Talika Eye očný krém 15 ml, Detox Specific Fair Skin

 
 
 

Denná súťaž

vyhrajte každý deň

FAnn prekvapenie

Doprava ZDARMA
pri nákupe NAD 50 €!

 
 
 
 
menu_2 level2
 
 
menu_8 level2
 
 
menu_9 level2
 
 
menu_5 level2
 
 
menu_7 level2
 
 
 
Úvod > Hlavná ponuka > Pleť > Krémy > Očné > Talika Eye očný krém 15 ml, Detox Specific Fair Skin
 

Očné

Talika Eye očný krém 15 ml, Detox Specific Fair Skin

0 (0 hlasov)
Kód produktu:TALEYE003
Značka:Talika
Dodacia lehota
Dodacia lehota: 3-7 dní
Vaša cena: 35,83 € bez DPH
43,00 € s DPH
:

Popis produktu

Popis

Ošetrenie proti tmavým kruhom a opuchom. Vyhladzuje, upokojuje a hydratuje Vašu pleť.

Eye Detox Specific je špeciálne vyvinutý na pomoc v boji proti rôznym typom tmavých kruhov pod očami, ktoré sa objavujú na svetlej pleti.

Kľúčovú zložku tvorí extrakt z hnedej riasy, ktorý útočí na príčiny tmavých kruhov pod očami a tým rozjasní Vaše oči. Tmavé kruhy sú spôsobené rôznymi faktormi, v závislosti na farbe pleti. Eye Detox® Specific je prvé ošetrenie proti tmavým kruhom, ktoré bojuje proti známym príčinám a predchádza aj novo vznikajúcim problémom tým, že zvyšuje prekysličenie krvi pod okom a predchádza očným zápalom.

Redukuje dočasné aj trvalé tmavé kruhy pod očami. Pôsobí proti opuchom, znižuje začervenanie a nedokonalosti. Pokožka je viditeľne "vyhladená" a hydratovaná.

Použitie

Potrebné množstvo Eye Detox Specific vytvoríte stlačením spodnej časti aplikátora. Naneste každé ráno jemným krúžením na očné kontúry.

Krása a štýl

TALIKA - nová značka v parfumériách FAnn

Odhaľte svoju vnútornú krásu a starajte sa o svoje oči a pleť so značkou TALIKA! TALIKA - odborná starostlivosť, ktorá sa zameriava na každodenné potreby žien: rast mihalníc a obočia, tmavé kruhy a opuchy pod očami, vrásky v oblasti očných kontúr, hydratácia pleti alebo špecifická starostlivosť o telo.

Celý článok