v oblasti lekárskej intenzívnej starostlivosti, kde je úspešne využívaná pre schopnosť obnovenia pokožky.

V súčasnosti výskumníci JUVENA predstavujú ďalší zo svojich úspechov: peptid kmeňových buniek. Spojením technológie SkinNova Technology a výskumu kmeňových buniek pleti vznikla nová technológia - SkinNova SC Technology. Lekári a odborníci na pleť to nazývajú novou érou v starostlivosti o pleť, JUVENA to nazýva novou érou pre ženy...

Krása a štýl

Juvena MasterCaviar

Exkluzívna, luxusná, komplexná...

Celý článok