Tigi Bed Head šampón 250 ml, 3 Resurrection

 
 
 

Denná súťaž

vyhrajte každý deň

Jimmy Choo Urban Hero

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Úvod > Podľa značiek > Tigi > Vlasy > Bed Head > Tigi Bed Head šampón 250 ml, 3 Resurrection
 

Bed Head

Tigi Bed Head šampón 250 ml, 3 Resurrection

0 (0 hlasov)
Kód produktu:TIGDEH026
Značka:Tigi
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Nedostupné
Vaša cena: 8,58 € bez DPH
10,30 € s DPH

Popis produktu

Popis

Šampón na poškodené vlasy.

Potrebujú vaše vlasy núdzovú resuscitáciu? Okamžité obnovenie silne chemicky poškodených, lámavých vlasov a vlasov poškodených teplom, ktoré potrebujú vážnejší zásah. Vlasom dodáva hebkosť, silu a lesk. Ideálny pre krehké, lámavé a poškodené vlasy, stupeň poškodenia: 3.

Použitie

Naemulgujte do vlhkých vlasoch do spenenia, predovšetkým na korienkoch a dôkladne opláchnite. Následne použite Resurrection kondicionér. Vlasy dôkladne opláchnite a vyfúkajte ako zvyčajne.

O značke

TIGI : Navrhnuté kaderníkmi pre kaderníkov

Anglická značka vlasovej kozmetiky TIGI® vznikla na konci sedemdesiatych rokov v Londýne.

Prípravky, ktoré vyrába, sú vďaka svojej jedinečnej kvalite určené pre profesionálnych kaderníkov, sú ale bežne dostupné aj ostatným spotrebiteľom, ktorí sa o svoje vlasy radi starajú v pohodlí svojho domova.

Tri kozmetické rady ponúkajú odvážny, štýlový aj kreatívny prístup, kde si každý nájde presne svoj štýl.

Inovatívne prípravky využívajú moderné technológie aj dlhoročné skúsenosti profesionálnych kaderníkov a dnes je už značka TIGI na popredných priečkach vo svetovom kaderníckom priemysle. Zverte svoje vlasy odborníkom cez krásu a zdravie vlasov!

BED HEAD Vaše vlasy. Vaša cesta.

Inšpirované trendom ulice. Zachytáva bezstarostného ducha mestskej mládeže a Urban trendov.

Bed Head je určená každému milovníkovi experimentov. Smelo, odvážne, bez obmedzení prejavte svoje vlastné ja. Inovatívny sortiment, ktorý dizajnovali kaderníci, prináša nekonečné kreatívne možnosti pre stylistov a ich klientov. Bed Head je svetovou jednotkou na globálnom trhu. Prví  prinášame na trh špičkové produkty s prelomovou a pokrokovou technológiou v inovatívnych formátoch. Sme skutoční majitelia tvorivej anarchie štýlu.

S FACTOR

Kolekcia S FACTOR je navrhnutá pre tých, ktorí hľadajú jedinečné produkty vlasovej starostlivosti pre každodennú starostlivosť a styling. S Factor dodá vlasom neprekonateľný glamour a skutočne senzačné výsledky. Úžasné produkty pre každodennú starostlivosť a styling navrhnuté kaderníkmi pre kaderníkov.

BED HEAD FOR MEN Pre mužov, nie pre chlapcov

KREATÍVNE VYJADRENIE MODERNÉHO MUŽA

Škála vysoko účinných produktov na úpravu a starostlivosť o vlasy vytvorená pre holičov, kaderníkov a ich klientov s cieľom poskytnúť im nekonečné kreatívne možnosti. Kombinujte trendové pánske účesy s odvážnymi bradami a fúzami a dokonalým remeselným spracovaním pre vytvorenie skutočne individuálneho vzhľadu.