Talika Lipocils sérum 1 ks, + maskara 2x2,5 ml

 
 
 

Denná súťaž

vyhrajte každý deň

FAnn prekvapenie

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Úvod > Hlavná ponuka > Pleť > Špeciálna starostlivosť > Séra > Talika Lipocils sérum 1 ks, + maskara 2x2,5 ml
 

Séra

Talika Lipocils sérum 1 ks, + maskara 2x2,5 ml

0 (0 hlasov)
Kód produktu:TALLEY002
Značka:Talika
Dodacia lehota
Dodacia lehota: 3-7 dní
Vaša cena: 29,17 € bez DPH
35,00 € s DPH
:

Popis produktu

Popis

Lipocils & BLACK spája legendárny Lipocils stimulujúci rast rias s čiernou riasenkou, vďaka ktorej dosiahnete závratné dĺžky a objemu. Transparentný gél Lipocils na báze lipozómov s obsahom rastlinných výťažkov na jednej strane produktu stimuluje rast oslabených a krátkych rias, ktoré prirodzene predlžuje tým, že im dodáva potrebnú výživu a ochranu. Svoje maximálne dĺžky riasy dosiahnu počas 28 dní. Na druhej strane produktu potom nájdete riasenku v sýto čiernom odtieni, ktorá riasam behom okamihu dodá dramatický vzhľad - predĺži ich, natočí a dodá im na objeme.

Riasenka stimuluje produkciu keratínu a má hydratačný a posilňujúci účinok.

Použitie

Každé ráno naneste Lipocils na čisté riasy, pokračujte aplikáciou riasenky podľa potreby. Večer odlíčte oči gélovým odličovadlom Lash Conditioning Cleanser, ktorý má vďaka obsahu rastlinných proteínov posilňujúci účinok, a riasy znovu ošetrite prípravkom Lipocils.

Krása a štýl

TALIKA - nová značka v parfumériách FAnn

Odhaľte svoju vnútornú krásu a starajte sa o svoje oči a pleť so značkou TALIKA! TALIKA - odborná starostlivosť, ktorá sa zameriava na každodenné potreby žien: rast mihalníc a obočia, tmavé kruhy a opuchy pod očami, vrásky v oblasti očných kontúr, hydratácia pleti alebo špecifická starostlivosť o telo.

Celý článok